Reklama

Ariana a Raven

Nela (St, 25. 9. 2019 - 10:09)

No ale síla je že si o sobě myslí, že vypadá jako Brigitte Bardot, tak to už chápu ty bludy, že na ní nikdo nemá. Brigitte teda není podobná ani vzdáleně. A to ani za mlada, ani na upravenejch fotkách, byla úplně jinej typ a jestli si myslí, že je jí podobná teď tak k tomu není co říct.

A (St, 25. 9. 2019 - 10:09)

Většina lidí chodí na její fb. jen ,aby se pobavili. Máme z toho srandu!a dnes už perlí od rána, prý je podobná B.B. To normální člověk prostě nevymyslí, je to prdel

a (St, 25. 9. 2019 - 11:09)

není to tak trochu ostuda mít ji v přátelích?

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 15:09)

Nevím. Já ji v přátelích nemám a můžu tam chodit, ona má veřejný profil, takže tam může čumět kdokoliv.

Rozmarila. (St, 25. 9. 2019 - 09:09)

Jde tady o to , že ona je v prd*deli, probudí se a i přes léky má hnusnou depku a ty fotky a iluze, že je vlastně krásná ji drží při životě, je to pro ni životně důležitý, proto ji to stojí za tu ostudu, že občas někdo přijde na karty a je v šoku. Na Facebooku ho blokne a ostatní nic netušící lajkujou dál.... A její mizernej život je o něco lepší, na chvilku se cítí lip.

Rozmarila. (St, 25. 9. 2019 - 08:09)

No to je hlavně další přirodni dávka antidepresiv. Dá upravený foto, lidí chvalej a ona ty chvály čte a zlepšuje ji to náladu, ke každý pochvale dává srdíčko, když si všimnete. Ale pokud někdo žije takovej umělej zfalšovanej život, nedaří se mu reálně, to je známá věc. Měla jsem takovýho znamyho, pořád básnil že dovolená v Nice , vánoční dárky v Pařížský a výsledek - přišel o byt a je v insolvenci.

T. (St, 25. 9. 2019 - 08:09)

Spíš mě děsí ta představa, že takový chaotik chce řídit tak silné auto. Nechci vidět ty následky, koho zmrzačí, nebo zabije. A kam ona jezdí, vždyť je tak shnilá, že nevyvenčí ani svého psa. Žije v té své bublině, zastydla si tak před 30 léty. Je to prostě prdlina, o tom žádná....

Sendy (St, 25. 9. 2019 - 01:09)

Tak se podržte. Ona upravila fotku i prarodičů. I svoji starou fotku, kde je ji přes dvacet. A obdivuje se, jak byla krásná. A ty fotky nohou jsou taky upravený. Dokonce se přiznala, že upravovala i fotky Toma.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 07:09)

Třeba začne upravovat i fotky psa.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 01:09)

To je zajímavé, na FB jí píšou, jak je nádherná, úžasná, nejkrásnější a vy jí tu drbete jaká je to opuchlá stará šereda. Není ten svět na hlavu????

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 07:09)

Nevím. To je nějaké popírání sama sebe a nepřiznání si reality. Odkazů ta její podobu tady bylo dost. Nemám důvod pomlouvat ale byla sem na kartách. Vím že jak vypadá nemá nic společného s FB fotkami. A ty lidi tam sou taky nějak posunutý. Už mě nic nepřekvapuje. Je to na hlavu.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 00:09)

no teda, kupte jí někdo podprsenku, to je strašný

Maji (St, 25. 9. 2019 - 00:09)

Určitě bude k řidičáku potřebovat asi souhlas psychiatra,zda může pod vlivem léků řídit. Obvodak s tím asi nemá v jejím případě nic společného.Fotku auta ztahla, přitom psala,že je nové.Jak je vidět, podobné jako z fitkem,ve kterém nebyla

Návštěvník (Út, 24. 9. 2019 - 23:09)

Antidepresiva bere spousta lidí. Ale na bipolární poruchu se snad bere ještě něco jiného? Na řidičák žádný souhlas doktora nepotřebuje. Škoda, někteří lidé s poruchami by řídit neměli.

Návštěvník (Út, 24. 9. 2019 - 23:09)

... od kdy není třeba lékařská prohlídka na řidičák? ... to je zrušené ?..

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 01:09)

Nevím, já na žádné lékařské prohlídce na řidičák nebyla a řidičák mám.

Návštěvník (Út, 24. 9. 2019 - 19:09)

S bipolární poruchou mít řidičák klidně může.Takových lidí je plno, berou antidepresiva a řídí.Ale ona při její lenosti stejně řidičák mít nebude, zas o tom jenom píše.

A (Út, 24. 9. 2019 - 14:09)

Někde vyfotila auto, které považuje za svoje. Teď už udělá jen řidičák a bude nezávislá.S těmi léky jí to určitě dovolí.A dál pokračuje ve svých bludech...

Návštěvník (Út, 24. 9. 2019 - 18:09)

.. ten řidičák jí doktoři nepovolí, má v papírech že je na hlavu a to si žádný doktor neriskne aby jí to povolil ...

Rozmarila. (Út, 24. 9. 2019 - 11:09)

A víš Ari, že jsi krásnější teď, než v 27 letech? ;)))))) Směju se perlivym smíchem......;)))

Reklama

Přidat komentář