Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany11 (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Vlastne to mam take tak, s tim casem. Jiz odmala. Domaci ukoly nebo i uceni na zakladce, i na gymplu nejradeji o prestavce .A dodnes i jine veci. A na 99% to funguje, to je fakt.:D Tady je trochu "nevyhoda", kdyz je clovek na volne noze, ze mu nikdo nic nemuze narizovat, pak to prave svadi k tomu odkladani na posl. chvili.:D

:-) (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

Už se vám stalo, když jste si koupili boty, že vám řekla prodavačka, že v nich musíte chodit asi týden doma a pak s nima můžete jít ven? Takové prý vyzkoušení vychytávek. Boty stály 800kč a reklamu mi neuznali, jelikož v nich ten týden doma chozeno nebylo. Dauchman nikdy.

Sany11 (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

U Deichmana nakupuju celkem rada. Ale vetsinou online. Prodavacka musi mit nejake nadrizene. Asi bych si to libit nenechala.

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

To se ještě uvidí jak se domluvíme s Denisem.Základ je že bude s dítětem on a já budu dělat to co bude chtít,s čim bude potřebovat pomoc.Třeba nám to takhle bude fungovat ale uplně se mi do toho zase trochu nechce se přiznam ale znova ho ztratit a být v hnusu jako sem byla taky nechci.Teď obskakuju děti,dělam něco z toho co Lalla napsala a léky dam až se nají.Dostali snídani a udělam tu polévku.Jsou zklamaný že na zítra měli plány jít ke kamarádovi tak sem jim řekla že nikam nepujdou.

co???? (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Tahouna? Miluno,život s Jirkou byl pro tebe veget, mohla sis dělat cos chtěla, manipulovat ho do úchylnýho sexu, chodit po barech, toleroval ti milence. Kam tě potáhne Denis, co tím myslíš?

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Jo tohle sem s Jirkou mohla jenže jako velký mínus bylo že pořád foukal ty smrady.A mě žádný chlapi už nechybí.Chybí mi spíš ženský a nemyslim jen sexem ale takový to povídání a smání s nima.Na chlapy seru už.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 12:09)

To v baru hledáš ženský?

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 13:09)

Ne nehledam ženský,jen sem potřebovala tu atmosferu a nějakej ten míchanej.Asi tam pujdu zas.Nějak je mi podivně .Někdo tady mi pořád straší že má Denis plán mi třeba zdrhnout s dítětem a kdyby to takhle mělo být tak to bych žádny dítě nechtěla.Nechci byt jen nějaká děloha.Nevim jak zjistit pravdu??? :-( bojim se.Posloucham jak tam děti smrkaj a pšíkaj a obstarala sem je a už mi to tu nebaví.Zase to můžu chytit pak nebudu moct do práce.Do kolečka dokola všechno.Chybí mi moje holky Lucinka,Alička,Raduška chybí mi všechny.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 13:09)

neklesej na mysli, Raduška nakluše, je její čas, cítí šanci

Lalla (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Já bych dnes být tebou uvařila tu silnou kuřecí polívku s kapáním (jestli jinak nebudou chtit jíst nic jiného, ta polívku sníst musí). Pak bych jim vymačkala několik pomerančú, grepů....aspoň dvě velké sklenice za den. No a postel (když nemohli do školy, horký čaj s medem, aspirin, deku až po krk a potit se. Do postele jim dej nějakou knížku co mají rádi, žádné compy noťase a telefony.. Klid, odpočinek

Miluno (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

dosáhla jsi toho, že jsi s Denisem, Maruška má svoje a ... nuda. Vždy když něčeho dosáhneš, přestane tě to ( nebo někdo ) bavit. S nedosažitelnou Luckou je to podobné. To je tvůj problém. Potřebuješ vzruchy a chaos, i když se z něj jakoby hroutíš, ale je to pro tebe naplňující. Jakmile je klid, něco ti chybí. Tohle si přiznej ještě dřív, než budeš mít dítě. Mímo potřebuje pozornost a klid, když od něj budeš utíkat do baru, abys nasála nějakou atmosféru, tak to pozná a bude neklidné. Neklidné znamená plačtivé a to je nervydrásající a budeš od něj utíkat a .... dokolečka dokola

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Tak tohle mi straší ten popis.Nechci si to přiznat ale bojim se jestli si mi neodhadl nebo do mě nevidíš.Ale nechci si to přiznat byt taková.Já cítim divno od doby jak mi tu včera někdo nalomil.Ale kvuli Denisovi to teď neni,jen teda ten večer včera byl taky nudnej trochu to jo.Jak sem psala,včera působil unaveně a otráveně,tak rychle usnul.Ale tatínek to bude skvělej si myslim.To že to převezne hlavně on a 90% bude na něm, jsme domluvený už.On si to sám takhle přál.A je rád že já souhlasim a právě říkal že většina ženských by mu to nedovolila.

Miluno (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Ty mu to dovolíš a ráda, starat se o dítě, a zase se budeš nudit, chodit po barech, za sexem, protože Denis bude unavený. Co budeš jako těch 10% dělat?

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Už tu bylo psáno. Prostě ti nevěří jde u jen o to dítě a další děti možná. Asi nebude pracovat, tak budeš muset živit rodinu ty

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Má nějaké plány, doktůrek. Ale vybral si špatnou maminu. Nějak to těm UK je jedno, nedochází jim to. Ale když se bude o to případné dítě starat, bude to mít pak jednodušší získat ho do své péče.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

maš pro ně navaříno, nebo si zajdeš pro ten rohlík na kterej máš chuť?

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Tak mi vyhnali že ať jdu pryč že je jim líp ale krk oba trochu cítí.Já tu mam pro ně jídlo od včera ještě tak nemusim vařit.Do pekárny sem nechtěla pro rohlík ale pro sladký a slaný pečivo.Třeba koblihy nebo preclíky.

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Ale oni ještě spí.No nudim se z toho snadno protože sem z toho otrávená že jsou nachcípaný,i tim mi pak nic nebaví.Jdu je vzbudit a zeptat se jak jim je.A řidičák učim už se mi to blíží závěrečný,poslední týden v září.

Miluno (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Co řidičák?? Učíš se testy?

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Uvař jim čaj a silnou slepičí polévku a ať berou nějaké prášky na vypocení, když mají teploty, když ne, tak ty čaje. Med, citrony. Jak se můžeš nudit, když máš doma dvě nachcípané děti?

Reklama

Přidat komentář