Reklama

Gamblerství

Lemog (Čt, 25. 2. 2016 - 16:02)

BIKERe,

zaplat co muzes, to vis ze pockaji, oni si ceni i zakazniku, kteri plati pozde.....VUBEC NEMYSLI NA HRANI

Bud chlap a vyres to v klidu, oprosti se od stresovych myslenek, cetelem rad pocka. komunikuj v klidu a trvej na sve verzi

Lemog

Mirek Brno (Čt, 25. 2. 2016 - 16:02)

Bikere, pošli jim co můžeš. Nemohou říct, že se vyhýbáš splácení a dopouštíš podvodného jednání. Nějaké výhružky vymáháním... řekl bych jim: ty výhružky sem si nahrál a jak mne naserete, vy lichvářské kurvy, tak je budu medializovat a ty Vaše TV reklamy na skvělé půjčky pro ovce utrpí mezi ovcemi pořádný šrám.:) Když lidi uvidí, jak se chováte k dlužníkům, kteří se dostanou do nouze a splácet chtěji, odpovědnosti se nevyhýbají a žádají o odložení splátky.
Nestíhání splácet dluhy je asi největším spouštěčem recidivy, tak se držte. Si matně vzpomínám, že sem v 12/2012 potřeboval během měsíce na všechny platby asi 1,7mil. a mělo přijít jen asi 700k...Splátky dluhů, v Bonveru sekera x set tisíc, náklady a nakonec sem odložil co šlo...sehnal nějaké půjčky, podrželi mě jako vždy mí andělé strážní a vše dobře dopadlo. Ale nebyly to tenkrát hezké časy kua.:)

Lemog (Čt, 25. 2. 2016 - 16:02)

Ano, cilem teto diskuze je predavat si zkusenosti aby dalsi prichozi mohli cerpat inspiraci a motivaci k abstinenci.

Kdyz jsem pred rokem prohraval vsechny penize, ktere jsem vydelal, byl jsem spravna troska - postavit se loni na jare vedle dnesniho Reyziho - to by jsme byli dobra dvojtroska. Chodici telo bez duse, mozek neustale probiral konbinace sazek, zivoreni, hlad, smutek v ocich............v lete me zavislost donutila jako zkousku provest nasledujici vec: asi uz jste pochopili, ze pracuji ve stabebnictvi - dodelal jsem zakazku, mel jsem vyuctovat asi 40000,-kč - zakaznice mela lehke pripominky , reklamace , ja ze strachu ( od rana jsem mel velmi silne bazeni) , ze zase okamzite pujdu a vsechny penize ten den prohraju v herne jsem uznal absolutne nesmyslnou reklamaci a s usmevem, ze ten den nepujdu hrat, jsem odesel. Zakaznice vitezoslavne se tvarici s pohrdavym usklabkem za mnou zavrela dvere. Netusila proc - citila se jako vitzez.
Zkouska se minuála ucinku - prisel jsem o 40000,-kc (zakaznici reklamovane drobnosti bych opravil behem jednoho dopoledne)......Dalsi den jsem nastoupil na dalsi zakazku, dostal zalohu na material nekolik desitek tisic a ten den vsechno prohral..........Zhnusen sam sebou jsem sidil na materialu dalsiho zakaznika a za nekolik dnu zebral o dalsi zalohu...........fuj - hnus........

Nevedel jsem kudy kam - na Nuselsky most to mam kousek :-((

zacal jsem hledat diskuzi gambleru na stop zavislosti COZE??ZRUSENA??............panika.......

Opijim se vodkou - nejsem zvykly na aklohol, druhy den mi neni dobre..........tudy cesta nevede
Nachazim diskuzi na doktorce - hltam radky jednim dechem, na podzim 2015 nikdo nediskutuje (asi jsou vsichni v herne)
A PAK TO PRISLO!!!!!!!! coze? me ma zlomit nejaka piiip....piiip....piiip.....piiip ZAVISLOST???
Tak to ani nahodou!!!!!!! Klidne si budu psat na doktorce sam se sebou ale toto je muj zivot a ja si ho nenecham vzit!!!

Na webu podaneruce.cz jsem se potkal s Tragikem a solitude - to je gamblerka , ktera nas nedavno tady prisla pozdravit a jednou mesicne si napiseme mail, zacal jsem komunikovat na webu alkoholik.cz, do toho se stykam s prateli abstinujicimi alkoholiky, Biker byl zase na gamblerhelp a prisli tady dalsi a myslim ze se vytvari spolek lidi, kteri si maji co rict a cerpat jeden od druheho

Lemog

Reyzi (Čt, 25. 2. 2016 - 16:02)

Biker drz se,byl by jsi o těch osm lehci,vyzen tu myslenku z hlavy.....stoupas pomalu vzhuru,byl by to krok či skok zpátky...

BIKER (Čt, 25. 2. 2016 - 15:02)

A uz hrat nebudu a ze sracek se vyhrabu!!!!

Zdarec vsem:-)

BIKER (Čt, 25. 2. 2016 - 15:02)

pratele, mam momentalne velke pokuseni hrat ,po telefonu s cetelemem!
Mel jsem dat do kupy pred 14dny co bylo do joonce mesice 44tis abXh predesel pruseru, dneska jsem vyresil aji tech 2500 do firmy a celkove neco pres 30 tis je tam kde ma, ale posrnej cetelem nemuze pockat ani den, kurva, prej me daji do vymahani, sakra, spkatku bych na brigadach vydelal snad do 10.3. A oni ze nepockaji, at jdou do hajzlu

Kurwa a tedka tezky boj v hlave mam, u sebe trzbu 8 000 kc a rikam si , to daaaaaaaa, otocis neco a bude na cetelem.
Hovno by bylo, hovno.

25 Dni nehraju

LUK (Čt, 25. 2. 2016 - 14:02)

14. den bez gamblu

AZ!

Abstinentak (Čt, 25. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj Lemogu, ano, jdeš...Bohuzel jeste do nedavne doby sly mefinance do blikajicich beden. Mela jsem to radeji narvat do zlata. Tak mozna nekdy az se vyhrabu z nejhorsiho zacnu pomyslet na tuhle komoditu. Diky Mirku Brno

Mirek Brno (Čt, 25. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj Lemogu, ano, jdeš ostatním příkladem a je fajn, že se držíš už tak dlouho. Cítím v Tobě velkou duchovní sílu a ta člověku naplňuje srdce a osvobozuje ducha. Opovrhuji církvemi, pámbíčkáři, kterým šlo vždy jen o prachy a moc, ale jako mág v Boha věřím. Každý ho máme v sobě. Tím, že jsou Tvé dluhy možná skoro nesplatitelné, tak se vykašli na splácení dluh bankám, nebankovním institucím. Pro ně je to byznys a rizika mají v plánu. Blízkým a kamarádům, rodině, známým, by člověk splácet dluhy měl. Podle možností a svědomí. Mysli, ale hlavně na sebe, protože nebudeš mít žádný důchod, nemocenskou a časy nemoci a omezení přijdou. Je třeba mít našetřenou hotovost a uloženou u rodiny na horší časy. Ideálně ve zlatě, které jediné odolá inflaci, deflaci a je vysoce likvidní. Tím, že se blíží největší ekonomická krize všech dob, tak zlato od prosince roste z 27k Kč na 32k za trojskou unci. Pro ty, co jsou ještě pořád závislí na cigaretách, posílám odkaz. Třeba to někoho nakopne i k abstinenci od cigaret, když si znovu přečte, jaké sračky do cigaret dávají a jaké poslušné ovce a roboty z lidí dělají. http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/2262-protikuracky-zakon-plave-na-vode-tabak-ovce-a-rakovina-je-epidemie-moderni-doby-pomstou-povrazdenych-indianu-ctyri-tisice-smrticich-latek-a-uhynule-krysy-lze-kourit-a-nezabit-se-u-toho.htm Na této planetě je většina lidí nebdělých, udržují se pod vlivem alkoholu, cigaret, antidepresiv, drog a jen přežívají. Třetina Čechů navštěvuje psychiatry. http://www.novinky.cz/zena/zdravi/395496-tretina-cechu-se-potyka-s-nejakym-dusevnim-onemocnenim.html

Abstinentka (Čt, 25. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj Lemogu

Stejne jako pro Bikera i pro me jsi velkym vzorem. Pevne verim ze najdes nejakou cestu jak se vyporadat s fin situaci (os bankrot je dobra volba). Moc ti (vsem) fandim a drzim palce. I me moje zavislost jiz pred lety pomohla alespon k socialnimu citeni ktere bych urco nemela kdybych hrat nezacala. Vse zle je k necemu dobre :) a ty mas ted svou viru.
I me tato diskuze hodne pomaga, vim ze tady nejsem sama a mohu cerpat ze zkusenosti vas ostatnich.

Jse strasne rada ze jsem nastoupila na tuhle cestu (skoda ze ne driv) a niceho nelituji ikdyz je to obcas tezke. Mam ale odhodlani bojovat. Puvodne jsem neverila ani ze zvladnu prvnich 14 dni (byly nejhorsi) a dnes uz mam 44 a ani mi to neprijde. Je ale prede mnou celozivotni boj a jsem si toho plne vedoma.

Bikere - 2500 co ti zbyva je super - to jsi to zmakl na jednicku

Abstinenci zdar

BIKER (Čt, 25. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj lemogu,
Ooravdu pred tebou smekam klobouk!!!!
Musim rict, ze jsi muj vzor, musim ric ,ze prvni tyden a druhy byl peklem, ne ze by to tedka byla pohoda, ale trochu clovek zacne uvazovat jako clovek, ne jako gamlerske hovno.
Musim take rict, ze jsem rad ze v brne kde ziju hromadne zaviraji herny, vlastne jich zbylo jen par a to jsou ty na nadrzi, kam jsem nechodil, tak kdyz mam tendenci abych zasel hrat, tak je to taky dobrej pmocnik, ale vetsim pomocnikem je TAHLE DISKUZE!!!!

Vsem drzim palce at to zvladnem:-)

Lemog (Čt, 25. 2. 2016 - 09:02)

Twl, a pak ze neee, kurva ze to jde!!!
Abstinentka a BIKER jedou bomby a o tom to je!! Jen tak dal a zachrante se v tuto chvili - za par let budete radi, ze jste se do toho pustili.

Ja uz mam v tomto ohledu tzv. po sezone.
Prosel jsem nekolika exekucema, v dobe kdy bych jeste mohl bojovat ve fazi, ve kltere jste ted vy, jsem nebyl pripraven se pustit do boje.
O veskere materialni veci jsem uz davno prisel, a v zoufalstvi a nazlobeny na nespravedlnost tohoto sveta jsem se nechal zlakat natu nejsnadnejsi ale v konecnem dusledku nejhorsi cestu - GAMBLERSTVI.

Je ze me samotar, na okoli pry pusobim vstricne a kde muzu pomuzu bez toho, ze bych ocekaval neco na oplatku.
Nemam zadny majetek ani nikdy mit nebudu. Az se vratim za par tydnu do civilizace, zacnu si zjistovat moznosti reseni mych financnich zavazku. Samozrejme mam spoustu dluhu na socialnim a zdravotnim (kdo by neco takoveho platil, kdyz je v gamblerskem rausi), zjistim jake jsou moznosti osobniho bankrotu , proste pomalu zacnu napravovat veci, ktere jsem napachal.

Mam ale jednu velmi dulezitou vec a tu mi nikdo nemuze vzit.
Nasel jsem a mam svou viru , jsem silny , daleko silnejsi nez drive, vim, ze k zivotu neni zapotrebi zadnych zvlastnich hmotnych statku, je mozne se radovat z malickosti vsedniho zivota, jsem obohacen poznamim hodnot.

Tento nas boj neni jen o dodrzovani standardnich poucek z odbornych knih, kazdy sam si musi prijit na to, jak nejbezpecneji jit po ceste spolecne se svou zavislosti.

Lemog

BIKER (Čt, 25. 2. 2016 - 08:02)

25.den bez gamblu

Abstinentko, dekuji za uzani, je to boj, dnes budu po telefonu resit cetelem a uvidim jak dopadnu, jinak do trzby v praci uz dluzim jen 2500 kc, no mam na to do pondelka, snad to vydelam pres vikend na brigade.

Abstinenci zdar

Abstinentka (Čt, 25. 2. 2016 - 08:02)

44 dni bez hrani

Ahoj vsem

Anonyme D - jsem rada ze jsi se nam zase ozval ze jsi v poradku a doufam ze pokracujes v nasi "misi"

Reyzi - my s pritelem abstinujeme oba. Kdo nas nezna nepochopi ze je to vesmes na me kdo rozhodne o tom jit hrat takze pokud ja nepodlehnu on take ne. Nejsme hraci samotari, vzdy jsme hrali bud oba nebo s partou, nikdy jsme nesli sami do herny. Me jako zenske by se to i pricilo jit tam sama :) takze bremeno sily v boji proti hrani lezi na me

Bikere - jsem na tebe pysna jak jsi to zvladl s temi fin sr..... Tohle je asi nejtezsi a clovek podleha vice depresim a snum vyhrat na dluhy. Vim o cem mluvim, mam to obdobne. Vcera jsem odeslala posledni splatku nutnou pro tento mesic.

Absinenci zdar a silu do dalsiho boje

Lemog (Čt, 25. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 165. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Anonym D (Čt, 25. 2. 2016 - 04:02)

chci Vás tu všechny pozdravit.
Jsem rád, že od začátku co jsem tu začal tuto stránku navštěvovat se to tu rozšiřuje o nové členy, kteří se dělí o svůj příběh a navzájem se podporují.
Pokud si dobře vzpomínám četl jsem od mého nastoupení jednu recidivu, což je velmi dobré.
Držím všem palce, myslete pozitivně ač je to leckdy nelehké. Protože DOKÁŽEŠ VŠECHNO CO CHCEŠ!

ABSTINCI ZDAR

Reyzi (St, 24. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj vsem,dzrte vlajku svobody dale...
Co se týká priznani,musím,neni uniku,mi nejblizsi mi spravuji finance a ted nemam co prinest(po týdnu výmluv na praci uz musim prijit).....
Jsem rad,ze se tady mohu vyblit ze svých stavu a pocitu....(jsem vlastně sám,o pratele se postarala mne zena...uz jsme rodina,tak kam se chystas,doma budes)......

Dnešní pohovor s terapeutkou uz nebyl tak drsny,ale znala me jako uplne jiného cloveka(pred svatbou.. )...proto to prirovnani k trosce.....je pro priznani,kdo jiny mi ma pomoci,než blizci....
Rada,penize pryc od sebe,najít si staré či nové pratele,zenskou na vztah či sex,ať nejsem sam,jakokoliv zálibu,co by me tesila(nevim,co by mi delalo radost po rozvodu,prý se k tomu dostaneme),....shrnutí proste začít žít...ne jenom prace,hospoda,prace,hospoda....

Ale ať jenom nebleju,
Tragik,
bylo mi doporuceno,ze neni vubec spatne zajít na skupinu,ze to ma vliv,i kdyby se jeden pacos chytl,tak je to vyhra pro nej....udelas nám nejakou?

Lemog,
fascinuje me,při tvém financnim zatizeni,ze vidis svetlo na konci tunelu...pusobis vyrovnane,odhodlane,zaryte proti jakékoliv pomoci odborniku,pritom jediný pravidelně plnis diskuze o gamblu.....vlastně tvoje skupina....jsi se svou vůli a odhodláním vzorem....kde prosim te cerpas silu,energii se nezblaznit a žít?

Biker,vydrz,myslím,ze jsi silnejsi než si myslis,zvladnes to....

Abstinentka,
plno lidi neveri,ze to s přítelem zvládnete,jelikož v tom litate oba...opak muže byt pravdou,jste hlidani sami sebou,dvakrát více než my samotní vlci..pokud se vaše bazeni nesejde v jeden cas,tak ten druhy te zadrzi....

LUK,
promin,přijde mi,ze jsme na tom podobne,na zacatku,i když oba starty zname a cíl je daleko.....takze hazim rukavici do ringu,kdo z koho?(recidiva,opuštění webu)

Dekuji vám vsem za vas cas....

BIKER (St, 24. 2. 2016 - 17:02)

Musím s pravdou ven,mel jsem...Presne vim jak ti je

LUK (St, 24. 2. 2016 - 15:02)

13. den bez gamblu

Radím jednoznačně se doma přiznat.. Ale toto nestačí. Je nutné pověřit někoho ještě spravováním financí. Já sem to musel zkusit touto cestou, ostatní cesty v minulosti vedly zase k recidivě.

AZ!, LUK

BIKER (St, 24. 2. 2016 - 12:02)

24. Den gamblu

Zdravim vsechny,
koukam ,ze mame nove spolubojovniky a to je dobre.
Nekdo tad Psal o pohrdavejch pohledech servirek, jasne ,alw jednou jsem cetl na netu nejakou diskuzi a tam psala servirka co dela leta v herne a uz tam nedela:
Normalne pro kazdeho hrace byla prezdivka, byl tam treba BEZEC MEZI BEDNAMA, SRAC CO NENECHAVA TRINGELT, CHUDAK, SMRADOCH ATD....PROSTE JENOM CLOVEK VLEZL DO HERNY A ONI NA SEBE, JEZISI PROSTE ZASE JE ZDE TEN KOKOT.
Uz nevim kde to bylo, ale to cloveku pomuze, ldyz si uvedomi jak ho doopravdy berou za tim usmevem DOBRYYYYYY DEEEEN
pratele, ja se hrabu nahoru, dekuji vsem za podporu a taky vsem drzim palce, tady v Brne uz jsou jen dve herny a bylo jich zde faaakt moc, vsechno zavrene a to je taky slast, jezdim okolo tech kam jsem chodil a zavreno, vcera jsem u jedne stal a dival jsem se na ten prazdnej prostor oknem, bylo me nadherne:-):-)

Abstinenci zdar

Reklama

Přidat komentář