Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

To ty budeš taky neboj. Myslíš si, že se dětičky budou starat o takovou matku jako jsi ty???? Jak říkal Karel Kryl "Nasrat jó nasrat."

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Já nikde na rozdíl od debilů nic veřejně na FB nedávám. Takže o mě víš hovno a ani mě tu ty nezajímáš. páááááááááááááááááááááááááááááááá

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Sbohem ty kravko!

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Závidíme krásná sexy štíhlá blondýnka vypadající na 20 ....:-DDDDDDDDDDDDD https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2192721730754605&set=pb.100000503998125.-2207520000.1568661377.&type=3&theater

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 20:09)

To neni stezovani si. Pouze se omlouva za to ze v ten den neuverejnila na FB dalsich 50 sracek, ktere jeji publikum hlta.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Ona si stezuje? Na FB tedy ne.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

A co ta její věčná sebelítost? Jsem vyčerpaná unavená nemám sílu. Musela přijet Ála mi uvařit Raven nákupy akvárko bla bla a to nemluvím když se s ní rozešel 2x Tom.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 20:09)

No tak to má Ári super, že má takovou obětavou kamarádku a ochotného expartnera. To vy nemáte, tak závidíte co??? Pro vás asi nikdo nehne ani prstem, když jste unavené a vyčerpané.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Bože ty si píča .Já to myslela úplně jinak. Co mám závidět? :-D Opravdu mám mnohem více lidí než 2. A hlavně většina z nás si tu rodinu vytvořila např. dětmi. Což se blbce nepodařilo a už nepodaří. Až nebude Raven bude jak kůl v plotě.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Jak to tady čtu, tak se ani nedivím, že pro vás nikdo nehne ani prstem, jenom pomlouváte a vyléváte si tu na Arianě svoji zlobu. A hloupé jste jedna horší než druhá. Nejlepší je ta "chcavka", co si myslí, že musí pořád pít a močit aby si nenakazila ledviny bakteriema (moč je přitom sterilní ty blbko, a někteří lidé chodí močit jen 3x - 4x denně) :-))), to je fakt nářez. A pak ta závislačka, co komentuje každý její příspěvek na FB (co by jsi asi dělala bez FB, nejspíš by tě kleplo). A ještě ty trapky co tu poučují, jak se má a musí žít, že Arianka to porušuje a proto je zrůda a obluda (vy fakt máte dost a toho psychiatra byste měly navštívit samy).

Rozmarila. (Út, 17. 9. 2019 - 09:09)

Dyt obluda je, nikomu nepomůže a jen vysava lidí, pokud pomůže, tak za těžký prachy. A pak se diví že je sama a furt musí někoho shánět. Jak se asi citi ten pán co tam teď chodil a už ho poslala pryc, jen ho využila jako převozníka. A kde je Olga Path, s tou se taky pohádala? Ariana je monstrum.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 08:09)

Ty mas nejvíc DOST ((((((:

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Btw to že je krásná Bohyně a Amazonka samozřejmě je její blud v hlavě. Odkazů na reálnou podobu tady bylo dost- stačí listovat. Nevím jak je možné že takto ošklivá obézní stárnoucí žena si své jednání neuvědomuje a je to bohužel smutný a směšný zároveň.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Ariana netrpí jen Bipolární poruchou ale i histrionskou poruchou a patrně i narcismem. Stačí sledovat pár dní její chování na FB. Nemá tzv. rovinu kdy by se chovala jako běžný člověk. Lidé s Bipolárkou v mánii přestávají brát léky, což je nejhorší. Nikdy sem nezaznamenala že by usilovně pracovala s dobrým psychoterapeutem, který leckdy dokáže vytvořit náhled na celý její jednání a posunout se někam. Její vystupování je plný přeceňování se arogance vlastní zloby /myslí si že je více - něco jako nadčlověk a od lidí chce uznání/. Její tvrdé vulgarismy patrně promiskuita utracení. Postrádám sebereflexi. Postrádám si přiznat chybu pohrdá lidmi nebere jiný názor než svůj. Je toho hodně. Bohužel já jí vnímám jako lidskou zrůdu plnou zloby.Minimálně do doby než se opravdu začne léčit. Pokud to vůbec jde léčit. Já nelituju není důvod. Lituji ty lidi jako Ála Žanetka Jana Janka a patrně stovky jiných kterým naubližovala bezmezně. Lidi kteří ji opravdu chtěli nebo chtějí pomoci ale časem je odkopne. To nemluvím o lidech na FB kteří ji dávají ze sebe sílu a podporu a ona je jen z pohnutky zablokuje nebo agresivně vyjede.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Baví...Je to její boj. Má možnost jako každý si změnit nastavení a nedávat vše veřejně. Ty to nevyřešíš i když nadále budeš psát svá moudra co je správné a co ne.

Rozmarila (Ne, 15. 9. 2019 - 08:09)

A lidma s touhle nemocí se prostě ŽÍT NEDÁ ! Jeden den utratí 10 tisíc ve zverimexu z rodinnýho rozpočtu a druhej den má těžký depky a potřebuje z vás vysát co nejvíc energie a to se pořád střídá . Nejhorší je, že není náhled, jedna známá s bipolárkou mi říkala, že jí rodina uporoznuje že má zvýšenou mánii a utrácí a ona se s nima hádá a nevěří jim, nemá náhled. Taky všichni kdo mají tuhle nemoc žijou sami, nebo mají komplikovaný vztah, viz Kopecký , Muk.......

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 00:09)

To vime vsichni ze je to lharka podvodnice zla zakerna osoba hrajici si na dvacitku. Ale vypada na 60 let! Vyuziva lidi leky radne nebere a stahuje ke dnu svym chovanim sve nejblizsi. V depresi mila zlata nedojdes ani na zachod. A kazdy rozumny clovek by misto upravovani fotek zacal resit problem s psychiatrem a bral stabilizatory! Takze si nezodpovedna.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 23:09)

Ta kunda se nikdy nezmeni. Psychicke nemoce chapu. Ale kdyz dokaze dat prispevek s upravenou fotkou a tim jak ji Raven a Ala posluhuji tak si je vedoma toho co dela. Znezivani lidi. Tot vse. Dobytek.

A (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

A co má jako být? známá má daleko vážnější diagn. a funguje úplně normálně, protože užívá léky a nechlastá. Chodí do práce a nezatěžuje rodinu a kamarády,aby jí sloužili. Je to pica, která se nikdy nezmění

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Raven to tenkrat vse ve videu vysvetloval. Ale ona nechtela jit k psychiatrovi. Nespala pila a k tomu si cernym trhu shanela stilnox /lek na spani/. Nedalo se s ni zit. Raven odesel ale dal se o ni staral /nakupy penize atd./ ne kazdemu se postesti mit pecovatelskou rybu jako byl a je Raven. Doktor mu rekl ze pokud se chce zachranit tak at odejde. Stahovala ho sebou . Staci hledat v historii. Ja smekam pred Ravenem. Ja bych takhle se o ni nestarala. Mela volbu se zacit lecit.

Reklama

Přidat komentář