Reklama

Ariana a Raven

55 (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

To je mi jí fakt líto, jestli neužívá ty léky, aby neztloustla. Hrůza fakt

Petr Veselý (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

nechtěl ji šukat při krámech obklopenej chcankama a hovnama.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Asi ji nechtěl koupit tu kabelku :-DDD

Věra (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

To mě nenapadlo. Je to možný. A přitom ona je taaaaak nenáročná.:-DDDDDDDD

Adam (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Už povstala bohyně, cítí se na 20, škoda jen,že vypadá na 60

Věra (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Už to jede. Upravený fotky. No spíše na 20 vypadá na 65 jako moje mamka. Prej muset se starat o chlapa. Nikdy se o žádnýho nestarala.Ta se stará pouze a jen vždy o sebe, \možná to byl jen fiktivní píchač.

modelka Bohyně (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Možná teď mu docvaklo co je to zač a mazal od ní pryč. Žádný chlap to s ní nevydržel a nevydrží. \vyžaduje 100% pozornost a chlap se musí starat o ní.

Martina (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Odpoví mi někdo, co vám ta ženská udělala? Proč tu řešíte každou hovadinu co dá někam na soc. síť? Je mi jedno, že se tady ukájíte při nějakých dedukcích, holt někdo bez drbů nedokáže žít, jen nevím proč konkrétně Ariana. Vám něco provedla?

55 (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Myslím, že to psali lidé, kteří s ní mají nějakou osobní negativní zkušenost. Prostě zklamání, tak jsem tady tu negativnost pochopila

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 09:09)

Tak by bylo normální sem tu zkušenost napsat, ne? Ale proč se starají o její soukromí? Co jim je do toho?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 09:09)

Protože to rádoby soukromí, o kterém velmi často lze, vystavuje na VEŘEJNÉ síti. Tedy chce, aby o všem co dela, lidé věděli a mysli si, ze je pro ne zajímavá a až na hranici geniality. Tudis CHCE reakci na svá jednání. Proto ji lidi odepisuji a reagují na její chování a zveřejněné statusu. Čemu ještě nerozumíte? Květa své soukromí chce sdílet s naprosto neznámými lidmi. Jen nepočítá s tím, ze nebudou jen všichni tupě s ni souhlasit.

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

A proto tam jste od rána do noci? Když vás ta žena irituje, tak proč jí sledujete? Tady nejde o to, že se bavíte, vy se rozčilujete, litujete, děláte závěry a moralizujete. Trochu na hlavu, ne?

podívej (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

pokud se vystavuješ na veřejných sítích všem a ne jen uzavřené skupince jako ta mají jiní, tak chceš, aby tě jiní komentovali a hlavně na ten profil klikali. Stáváš se tak známou a tak svoji extrovertní osobu zhodnocuješ veřejně. Tu ženu zná málokdo asi jen kdo čte Blesk a takovéhle škorpení jí jen prospívá. Pokud by chtěl aklid. zavře profil a pustí tam jen pár svých blízkých

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Ale vy tady jen přiblble drbete a vytváříte domněnky. Že vás to baví.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 19:09)

Domněnky tady vytváříš ty, vše co tady je jinak napsáno, je to co měla ona sama na profilu a dál to jsou zkušenosti s její osobou.Nebudeme ji tady všichni chválit a vynášet do nebes.Nelíbí se ti to?Tak holt piš dál obranný komentáře, nic víc s tím nemůžeš dělat.Zkušenosti s ní by se sem psát měly už jenom proto, aby další naivní lidi nenaletěli na to jaká je chudinka, přitom umí výborně zneužívat lidi.

no dovol (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

já se ti tady snažím něco vysvětlit a ty reaguješ takto?

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 19:09)

Ano, reaguji takto. Drbete ji za jejími zády jako ty největší slepice. Jste ubohé.

Rozmarila. (Po, 16. 9. 2019 - 08:09)

Tak pro nás je to taky zkušenost a odstrašující příklad, jak nežít. Ona je sice nemocná, ale i nemocný člověk na sobě musí pracovat. Ona potřebuje hlavně odbornou pomoc , ne vysavat kamarádky z energie a v jednom kuse se hroutit. Na tomhle prikladu je dobře vidět, že když člověk nežije v souladu a neustále lže a vymýšlí si,viz upravený fotky, celej jeho život je nepodarenej a neuspořádanej.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 09:09)

Přesně tak. Také zápasím s nemocí. Na zkušenosti s Arianou vidím že si vedu velmi dobře. Překvapuje mě že se otáčí stále do minulosti jak jí Raven odstřihnul. Viní ostatní a chce aby ji sloužili. Jenže takhle to nefunguje. Partner vás může nasměrovat ale proti vaší vůli neudělá nic. Mně bylo stále zle do toho deprese úzkosti nefungovala sem tak sem hned vyhledala odborníky. Neříkám že sem vyléčená ale stabilizovaná. Poctivě beru léky žiju bavím se uklízím vařím starám se. Ale také mám dobrého terapeuta který je k nezaplacení a nutí mě stále na sobě pracovat. Ale člověk musí chtít. Ta její lenost je opravdu jen výmluva. To je vše ve vás a jak se stavíte k povinnostem a životu. Nikdo za vaši nemoc nemůže a nesete za ní plnou odpovědnost. Nemoc není zdrojem k využívání a hanění druhých. Na jejím příběhu vidím že nic nepřekonala. Není ani fénix ani bohyně ani Amazonka ale žena co si se sebou neví rady. Ode zdi ke zdi. A stahuje sebou okolí místo aby pravidelně navštěvovala odborníky. Nežije v realitě a nějaké pomatené fikci. Chce to intenzivní léčbu která ponese výsledky.

(Po, 16. 9. 2019 - 10:09)

To je výstižně napsáno, člověk hlavně musí chtít na sobě pracovat.Ne fňukat a stěžovat si ,jak jsem nešťastná a jaký jsem chudáček.Kdo ví, jestli vůbec navštěvuje psychiatra a bere léky.Je vidět,že je mimo,třeba jak dávala fotky z posilovny,kterou vůbec nenavštívila.Prdla na profil starou fotku s tím,jak usilovně cvičila a potila se.Bludy a bludy...

Reklama

Přidat komentář