Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Baví...Je to její boj. Má možnost jako každý si změnit nastavení a nedávat vše veřejně. Ty to nevyřešíš i když nadále budeš psát svá moudra co je správné a co ne.

Rozmarila (Ne, 15. 9. 2019 - 08:09)

A lidma s touhle nemocí se prostě ŽÍT NEDÁ ! Jeden den utratí 10 tisíc ve zverimexu z rodinnýho rozpočtu a druhej den má těžký depky a potřebuje z vás vysát co nejvíc energie a to se pořád střídá . Nejhorší je, že není náhled, jedna známá s bipolárkou mi říkala, že jí rodina uporoznuje že má zvýšenou mánii a utrácí a ona se s nima hádá a nevěří jim, nemá náhled. Taky všichni kdo mají tuhle nemoc žijou sami, nebo mají komplikovaný vztah, viz Kopecký , Muk.......

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 00:09)

To vime vsichni ze je to lharka podvodnice zla zakerna osoba hrajici si na dvacitku. Ale vypada na 60 let! Vyuziva lidi leky radne nebere a stahuje ke dnu svym chovanim sve nejblizsi. V depresi mila zlata nedojdes ani na zachod. A kazdy rozumny clovek by misto upravovani fotek zacal resit problem s psychiatrem a bral stabilizatory! Takze si nezodpovedna.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 23:09)

Ta kunda se nikdy nezmeni. Psychicke nemoce chapu. Ale kdyz dokaze dat prispevek s upravenou fotkou a tim jak ji Raven a Ala posluhuji tak si je vedoma toho co dela. Znezivani lidi. Tot vse. Dobytek.

A (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

A co má jako být? známá má daleko vážnější diagn. a funguje úplně normálně, protože užívá léky a nechlastá. Chodí do práce a nezatěžuje rodinu a kamarády,aby jí sloužili. Je to pica, která se nikdy nezmění

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Raven to tenkrat vse ve videu vysvetloval. Ale ona nechtela jit k psychiatrovi. Nespala pila a k tomu si cernym trhu shanela stilnox /lek na spani/. Nedalo se s ni zit. Raven odesel ale dal se o ni staral /nakupy penize atd./ ne kazdemu se postesti mit pecovatelskou rybu jako byl a je Raven. Doktor mu rekl ze pokud se chce zachranit tak at odejde. Stahovala ho sebou . Staci hledat v historii. Ja smekam pred Ravenem. Ja bych takhle se o ni nestarala. Mela volbu se zacit lecit.

55 (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

To je mi jí fakt líto, jestli neužívá ty léky, aby neztloustla. Hrůza fakt

Petr Veselý (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

nechtěl ji šukat při krámech obklopenej chcankama a hovnama.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Asi ji nechtěl koupit tu kabelku :-DDD

Věra (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

To mě nenapadlo. Je to možný. A přitom ona je taaaaak nenáročná.:-DDDDDDDD

Adam (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Už povstala bohyně, cítí se na 20, škoda jen,že vypadá na 60

Věra (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Už to jede. Upravený fotky. No spíše na 20 vypadá na 65 jako moje mamka. Prej muset se starat o chlapa. Nikdy se o žádnýho nestarala.Ta se stará pouze a jen vždy o sebe, \možná to byl jen fiktivní píchač.

modelka Bohyně (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Možná teď mu docvaklo co je to zač a mazal od ní pryč. Žádný chlap to s ní nevydržel a nevydrží. \vyžaduje 100% pozornost a chlap se musí starat o ní.

Martina (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Odpoví mi někdo, co vám ta ženská udělala? Proč tu řešíte každou hovadinu co dá někam na soc. síť? Je mi jedno, že se tady ukájíte při nějakých dedukcích, holt někdo bez drbů nedokáže žít, jen nevím proč konkrétně Ariana. Vám něco provedla?

55 (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Myslím, že to psali lidé, kteří s ní mají nějakou osobní negativní zkušenost. Prostě zklamání, tak jsem tady tu negativnost pochopila

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 09:09)

Tak by bylo normální sem tu zkušenost napsat, ne? Ale proč se starají o její soukromí? Co jim je do toho?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 09:09)

Protože to rádoby soukromí, o kterém velmi často lze, vystavuje na VEŘEJNÉ síti. Tedy chce, aby o všem co dela, lidé věděli a mysli si, ze je pro ne zajímavá a až na hranici geniality. Tudis CHCE reakci na svá jednání. Proto ji lidi odepisuji a reagují na její chování a zveřejněné statusu. Čemu ještě nerozumíte? Květa své soukromí chce sdílet s naprosto neznámými lidmi. Jen nepočítá s tím, ze nebudou jen všichni tupě s ni souhlasit.

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

A proto tam jste od rána do noci? Když vás ta žena irituje, tak proč jí sledujete? Tady nejde o to, že se bavíte, vy se rozčilujete, litujete, děláte závěry a moralizujete. Trochu na hlavu, ne?

podívej (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

pokud se vystavuješ na veřejných sítích všem a ne jen uzavřené skupince jako ta mají jiní, tak chceš, aby tě jiní komentovali a hlavně na ten profil klikali. Stáváš se tak známou a tak svoji extrovertní osobu zhodnocuješ veřejně. Tu ženu zná málokdo asi jen kdo čte Blesk a takovéhle škorpení jí jen prospívá. Pokud by chtěl aklid. zavře profil a pustí tam jen pár svých blízkých

Martina (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Ale vy tady jen přiblble drbete a vytváříte domněnky. Že vás to baví.

Reklama

Přidat komentář