Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Ale takhle to taky neni pořád že by mi denně nic nebavilo.Já právě nevim co to semnou je když člověka přestane všechno bavit a vy myslíte že to dělá teda lenost? Rozdíl mezi nudou a leností? Nuda je když někdo neví co dělat protože nemá moc možností a nebo teda když ho zrovna nic nebaví? Lenost je když možnisti máš ale nechce se člověku do ničeho? No sakra tak z toho mi vyplývá že sem líná????? :-( Denis mi asi občas prožene si myslim.Mam teď chuť na nějaký pečivo ale sem zatim líná jít do pekárny.Já nevim jestli na mě neleze bolest hlavy.Teď jdu vstát a jdu dát kafe.Děti taky ještě leží,jsou nachcípaný tak mi to štve.

Lalla (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Ahoj Milu. Skoro se ti to povedlo. Když vyjdu z toho, co jsi napsala, tak nuda je, když chybí příležitost něco děla a člověk by děla nebo podnikat něco chtěl! např. Už máš uklizený byt, uvařeno, nablýskanou koupelnu, splněny povinnosti vůči dětem i rodičům, přečteny všechny knížky, kamarády jsi viděla nedávno a na dovolené jsi už byla dvakrát. Ve škole nebo kurzu jsi o kapitolu dále než ostatní. Nenapadá tě co dál a přesto bys chtěla......Lenost je, když nic z toho nemáš podniknuto, vymlouváš se na kdeco jen abys nemusela nic dělat. To je nuda

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Já tomu vždy říkam divnej stav a myslíš že je to teda jen lenost? Vždyť někdy sem taky tak energická a baví mě všechno a nevim co dřív a pak nastane tohle a nemam ani o nic tolik zájem.Ani to co mi jindy baví tak teď o to až tak zájem nemam.Znam to teda ještě v horšim ale náznak něčeho co mi vadí a překáží mam.Ale zase nadruhou stranu mam Ms a sem trochu unavená tak se zas tak asi divit nemůžu že nejsem upln ok ale jak píšu znam to horší.A ty taky trpíš Lallo někdy tim co si popsala? Nebo to neznáš na sobě?

Lalla (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Každý je někdy líný ale to je spíš takový luxus, protože ví, že stejně musí vstát a plnit povinnost. I nuda může být luxus takové to vše uděláno, tak se zasním ve chvilce lenosti

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 10:09)

Tak je možný že takhle to má Denis tak jak si to popsala.Já sem na tom hůř.Proto potřebuju možná takovýho chlapa "tahouna" S Jirkou a Sergejem bych uhnila.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 11:09)

Tahouna? Denis má hodně práce a potřebuje také odpočívat a jíst vařenou domácí stravu. To bude od tebe očekávat, když ti dává peníze. Klid a stravu. To bude nuda viď. A nelituj se pořád a jdi vařit tu polévku, děti ji potřebují!

Miluno (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

Jaký je rozdíl mezi nudou a leností?

ale (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

U tebe je nuda normální stav, ty se nenudíš akorát v sexu. Jinak tě nic nebaví, ležíš a stěžuješ si. No tak to bude ještě zajímavý, jak tě Denis z té "nudy" dostane. Co myslíš,
Jak tě dostane z nudy?

Miluna (Pá, 20. 9. 2019 - 09:09)

To neni Alešku že bych se vyloženě nudila ale takovýho něco divnyho.Že prostě i to co mě baví tak když se na to budu koukat často nebo dělat to dokola tak mi to bavit přestane.A nejhorší je když se na ty životy podívam jakoby myšlenkou odněkud výš a vidim jen takový opakující se mraveniště.A to je lepší tou myšlenkou nedělat protože to je na zcvoknutí.Myslela sem že my dva jsme podobný a sem překvapená že zas až tak uplně nejsme.Já si myslela o sobě že sem taky introvert ale nedavno sem si dělala jeden test a vyšlo mi extrovert a sem si říkala že to kecá a ty si mi to napsal taky že extrovert,tak asi na tom něco bude.A jak to myslíš že ležíš na gauči a jdou ti různý příběhy??? To vůbec nechápu.To moje mysl je neklidná,roztěkaná,dělá se mi občas problem se na něco v klidu soustředit.Anonyme Denisovi sem neřekla protože mu tohle asi vadí.Byla sem tam 20 min aby to nepoznal.A on nemá rád slovo nuda.To sem zkusila tenkrát a s pochopenim sem se moc nesetkala.Kroutil nad tim hlavou a řekl vždyť je tolik možností přece.Jenže to vim i já že je tolik možností ale jde o ten stav že člověka pak nebaví prostě nic.S timhle pochopenim sem se setkala jen u Aličky a Radušky.Vy to někdo tady občas nemáte že vás nebaví prostě nic??? Bohužel to cítim zrovna dneska nějak.Ještě že dneska nemusim do práce,nechtělo by se mi.Jen ležim a válim se a nutim se si jít sednout aspoň do křesla.

:-D (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Jasně Aleši, zdraví především.Jsi mě dobře naladil hnedka z rána.

-Aleš- (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Tak to jsem upřímně rád, ale teď už musím jít do garáže pro auto, povinnosti volají.

jo (Pá, 20. 9. 2019 - 06:09)

včera jsi byl ještě zdravej :-)

-Aleš- (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Ale dneska určitě ještě taky :-), navíc já si ho vždycky po akci opláchnu litrem a půl vody abych spláchl breberky. Nevím jestli to má nějakej význam, ale zatím jsem měl štěstí jak mi včera potvrdil pan Cvach :-)

-Aleš- (Pá, 20. 9. 2019 - 06:09)

To já vůbec nevím co je to nuda. Já i když jen ležím na gauči, tak mi pořád hlavou jdou různý příběhy a nepotřebuju žádný vzruchy z venku. To je výhoda nás introvertů že máme svůj vnitřní svět. Miluna je extrovert, navíc řízlej histrionskou poruchou, takže ji to pořád někam žene, je věčně s něčím nespokojená a tím pádem žije pořád v chaosu. Dneska jsem se moc nevyspal, ale mám dobrou náladu, protože jsem si včera volal do nemocnice pro výsledky testů na pohlavní choroby a jsem zdravej. Tak jsem od samé radosti ve tři ráno zavolal feťačce a dali jsme orál :-)

už se to (Čt, 19. 9. 2019 - 21:09)

se.re. Miluna místo vaření jde pro jídlo, skejsne v baru a pomalu se dostává do starých kolejích. A to se Miluno divíš, že ti už většina nevěří? Ano, jsi jaká jsi a jiná nebudeš.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

Víš jak mi tu někdo napsal odpoledne tu hrůzu,o tom Cvachovi.Jak mi jednim šmahem předurčil nudnej život,tak mi to docela vystrašilo jak se pár větama dá popsat taková předzvěst nudný budoucnosti a že to tak někdo vidí.Já zase opakuju sem ráda že Deniska mam ale šeď a stereotip je pro mě strašák a nebo to že bych měla být jen děloha nebo různý problemy v životě,bojim se toho.A tak si musim něčim odreagovávat aby mi to nepřepadalo a držela se v normálnim stavu a ve spokojenosti.Nesmí se mi něco opakovat dokola jako nějakej kolotoč,ani tu práci nechci aby se opakovala dokola.Čim víc pestrosti do dne a vzruchy a příjemný napětí tip líp.Teď už vedle něj ležim a on už usnul a mě se chce taky spát.Akorát mam děti zase nějaký nachcípaný,tak je asi necham doma,achjo.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

Spíše pro Milunu zbytečná, že.

to (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

je ale blbá rada

Miluno (Čt, 19. 9. 2019 - 18:09)

Když jsi ve vztahu a bydlíš s Denisem, měl by vědět o tvých schůzkách, jak s Radkou, Otou. O Lucce. Budete-li chtít žít rodinným životem, neměly by být mezi vámi tajnosti a vztah by měl být vytvořený na upřímnosti.

Miluna (Čt, 19. 9. 2019 - 20:09)

O schůzkách mu říct můžu ale to co ve mě vyvolává Lucka nemam chuť říkat a ničemu by to nepomohlo.Víš já sem nějak rozdvojená nebo roztrojená,tohle nevim jak vysvětlit dokonale ale v hlavě a myšlenkách mam něco jako několik povah.Rozpolcenost.A to je ten muj problem a nevim kdo ve mě vyleze a pořád se mi to v hlavě přepíná.Nevim jak to prostě víc vysvětlit ale snažim se o ten život jako máte vy.Obyčejnej život a rodinu když chlap je k tomu kvalitní ale v hlavě se mi to přepíná,nebudu lhát.Ale začlo se mi to přepínat od toho co jste mi dneska napsali.Už sem měla klid ale je to tam trochu zase.Ale i je to tim jak mi někdo napsal že sem jen pro něj děloha,tak cítim zase strach.Jak vim že mi někdo předem nevěří tak mi to potápí.Ale sem s nim teď doma a jinak všechno v pořádku ale trochu mi připadá bez nálady.Byla sem pro jídlo a musela sem se stavit v baru se přiznam,aspoň jeden míchanej a tu atmosferu sem potřebovala (aspoň chvilinku) a pozorovala sem barmanky a myslela na Lucku kdyby tam byla semnou.Ale to je jedno prostě sem taková,s jinýma chlapama nic nemam a chlapi mi nechybí.Jde čistě o vnitřní pocit něčim se uklidňovat a nevinnym vzrušovat aby nenastala ta nuda a šeď jak jste psali.On sám sedí nad papírama,má toho asi dost že si mnul oči a držel hlavu a tak no,mě si moc dneska nevšímá.

Reklama

Přidat komentář