Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Út, 17. 9. 2019 - 14:09)

Když už sedíme spolu v místnosti několik hodin a je ticho tak to mi nevadí,to naopak.Ale nejhorší je když přijde domu nebo já a jen se pozdravíme a prohodíme pár vět a pak na sebe začnem jen koukat.On se na mě zadíval a mlčel a já znervozněla tak sem se začla smát a on co je a na to sem neodpověděla.Píšu to jen kvuli tomu abych ho zas nějak neodradila časem.Sany možná sem se trochu i tak cítila.A anonyme stejně sem zjistila s hrůzou že já si moc nemam už co říct s nikym.Nevim jestli to neni tim že sem si zvykla všechno psát-schovaná.A co Sany jak se tam máte kolik tam máte teď stupňů? Die ale máš pravdu,zkusim se toho nevšímat a neřešit to.Jako sem přestala řešit jeho profil a přestala sem mu na něj chodit protože je lepší když to nevidim a nepátram po ničem abych zase třeba nežárlila nějak a nekazila to.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 13:09)

Problém je a vždy taky bude, že Miluna bude od toho druhého očekávat něco jiného. Když je ticho, aby mluvil a podobně.

die (Út, 17. 9. 2019 - 13:09)

Miluno nemůžeš přece pořád přemýšlet co říkat aby se to Denisovi líbilo. To by jsi se za chvíli zbláznila. Ono i mlčení je někdy pěkné, chovej se přirozeně.

nojono (Út, 17. 9. 2019 - 13:09)

zajímá ho tvoje děloha. klidně mlč, těžko si máte co říct

Sany11 (Út, 17. 9. 2019 - 12:09)

Bud sama sebou, Milco, jinak to fungovat nebude. Prece se nemuzes cely zivot pak nejak v kreci nutit, abys byla zabavna nebo byla ticho, atd. To nemuze fungovat.

Miluna (Út, 17. 9. 2019 - 12:09)

To já bych ráda být sama sebou ale včera byl nějakej tišší tak sem znervozněla.Mě přijde hrozný když si dva sednou vedle sebe nebo naproti sobě a jen na sebe koukáme.Sem zvyklá že z 90% zachraňuje hovor on a já se přidávam k tomu co říká.A včera právě nic jen ho zajímalo jak sem se měla já,pak jsme promluvili o Maruš a pak mi dal Pohankouvou polévku co vařil a pak už moc nemluvil.Jo a jestě se ptal jestli sem už dostala mens ale nedostala ještě.

Sany11 (Út, 17. 9. 2019 - 13:09)

trochu bych si pripadala jak pacient...

Miluna (Út, 17. 9. 2019 - 11:09)

Jo je v práci Otí.Jezdí na tu polikliniku.Sem tu sama teď.Jen mi mrzí že bych potřebovala víc vědět co říkat.Včera večer pak moc nemluvil a já sem začla byt nervozní abych nebyla tichá jak Maruš a nebylo jen ticho sotva jsme začli.Tak sem ho chtěla rozpovídat aby jsme se zasmáli ale zjstila sem že co sem řekla tak že sem se tomu zasmála jen já sama.Ale je ve mě zase strach aby to fungovalo a byl semnou spokojenej.Byt je napsanej na něj jak se někdo ptal a Sergej mi pokoj nedal a právě nemít Denise tak sem na prášky ze Sergeje.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 09:09)

Jaký je, se teprve ukáže. Nemusí ubližovat fyzicky, ale třeba bude diktátor. Ale spíše se projeví Miluna.

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 21:09)

Tak to mam Die a Andy stejnej názor jako vy.Já bych prostě tohle od doktora nečekala.A ani on nebyl českej doktor,to byl prozměnu maďarskej doktor.Ale jak sem zvyklá že Denisek je usměvavej tak ale nebudu už porovnávat podle něho.Lalla má svoje zkušenosti taky koukam,tak Lallo teď už chápu jak si psala že nezáleží na titulu ale charakteru.Ale doma dobrý,je na mě hodnej a překvapení jak sem přijela domu,tak už klídek,Maruš je odstěhovaná.Tak se mi ulevilo.Tak už tu jsme sami normálně jako rodina a taky už tu mam děti.Zítra mam volno až ve středu zase dvanáctku.Andy to se ti povedlo dost tři košíky.

Ota (Út, 17. 9. 2019 - 09:09)

A ještě že nemáš doma takového jako toho doktora z nemocnice.Taky souhlasim tady s holkama co psaly.A dávej pozor na Sergeje ať ti zase neubližuje.

Ota (Út, 17. 9. 2019 - 09:09)

Tak máš dnes volno a co budeš dělat? A on je v práci? Pořád na vás myslim.Tady prší, teď už to bude horší, docela jsem si zvykl být venku ale teď už to tak lákat ven nebude.

Oto (Út, 17. 9. 2019 - 11:09)

ještě bude babí léto, tak je na co se těšit. A pak se začne příroda zbarvovat do podzimu a to je taky hezká procházka a potěcha pro oko. Musíš se sice víc oblíct, ale stojí to za to. Pochval se za drobnosti, které se ti každý den podaří a uvidíš, že ti bude líp. Je jen málo lidí, kteří vytváří velké věci a dějiny :)

die (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Miluno ten doktor je hulvát, neznamená to když má titul že se může takto chovat.

Lalla (Po, 16. 9. 2019 - 19:09)

Já zažila die tolik lékařů, kteří se chovají jak hulváti k pacientům a ještě jsou to lékaři na baterky. Miluna se to určitě naučí zvládat

Lalla (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Milu, vždyť to dopadlo dobře, vlastně jsi neudělala žádnou chybu, vrchní se na tebe určitě nezlobí. Jen se musíš naučit tyhle situace zvládat psychicky a nebýt z toho vzteklá, to by tě brzdilo

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Jak u debilů,člověk něco řekne a ne jen že nedá mě nic ani to neposlal.Jeho chyba a ne moje.

Andrea (Po, 16. 9. 2019 - 19:09)

Milu,ten doktor byl hulvát, kašli na to, já bych se asi zachovala jako ty, bála bych znovu zaklepat, zkrátka nějaký nervóza nevychovaný,jo a hub mám 3 košíky,zítra bude houbový den

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

Spíš sem jak za debila že to vypadalo jako bych se na to vysrala a nic mu neřekla.No jedu domu ale sem smutná a asi to na mě Denis pozná a když mu řeknu že mi nasral jinej doktor asi bude koukat.Ani nevim jestli to říkat.

hm (Po, 16. 9. 2019 - 18:09)

šlo o to, že jsi 15 minut nepracovala Miluno, nejsi na nádraží, ale v práci

Reklama

Přidat komentář