Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 21:09)

Od italských fašistů se učili samotní židé, jejich ozbrojené skupiny, takže asi nemohl být antisemitský, když na jejich vojenských školách prvotní vojenské oddíli Izraele studovali k tomu aby se pak snažili vyhnat mandatorní brity z palestiny a založit Izrael.

aladin (Út, 17. 9. 2019 - 21:09)

https://aeronet.cz

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 21:09)

Pláčeš na špatném hrobě, můj počítač neumí načíst aeronet, jak říkám prozřetelnost, nebo jsem si jej zablokoval v hosts. Takže nejenže nečtu diskuse pod články, ale ani články, tyto šplíchance stejně píší v cuku letu ti co sestavili ten článek.Jistě jsou hnusné, stejně jako ty články. Od toho to je, napsat hnusný článek a pod ním, jakoby to napsal někdo co to čte a ne sám autor článku, ještě hnusnější názor vydávaný za "hlas lidu."
Kdo jakoby naslouchá hlasu lidu?! No rusko-monglsko-tatarský chanát. Ve skutečnosti lid je poslední onuce, která když neuposlechne dostane kulku do zat a jak tady někdo správně psal, útok spočívá v tom, že dostane příděl vodky a střílí v útoku v šílenství v daném úhlu, aby nepostřelil své spolušílence vydané napospas drtícím kulometům nepřítele. V SSSR armádě se vždy počítalo s takovými ztrátami, které by v standardních armádách byli považované za zbytečné a hrubou chybu velitele, jako samouřejmé.Padnout za vlast bylo poviností, padnout do zajetí bylo trestné jako porušení poviností vojáka. SSSR voják upadnuvší do zajetí byl po případném osvobození poslán do lágru.

aladin (St, 18. 9. 2019 - 23:09)

Návštěvníku, když už uvádíš, že Rusové fasovali před útokem vodku, měl bys také podotknout, že Němci brali Anfetamín a pak třeba nemuseli čtyři dni spát, proto ty jejich tankové útoky !!! A také jsi měl přidat informaci, že v současné době používá Americká a Angilcká armáda také drogy !!! Nějak jsi na to zapomněl, odpouštím ti to !!!

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 09:09)

Já už tady z toho blbnu až je to směšné a ty so drzý až je to směšné. Spíš fasovali při občaně Stalingradu asi 100ml vodky na den.Jinak asi vychlastali co kde bylo, ale to nefasovali a s tím afetaminem, to se ví, že chemie byla vždy v Německu rozvinutá.Imge Beven vyváželo laky do celého světa, pak začlo vyrábět vojenskou chemii, ale ten pervitin, o tom moc nevím.

aladin (St, 18. 9. 2019 - 00:09)

Zkopíruj adresu a vlož ji do horního řádku ve vyhledávači :Seznam.cz ( bílá ikona (krasty)) nebo Seznam, najdu tam co neznám. Po vložení se ti otevře nabídka, najeď myší na adresu v nabídce a stiskni Enter ! A je to !!!

Rakato (St, 18. 9. 2019 - 12:09)

Takže ty jsi skutečně diverzní z.rd, který láká bezelstné lidi na Aeronet. Zhyň!

aladin (St, 18. 9. 2019 - 19:09)

Rakato, už jsi si ta videa přehrál ??? Co tomu vládnímu svinstvu říkáš ??? Nalíbí nebo: Pro pravdu se každý zlobí a proto ječíš na mně ??? Je to jako když si Hitler přepadl vlastní vysílač !!!

aladin (Út, 17. 9. 2019 - 23:09)

To je nějaká chyba, já se dostanu všude, jenom tam kde mně blokují z NSA ne !!! Mohl jsi si pustit pěkná videa !!!

aladin (Út, 17. 9. 2019 - 21:09)

"ČT2
Válečné stroje (Pouštní krysy)" Komentář v tomto dokumentu není pravdivý v informaci, že vyhraná bitva 8 Anklické armády u Alameinu (23.10-5.11) byla obratem ve druhé světové válce !!! Není to pravda, takto západ překrucuje historii !!! Obratem ve druhé světové válce byla bitva o Moskvu, kde Rudá armáda zahnala Německou armádu Střed 150 km od Moskvy !!! Němci se už k Moskvě nepřiblížily !!! Proč západu tak záleží na překrucování historie ??? Třeba i lži o parametrech tanku T 34 (ve svých filmech uvádějí jeho max. rychlist 50 a i 48 km/h. T 34 měl max. rychlost 55 km/h. !!! Je to snad Americké megalomanství, že všechno Americké musí být nejlepší ??? M 4 měl max. rychlost 50 km/h.

17.9. (Út, 17. 9. 2019 - 18:09)

Nebylo by lepší,kdyby se učil anglicky hroyně moc už przč.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

„729,“ odpověděl Aladin nemrkaje.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Nemůžeme se zlobit na zrcadlo, když máme křivou hubu.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Blboune! Řeknou si! Konzumu tyto nesmysly! Blíží se třetí světová a buď v neklidu a sleduj naše správy! Pak vol naše kandidáty, které mi mi si pozvem do bílého domu na instruktáž!
No dříve se jezdili pro instrukce a na kobereček na východ, dnes na západ.
Ale volit můžeme stále dle svých hlav.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Kdepak , ti zprávaři z USA, vědí co číní, zdejším trumpetám to vše motá hlavy a neví si rady s touto záoceánskou poštou, mají nás za pěkné nazdárky, když sem pouští tyto houxy, tyto aprílové žertíky, kachny a všemožné špíchance.

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

To se to to žije, když tvůj vztah sám se sebou nikdo nezpochybňuje.Proto je Zeman silná osobnost. Do mne šít ze všech stran, tak bych neuměl vyjít sám se sebou, a být v normálních vztazích s ostatními.

aladin (Út, 17. 9. 2019 - 15:09)

"Duel: Politolog zkritizoval hradního mluvčího za dezinformace. Vy rozhodujete, co je pravda? kontruje Ovčáček" Je to ukázka pokusu fašistů - Sionistů o zmanipulování veřejnosti !!! Jde o odstranění prezidenta Zemana a premiéra Babiše, oba jsou proti IMIGRAVI a to Sionistům v EU vadí !!! Potřebuji zničit Evropu a V4 je proti této devastaci Evropských národů !!! Pokusili se udělat převrat v Maďarsku, Polsku, Slovensku (tam se jim sice převrat podařil, ale bez kýženého výsledku) a teď u nás !!! Moderátorka L6E, nemá tam co dělat !!! Gregore, za dezinformacemi jsou Sionisté v čele se Sorosem a placení jidáši !!! Ten pořad v ČT je paskvil !!! Nálepka jste vy, Gregore !!! Nálepka sloužící k rozvratu republiky a její zničení !!! A pokud jste ten co chce odstranik Koňěva, tak jste také FAŠISTA !!! Ten pořad v ČT je nejen hloupý a směšný, ale i fašistický !!!

Návštěvník (Út, 17. 9. 2019 - 16:09)

Oni maj dost pomníků na východě a ty jsou nedemontovatelné, takže Koněv tady být nemusí.

aladin (Út, 17. 9. 2019 - 15:09)

"Duel: Politolog zkritizoval hradního mluvčího za dezinformace. Vy rozhodujete, co je pravda? kontruje Ovčáček"........Gregore, ty jsi MAGOR !!! Tebe asi platí SOROS !!! No jestli maií v Brně na univerzitě takové magory, tak za univerzita je mizerná !!! Ta moderátorka v pořadu - Duel: Ovčáček x Gregor je neseriózní, neustále skáče panu Ovčáčkovi do řeči a Gregora nechá říkat co chce !!! Vyměnit takovouhle manipulátor !!! Brno chce být papežštější Prahy !!! A nebo jak chcete, fašističtější než Praha !!! Slyšel jsem fór : Víte proč Brno nemůže mít posunutý čas ? Protože to nejde na tom " ČU...." nastavit !!! Cháchá !!! Někteří novináří jsou PÓVL !!! Vyhoďte tu KRÁVU !!!

17.9. (Út, 17. 9. 2019 - 14:09)

Měl jsi pravdu s tím převlekem mikinka s kapucou.

Reklama

Přidat komentář