Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Rakato praví: Co se z revoluce zrodilo, v revoluci zahyne. Anebo ne.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

O: za 2 měsíce a 2 dny (to je jak Lomikare, lomikare, do roka a do dne!) Jo 30 let svádí k těmto úvahám, výročí jak Brno!

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

Navíc 17.listopad vychází na svátek, na neděli, takže lidi maj volno, teda ti v profesích rozhodující menšiny....

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 15:09)

Asi někam odjedu, davová psychóza není pro mne.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

Hillary, hillary, kde by dnes byli ty americké co nejsou tvoje dolary? Rozhodující menšina a vizuelně nenápadné prostorově výrazné a sexuálně asexuální či autosexuální politicky korektní prohrála,stejně jak Drahouš.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Babista lobista Dalík bude hlavním asi hrdinout Svobodova nového filmíku.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Uterus si klepu o holé lebky, které být holé nemusí. Jen šíří strach a imitují nacisty. Samozřejmě normální lidé s vypadáváním vlasů, proti těm nic nemám.

Rakato (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Ty žádný uterus nemáš. A jak rozlišíš chudáka, co mu vypadaly vlasy, od skina? Cikáni to také neumí a když jsou v převaze, dají na budku u holohlavému taťkovi, který o skinech nikdy neslyšel.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Tebe mlátí hololebí cikáni ? Ne, neříkej mi kde žiješ.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

:-) a urethru taky!

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Zakazovat někomu být zlý na lidi, mluvit sprostě nadávat, je podle mne trápení zvířat.
Jak se asi mají vyjadřovat, když humor jim nejde, aby někoho vůbec upoutali.
Když jsou navíc prostorově výrazní, na pohled nijak krásní, a třeba i páchnou jak tchoř ?
No nadávají na internetu.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

A mohou být ještě příznivci hnutí holých lebek.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Buďme dobří křesťané, dobří muslimové, dobří lidé a pak se utvoří elity, které povedou toto území a je to hotový a s podporou demokratů v USA, to je program Kalouska a TOPky.

Rakato (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

I ty chceš být dobrý? To jsem zvědav, zlobivý Návštěvníku.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Jestli já jsem křesťan? Do toho mne netahej! Ptal jsem se jsi-li hulič?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Machinace, spekulace, defraudace!
Mír a klid v duši!Konec pijavicím a šiřitelům zla!

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Nenávist nepatří ani do politiky, kultivovaný výměna názorů ano : STOP HULVÁTŮM A GRÁZLŮM EJAKULUJÍCÍM DO VIRTUÁLNÍHO PROSTORU ABY UPOUTALI CELÝM TĚLEM JAK PADLÁ DĚVA:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS). „Jiří, jsi vym*daná p*ča, smrdíš, nikdo tě neslyší, nikoho vlastně nezajímáš, nikdy z toho nic nebude, vždycky budeš jen předseda stolní společnosti ty košťátko,“ zněl Novotného vzkaz Černohorskému"

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 10:09)

Další stupeň nácků jsou islamisté a jiní fundamentalisté všech náboženství a etnik. To, že tady nebyli v ČR, neznamená, že tu nebudou, ve Francii, v Německu již jsou a nemusí zrovna odpalovat bomby.
Stačí radikální raperské texty, kultura násilí.
HUDBA BY SE NEMĚLA ZNEUŽÍVAT K ŠÍŘENÍ NENÁVISTI.

Rakato (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Je to základní abeceda: nejprve si zvolíš nepřítele, pak se vůči němu vybuzuješ pomocí nenávisti, a pak - boj. Je to starodávný opičí archetyp, kdy lidoopí samci ze dvou tlup stáli na opačném břehu potoka, plátili kyji do země, řvali nadávky a bojový pokřik, a bušili se pěstmi do prsou. Tak to chodí i u sapiens, jen je to kamuflováno do civilizované podoby. Vidíme to i u politiků, např. dnes je to Ammeričané versus Iránci, Izraelci versus Syřané, Kim versus všichni (kromě Číny). U kolektivních sportů je to tak probíhá před každým zápasem. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Proč ne hudba? Je to lepší než bušení do prsou.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Že ty hulíš?!

Reklama

Přidat komentář