Reklama

Gamblerství

Gamblerka (St, 10. 2. 2016 - 22:02)

To bude pan Nespor koukat - tohle tam asi jeste asi nemeli :)

Lemog (St, 10. 2. 2016 - 21:02)

Ja navstevu AG nevylucuji, dokonce by mohlo byt fajn se sejit po nekolika mesicich abstinence , to by jsme tam prisli jako zkuseni abstinenti.....Tragiku, to by byl zajezd na Nespora, to pan doktor jeste nezazil aby na skupinu prisla netova skupina abstinentu :-)

!!!!!! Tak jako zniceho nic , ze dne na den byla ukoncena diskuze na stopzavislosti a diskutujici byli ve vterine odstrizeni od spoludiskutujicich - nepredpokladam, ze by se neco podobneho stalo tady, pro kazdy pripad kdo chce zapiste si muj email:

[email protected]

Lemog

Gamblerka (St, 10. 2. 2016 - 21:02)

Uz ted se tesim Luku, kdo dalsi se pridate?

LUK (St, 10. 2. 2016 - 20:02)

Gamblerka: Určitě ta Praha platí!:-). Bylo by hrozně fajn, si dát tam sraz, posedět někde a jít za sraz s Dr. Nešporem. A třeba se k nám ještě někdo přidá:-). Moc se těším, doufám, že to nepokazím a budeme do té doby už pár hezkejch měsíců čistí! Už snad nebudu mít příležitost to posrat!

roman (St, 10. 2. 2016 - 20:02)

Luku jak nemáš na tři měsíce? Vzdát jsi malem prohrál pres sto tacu. Tak je nech doma na splátky a ber to jako, ze jsi je prohrál a bez se léčit.

roman (St, 10. 2. 2016 - 20:02)

Luku jak nemáš na tři měsíce? Vzdát jsi malem prohrál pres sto tacu. Tak je nech doma na splátky a ber to jako, ze jsi je prohrál a bez se léčit.

roman (St, 10. 2. 2016 - 20:02)

Luku jak nemáš na tři měsíce? Vzdát jsi malem prohrál pres sto tacu. Tak je nech doma na splátky a ber to jako, ze jsi je prohrál a bez se léčit.

Gamblerka (St, 10. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj spolubojovnici

Super slyset pozitivni zpravy (ikdyz recidiva ale znovu chut do boje).

U nas vse take probiha v pohode. Penize jsou v bance a nejake veci poplaceny , jeste neco tento mesic zbyva ale snad to nejak vyresime). Pritel se dnes odmenil drobnosti a hned hlasil "lepsi nez to nechat grazlum v herne" tak jsem rada. U me bazeni nula. Hodne ted ctu a opet jsem tomu podlehla.

Nejlepsi jsou rana kdyz se clovek probudi a neni hned negativne naladeny. Potom take musim konstatovat ze clovek "tolik" neutrati a dokaze zit skromne.

Luku plati stale dohoda ze v lete se sejdeme pokud budeme stale abstinovat a zabehneme za panem Nesporem a na kafe? Jsem rada ze jsi zpet. Kazdy kdo rika vale hernam, sazkovym kancelarim ci gamblu po netu se pocita a snizujeme prijmy majitelum. Kez by nas bylo vic.

Bikere jsem rada ze jsi to zvladl a nepropadl panice a neutikal do herny. Bylo by to jeste horsi. Ne vzdy to dopadne jako u Luka a tam je dobre ze se vzchopil a domysl nasledky co by jednoho dne prisly.

Abstinenci zdar a pekny vecer

Lemog (St, 10. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj LUKU,

dnes vecer jsem zde chtel napsat, ze kdyz se neozyvas, stoprocentne jsi zacal gamblit.
Jsem rad, ze jsi to zastavil a vrhnes se znovu na abstinenci. Jak pises, prvni opatreni jsi udelal, tak vytrvej, koukni na BIKERa, ten je tady s nami od prvniho dne a zacina resit finance a hlavne - NEHRAJE.

Preji hodne sily v tvem boji

Lemog

LUK (St, 10. 2. 2016 - 16:02)

Ještě musím reagovat:
Gamblerka: Gratuluji, že jste výplatu "přežili" ve zdraví, ale buď ve střehu, dokud nebude až v bance. Do té doby není vyhráno!
Mimochodem, je středa a banka mi předschválený půjčky stále nabízí - nic nezablokovali:-). Jsou to ludry! Je mi to už ale jedno, bankovnictví mi již kontroluje ještě někdo...

Tragik: Nechci hledat výmluvy, proč léčebna nejde.. vím, potřeboval bych ji a možná by mi pomohla. Jenže potřebuji výplatu a na 3 měsíce neschopenku - to si nemohu momentálně dovolit. Zkusím to ambulantně.

LUK (St, 10. 2. 2016 - 16:02)

Zdravím vás všechny! Lemoga, Gamblerku, Tragika, Bikera a všechny aktivně přispívající jedince. Moc vám děkuji za příspěvky směřující k mé maličkosti. Vzhledem k mé recidivě nemám právo momentálně ani právo nikomu z vás radit co a jak dělat. Mohu vás jen podpořit (hlavně Bikera) a napsat, jak válčím sám...

Třídenní maraton, sázek, livesázek...v 16.00 jsem začal v pondělí a skončil v úterý ve 4.00 po NHl. Spal jsem 2 hodiny, během kterých jsem se snad 10x probudil... Další den nanovo. Hned první sázka byla za 110K, další sázky byly mírnější. Včera jsem byl v Tesku a bylo mi líto koupit Mattonku za 18 kč, ale vsadit 110 000 pro mě problém nebyl. Hach jo... Výsledek mého třídenního maratonu sázkařského zde psát nebudu. Nechci v nikom vyvolat bažení, že hrou se dají vydělat peníze...
V každém případě si můj gamblerský mozek plně uvědomuje, že pokud bych pokračoval v sázení, MUSÍ to skončit fatální prohrou...Ještě že si uvědomuji aspoň tuto souvislost.

Zítra začínám od začátku. Mám domluvené setkání s psycholožkou ze společnosti Podané ruce. Veškeré finance a bankovnictví svěřuji další osobě. Nebudu je mít pod kontrolou a hra pro mě bude nedostupná. Snad bažení tak nedostane šanci. Krom toho začínám denně sportovat - každý den v noci budu hodinu běhat. Aspoň zhubnu, uvolním napětí a budu se takto "trestat" za svůj dosavadní způsob života. Už se těším!:-)

Jinak myšlenka Lemoga, vytvořit první generaci abstinujících gamblerů na netu je zajímavá. Snad bude fórum motivovat ostatní a Já bych rád šel příkladem... díky za každou novou šanci!

Eliška (St, 18. 12. 2013 - 08:12)

Zdravím, mam stejný problém s manželem.
Je mu 34 a je závislý na sázení přes internet. Dosavadní dluh je k 500 000,- s tím to problémem se potýká již od puberty, nikdy jsem však netušila že je to takhle vážné. Vždy jsem si myslela že si čas od času jen tak vsadí za pár korun. Dokázal vše velice dobře skrývat, a myslím že tihle závislý jsou nejlepší herci, nedají na sobě nic znát,, a bohužel to má člověk šanci poznat až když jde opravdu do tuhého tak jako u nás. Letos 24.7. 2013 to na něj vše prasklo, zjištění že zpronevěřil v práci 500 000 (ty měl naštěstí ještě u sebe, ne celou částku ale cca polovinu hned vrátil, 100 000 ukradl z mého účtu a zbytek mu půjčila jeho maminka jinak by to dopadlo trestním stíháním a vazbou které na něj chtěly podat. Když se mi ke všemu přiznal vyhodila jsem ho z bytu protože to že kradl i z mého účtu byla ta poslední kapka) po vyhození zůstal sám nikdo s ním nechtěl mít nic společného přespával garáži na zemi neměla na jídlo, myslím že toto zjištění že o vše přišel( o mě o 3letou dceru na které visí, o rodiče prostě o vše ) mu asi otevřelo oči,
Začal se o vše zajímat pročítal si články od závislých a od jejich příbuzných, a myslím že to mu také otevřelo oči.
v té době když to prasklo nastupoval do nové práce, takže ústavní léčba nebyla reálná dluhy byly a jsou veliké a nemůže si dovolit přijít o práci!!Docházely jsme na ambulantní léčbu na psychiatrii ale po nějaké době jsme tam přestaly chodit p. doktorka nám bohužel neřekla o nic víc než jsme se dočetli na internetu. Bohužel nevím jak dál, od té doby se jen hádáme a nedokážeme normálním způsobem fungovat. řekla by jsem že je zatím opravdu čistý a nesází, ale jistá si tím nejsem a nevím jestli vůbec někdy budu. Chtěla jsem se zeptat jestli je možné aby si závislý člověk dokázala sám srovnat v hlavě priority a přestat sázet. Jestli je opravdu možné aby se člověk vyléčil i bez ústavní léčby, ale jen svojí vůlí. Manžel o tom nechce ani mluvit ani to nijak rozebírat, tvrdí že se k tomu už nechce vracet a vzpomínat nad tím co bylo, že na to chce zapomenout a udělat za tím tlustou čáru. Prosím o radu jestli s tím má někdo nějakou zkušenost o kontakt. Chtěla by jsem vědět jestli mě opět netahá za nos. moc děkuji za odpovědi,,

Zbynda (St, 11. 12. 2013 - 09:12)

a ze zbytku peněź začnu...Ahoj Terezo, tvůj přítel hraje rok?, myslím že to bude déle. Pokud se to dostalo do takové fáze, že prohrál takhle velké částky za pár dní, lítá v tom už dlouho, vím o čem mluvím. hraju asi 4 roky, ze začátku to byla legrace. Později velký problém, nehraju od června tohoto roku. Samozřejmě mám pořád vize obrovského výdělku toho se nedá zbavit. V současné době mám za sebou 3.5mil prohráno. Zesplatněné úvěry 700.000Kč, to vše během tohoto roku. Vydělával jsem dost peněz, dneska ne a ne se vzpamatovat. Přítelkyni jsem stále nic neřekl, každý gambler je dokonalý lhář. Realita je taková že TY MU NEPOMŮŽEŠ, věř mi. Musí s tím něco udělat sám. Dokud mi rodina pomáhala (příbuzní,atd. samozřejmě nevěděli co dělám, vždy jsem si říkal že přestanu, ale po týdnu nebo kdykoliv když mi dorazily peníze jsem opět hernu navštívil, a vše prohrál. je jedno jestli jsem měl 20tis., nebo 70tis. vždy stejné!! Zdá se to nepochopitelné, ale každý g. ví o čem mluvím. Veškerá inteligence u automatů zmizí.... Buď na něj opravdu tvrdá!

Martina (St, 4. 12. 2013 - 23:12)

Zdravím jsem na dně manžel...Zdravím. Radím dobře- odejít. Mě to čeká teď také. Manžel také hraje- skoro každý den. Peníze nemáme žádné, oba dluhy. Nemáme ani kde bydlet- neplati najem. K tomu máme male deti. Cele roky jsem mu verila. Ted odchazim. Prosim drzte mi palce, at to dokazu.. Vim ze tady uz pomoc nelze..

katule (Po, 2. 12. 2013 - 16:12)

Zdravím jsem na dně manžel zase hraje. Co mám dělat?

Bankrot (Út, 19. 11. 2013 - 20:11)

Splácím dva dluhy. Jsem bez práce. Moje finanční možnosti jsou dost omezené. Z ubytovny jsem se v září nastěhoval do galsonky, kterou obývám za pár kaček. Každý týden mám osm stovek na živobití. Od babičky jsem se naučil obálkovou metodu. Mamča mi servíruje peníze v Po, St, Pá. Když už cítím chut, tak radeji rozdrobim penize. V Brně už většina heren kovový nebere tzn. super věc. Nehraji déle, než deset dní a jsem spokojený. připadne mi, že mám spoustu peněz. vMalinkatou rezervu v rezervní obálce. Tlak mám 130 na 90, takže super. Jídla mám dostatek, teplo taky a mamce říkám pravdu. Tento rok jsem pro gembl zalhal jen jednou. Dluhy mě pronásledují každý den. Stále na ně myslím. Nejsem ve stresu. Vím, že bez vydělaných peněz se nic samo nezaplatí. Půjčovat si nechci. Dva dluhy už mizí. Od banky mi dělají největší starosti. Splatil jsem přes deset tisíc a dle české legislativy jako bych nesplatil nic. Ach ty uroky!!! Žiji si skromně, ale dobře!!!

T (Út, 12. 11. 2013 - 05:11)

mila terezko,jsem gembler uz 14 roku a je mi taky 28 let,za zivot jsem prohral asi 10 milionu korun,ktere jsem videlaval trestnou cinnosti... Vis,i presto ,ze pritele asi stale milujes a chces mu pomoci,tak ver tomu ,ze pokud to jednou nebude myslet sam vazne ,ze chce prestat hrat nikdy neskonci. Navic vsichni gembosi maji jednu vlastnost a to jsou velmi dobri herci a lhari! Nedavej ruce pryc ti tady nekdo radil,ale reknu ti z vlastni zkusenosti, utikej od neho co to jde,zvisena agrese,lhani,vymysleni si historek ,ktere neexistuji a pod budou porad dokola a navic se budou stupnovat,navic postupem casu bude utocit psichycky a to znamena ,ze si bude vymyslet jak je slabi na srdce a ma nervy v haji a ze uz tu dlouhonebude pod nesmysli!!! Neslapej si sama po svojem stesti ,cas vsecho vyleci a ty si najdes nekoho kdo za to bude stat ,komu budes moci verit a vedet, ze ti domu neprijdou nejaci magori si pro penize,ktere si nekde pujcil s domnenkou, ze vyhraje uz a vrati to! navic pro kazdeho gemblera je nejvetsi prohrou vyhra!!! Gemblerstvi je nejtezsi nemoc,ktere se clovek nezbavi jen tak!!! kdyby jsi chtela se na neco zeptat nebo s necim pordit klidne mi napis na email: [email protected] preji ti hodne stesti a pevne nervy at tovsecho dobrezvladnes a dobre ti vse dopadne!

holky (Po, 11. 11. 2013 - 19:11)

pokud máte ve městě AA anonymní alkoholiky
tak tam chodí i gembleři je to taky závislost.... je to anonymní a poradí vám
AA nejsou jen pro alkáče....
držte se a nevzdávejte se je to nemoc
oni ti chlapy tomu propadnou jako my třeba pití ...zoufalí děláme zoufalé věci
hodně sil nám všem

Lela (Ne, 10. 11. 2013 - 19:11)

Prosím kde v Plzni je poradna ohledně gamblerství? Který psychiatr nebo psycholog je na tenhle problém v Plzni dobrý? Jak probíhá léčba ambulantně nebo za hospitalizace?

Pája (Ne, 3. 11. 2013 - 20:11)

Dobrý den,můj přítel nastoupil na léčení z gamblérství,Chci se zeptat jak ho můžu podpořit.děkuji

Reklama

Přidat komentář