Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Je to tak, rodina vlastně vychovává své malé živnostníky k živnosti mít rodinu.
A to je jádro pudla. Feministky. Mee Too, Pussy Rioty, nikoho nevychovávají k ničemu, nezasluhují podporu.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Pravda. Tyto vypatlané feministky myslí jen na sebe a jak se po hřbetech kvalifikovaných mužů prodrat se svými nedostatečnými schopnostmi je korytu. Utrhly se z řetězu, tyto desperate women.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

J.X.D to chytře demaskoval.Promo na tuto psíčkařskou akci proti utrpení zvířat dělal jakýsy neonacista a anti-sionista co v před synagogou v Plzni pálil chytře upraveně natištěnou izraelskou vlajku. Tak to už mi hlava nebere, asi sem fakt blbej. Náckum šlo o utrpení zvířat, ani nevim.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Zvláštní. Teď jsem shlédl krátkou reportáž asi 7 minut o hnutí proti týrání zvířat.
Normálně to organizuje nějaká anti-sionistická neonacistická skupina a slečna z amplionu tam hlásá v němčině hesla a dav ji v němčině odpovídá?!

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

A nebylo to jen o týrání německých ovčáků? Protože tato psí rasa umí jen německy, takže zapálený páníček také. Sitz Hund!

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Pozor, ten Minář, není jediný úkaz, takových kariérních vůdců hnutí a nějakých kampaní je fůra.
V USA se jim říká influenceři. Jednak jsou na sociálních sítích a pak pořádají i osobní akce.
Je to všechno hovadina!

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Dělám tam showbyznis,momentálně pro Dambulli,hračky, pastelky, čokolády, bombony apod.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Dambulli, aha. Tak to jo, to mi sice moc neříká, ale fajn.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Já nechám sociální psychologii na J.X.D., když to vystudoval kromně novinaři, pravda ještě za bolševika, ale nemá rodinu a neustále se věnuje bádání a samovzdělávání, takže na něj takřka nikdo nemá v ČR a i jeho síť kontaktů na přední psychology, lidi ze showbyznisu, různé policejní důstojníky jako Komorouse, politiky jako Kalousek, je nedostižná.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

FILMY Bohdana Slámy o českém venkově a jeho postavičkých se opravdu dnes míjejí. Je možná chudý sever, ale spousta vesničanů, dnes je velmi technologicky a společensky vyspělých, a rozhodně mnohé městské flákače předčí erudicí, výkonem, spořádaností života.Málo platené z venkova město žije i je doplňováno. Město to je vlastně na dožití, těch co přišli z venkova, nebo řady z nich, nejdřív jedno dítě, v další generaci důchoďák a žádné.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

To je celkem nadějný způsob života v ČR, jak se nezbláznit, ale kdo to tak má?!

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

Např. J.X. D. byl kdysi veleúspěšný, protože jezdil se psem a trakařem zapřaženým do toho psa po vesnicích a dělal reportáže a lidi mu nadávali za toho psa, že ho týrá.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Bylo to týrání, to beze sporu. Protože pokud se odvolával na tradici řeznických psů ( kteří tahali vozík s řezníkem a masem), tito psi byli za svou námahu odměněni kusy syrového masa. Což Doležal asi nezabezpečil.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

Největší brutality se děli prostřednictvím a alokované na vesnici ( to jsem zase si vypomhl cizím slovem jak blbec co ho nenapadne české). A to ještě souběžně a v návaznosti na to, jak Stalin brutálně industrializoval vesnici, to samé pak proběhlo v menším a méně brutálním, bez potravinových nedostatků na české vesnici. Takže toto co je v ČR je již industrializovaná a na půdě nehospodařící tradiční vesnice klasickým hiearchickým uspořádáním. Družstva zůstala a půdu si od restituentů pronajímají a dělá tam pár zahraničních a sezóních dělníků, zbytek se živé jinak než dřívější vesnice, kdy makali od rána do večera, museli stihnout jak půdu, tak řemesla a všichni se společně bavili.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

AD/Hraboši. A to nikoho nenapadlo zapojit např. důchodkyně a samostatně žijící dívky, městské hipsterky, dát jim trojzub a rýč a vypustit je v rámci dobrovolnických brigád, aby si příroda pomohla sama. No to by bylo asi dost na hrubo, lepší je tam vysypat jed.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Každý chvilku tahá pilku. Čemu na tom nerozumíš? Teď tahají pilku hraboši, a my možná budeme muset přejít na rýži od žlutého tuana, anebo koupit kukuřici. Z obojího pivo uvaříš, tak o co jde?

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

Vesnice je hierarchií po staletí.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

Je fakt, tam život není med, to jen romantizovali různí písmáci, kteří se na vesnici vždy stěhovali a podnikali výlety do tamních hospod,ale do dvou dnů byli zpět v městském bytečku a u psacího stolu.

Rakato (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Já bych s tou vesnicí přitvrdil a vypsal kompletně celé pražské kavárně umístěnky na venkov. Zemitá atmosféra, vzájemná izolace a odříznutí od mateřské kavárny Slávie by jim pomohlo pochopit lépe politickou situaci, než v Praze, kde je neustále dráždí pohled na Hrad a na presidentskou standartu, která vypadá jinak, než by si představovali.

14.9. (So, 14. 9. 2019 - 11:09)

Žiju střídavě tam i ve městě. Nedělá mi to problém.

Reklama

Přidat komentář