Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

co? (Ne, 15. 9. 2019 - 23:09)

Kým ty áš co pohrdata? Otci svých dětí? Cikáni od tebe dali už dávno ruce pryč, takže smůla s pohrdáním. A další těhotenství bude jen důkazem jaká jsi nestvůra.

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

No ty tak dali pryč ruce.By mě odrbávali dál kdybych to neutla sama tak už mi s tim neotravuj,ty nepatříš mezi kamarády.Ty si ten jinej anonym.

ale (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

Miluno, je pravda, že o žádné svoje dítě se nestaráš, takže si jen přiděláš problémy navíc. Zbytečně si zkomplikuješ život, navíc to zas může být nemocné nebo potratíš, nakonec je štěstí, že si ho bude moci vzít doktor. Nebo jak s představuješ život za rok dva? Přece ti musí být jasné, že to s Denisem nebude mít dlouhé trvání. Nemůžeš se pořád uklidňovat, budeš běhat, toulat se, procházky, zavírat se do místností, rivotril...Ty potřebuješ život sama v bytě a tam si vodit milence. Pracovat umíš, jen se překonat. Měla bys svobodu a radost z toho, že se o sebe umíš postarat, když už ne o své děti. A bylo by to dlouhodobé, bez uklidňování se a přesvědčování se

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

A ty si ten hodnej nebo ten co předtim nadával? Já si v tom pracování nevěřim.Něco se mi fyzicky zas posere a párkrát nepřijdu a zase mi vyhodí a stejně se to blbě tahne z jednoho platu.Nájmy drahý,k tomu alimenty,takhle je mi líp s nim.A právě že je to on doktor tak pro něj to chci ještě zkusit,on mi za to stojí.S nějakym obyčejnym už bych do toho nešla.Milence chlapy žádný nemam a ani nechci.Já sem teď spokojená a já v nás věřim a nechci bez něj být.Život bez něj stál za hovno a teď je mi dobře,jen budu ráda až ona odejde.Majitel bytu se jí ozval a zítra prý s nim má schůzku,tak třeba už odejde.

Návštěvník (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

jaký kamarády? ty máš kamarády???

Miluna (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

Asi pár internetovejch se najde ale ne ten kdo mi píše nestvůra.

jenže (Ne, 15. 9. 2019 - 22:09)

Cvach má smůlu. Děloha Miluny už je jako děloha staré báby. Unavená a vypotřebovaná.

to nejsou (Ne, 15. 9. 2019 - 22:09)

lidi, to jsou hovada.

Miluno (Ne, 15. 9. 2019 - 22:09)

kradeš, lžeš, podvádíš a od druhých čekáš pravý opak. Jsi pako.

jeden čas (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

se pořád v médiích psalo o tom, jak jsou lékaři nedoceněný. Nějak v tom tápu. Průměrný felčar Cvach má dost prostředků podporovat dvě Nány. Jo Miluna sice pracuje, pár dní pracuje, ale to nebude mít dlouhého trvání. A Maruška? Já si myslím, že je to odrůda Miluny, jen se ještě neprojevila. No bude to ještě dost zajímavé.

anka (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

Milunko,co je s Marianem? mas nejake zpravy o nem? a Alex a Dezo? Hodne dlouho nenapsali na diskusi

Miluno (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

S Indem?
Nemusíš odpovídat, měla by jsi jít už spát, ať si odpočineš, čeká tě směna.

Miluno (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

Myslím život v domácnosti. V jednom bytě.

Miluno (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

Vzpomeneš si, jaký byl tvůj nejdelší vztah a s kým?

Miluno (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

Práci sanitářky zvládáš. Kdyby sis po práci pořádně odpočinula, brala kapky, léky, které ti pomáhají a hlavně brala práci odpovědně, vydělala by jsi i na byt a uživila by jsi se. Jenže ty v práci dlouho nevydržíš a bohužel je hodně lidí, kteří na práci čekají a nahradí tě. Jak to bude s vaším soužitím vypadat?
Ty máš pochybnosti, strach ohledně Marušky, on je zvědavý a věř mi , pořádně si tě bude chtít ohlídat. Což se mu podle mě nepodaří, protože ty zase půjdeš za svým a budeš dělat podle sebe.

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

Já už sem nepochybovala z Marušky ale někdo mě tu nahlodal tak pak nevim.Vzala mi věta jak tu někdo napsal že to chlapi říkavaji o druhé že neni na sex a on tohle mi o Marušce řekl.Já se snažim mu věřit ale tyhle nazory mě znejisťujou.Nejhnusnější je že on má ještě zítra volno a já odjedu do práce a oni tu zůstanou sami a to se mi nelíbí.Snad jí vyjde ta garzonka aby už odešla.Nešlo by to nějak zjistit jak se tu budou spolu sami chovat??? Jo a máš pravdu nejdýl sem byla s klukovo tátou.Byla sem s nim pár let ve společný domácnosti a byla sem s nim i vdaná.A rozvedli jsme se asi půl roku před než sem tady našla diskuzi.Po něm sem měla dva čechy,oba silný kuřáky a hrozně mi to vadilo.Pak se mi zalíbil jeden tmavší chlap a pak sem začla chtít cikány.

lžeš Miluno (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

S Richardovým otcem jsi sice nějakou dobu žila byla za něj vdaná, ale problémy začaly hned, když jsi mu po narození syna chrápala poloožralá po diskotékách a hned znovu otěhotněla. O domácnost ani děti jsi se nestarala, tahala jsi je k rodičům. Nedá se říct, že bys s ním byla deset let než jsi sem přišla. To by Ind koukal

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 20:09)

Ale k čemu mi to je chtít volnost a svobodu když se nezvládam uživit? Už sem to zkoušela a nezvládla sem to,jen jestli Maruška nebude taky taková.Ta si zase hledá místo uklízečky.Kdyby si za ní chtěl odskakovat tak proč by se ke mě vůbec vracel??? Já mu opravdu chci věřit to co mi říká.Teď jak sem píšu tak si sám všiml že pořád ťukam do mobilu,tak se mi tak ptal komu píšu a já nevěděla co v tu chvíli říct tak sem řekla že nepíšu a on že to viděl že píšu,tak to vypadalo pěkně blbě:-( tak doufam že si nemyslí něco špatnýho.

a (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

proč se ty vracíš k Denisovi, když si chceš odskakovat za Radkou a Otou?

Anonym (Ne, 15. 9. 2019 - 20:09)

No to to Maruška na Denise zkusí dostat ho zpátky

Reklama

Přidat komentář