Reklama

Lechtání partnerky

? (Út, 27. 1. 2015 - 07:01)

Pánové, opatrně ať vám dámy neprochčijou štrůzok!

hihi (Út, 27. 1. 2015 - 07:01)

Nejlepší je pořádně...a nechceš mi to udělat ? :D

;/ (Po, 26. 1. 2015 - 18:01)

Uz jste někdy zažily doopravdicke lechtani ?? Rekne te to podrobně :

Ivo (Ne, 25. 1. 2015 - 20:01)

Přítel mě každé ráno...Tak to se tvojmu priteli vubec nedivim...Ale asi sa ti to taky libi, ze?

Radka (So, 24. 1. 2015 - 19:01)

Přítel mě každé ráno lechtá na chodidle,mám totiž takový zvláštní zvyk že mi musí aspoň jedna nožka koukat z pod peřiny:-)

albi (So, 24. 1. 2015 - 19:01)

Nenašla by se nějaká holka která by mě lechtala všude po teěle jsem mlaďoch je mi 16 let ...

Simonn (Čt, 22. 1. 2015 - 21:01)

Rád vzpomínám na jednu příhodu. Na privátu jsem bydlel s kámošem, který měl přítelkyni a ta někdy přišla přespat, když on dělal noční směny. Poprvé mi však o tom zapomněl říct. Slyšel jsem asi o druhé sprchu ... ale jaké mě čekalo ráno mě v sobotu překvapení. Ona si lehla nohama k mé hlavě .. navíc měřila tak> 175 cm, tak jsem měl její půvabné chodidla v bezprostředné blízkosti. Fu, měl jsem co dělat, abych se neztrapnil ...

Wiola (Út, 20. 1. 2015 - 22:01)

Myslím, že skoro každý muž to začne zkoušet většinou na ženských chodidlech a protože tam velmi lechtivá nejsem, myslí si, že v tom nemá význam pokračovat a další místa nehledá. Tedy alespoň taková je moje zkušenost (zatím 1. a 2. partner).

Wow (Út, 20. 1. 2015 - 15:01)

Díky za radu on to pochopil a ted me lechta každy den večer a je to strašně příjemné a uz te někdo lechtal ?

rada nad zlato (Po, 19. 1. 2015 - 18:01)

Ale začíná uz vědet kde...Tak mu to takhle pěkně řekni: Miluji lechtání na břiše a žebrech, můžeš mě lechtat i na krku, chodidlech, ale tam to se mnou nic nedělá.

Wow (Po, 19. 1. 2015 - 16:01)

Ale začíná uz vědet kde jsem a lechtani zbozbuju

Wow (Po, 19. 1. 2015 - 16:01)

Miluji lechtani na...Tak na me jeste pritel nepřišel ze jsem lechtiva , ale uz to zkoušel na krku ale tam vůbec nejsem jsem strašně lechtiva na brichu a na zebrach na nohách nejsem vůbec

leh (Ne, 4. 1. 2015 - 09:01)

nenávidím...že ne mam ségru

Moc rád lechtám dívky či ženy i se nechávám zlechtat a klidně i svázat.Máš zájem, tak mi napiš na mail :-p

Gaba (Ne, 7. 12. 2014 - 12:12)

Mě takhle lechtá manžel...také jsem přestala chodit na pedikúru protože jsem pak byla hrozně citlivá i na nejmenší dotyk. Ale masáž si velmi ráda dopřeji kdykoliv.

Ivana (Út, 2. 12. 2014 - 16:12)

Mě takhle lechtá manžel ráno na chodidle když odchází do práce a já vstávám.Když jsem ale měla na jaře nohu v sádře a nechodila na pedikúru tak mi na chodidle dost ztvrdla kůže a protože z té zasádrované mi koukaly jen prsty a lechtal mě na té zdravé s tou tvrdou kůží tak jsem to vůbec necítila.

lechtac@seznam. (Út, 2. 12. 2014 - 11:12)

Já jsem hodně lechtivá na...Dobré vědět - můžu to vyzkoušet na živo, jestli nekecáš ? :-P

lechtac@seznam. (Út, 2. 12. 2014 - 11:12)

Já teda znám holky co by se...Já tady nabízím zdarma zlechtání holkám, dívkám, ženám a paničkám, ale žádná za ta léta nevyužila mé nabídky - já nevím, čeho se pořád bojí, když to mají rády - asi čekají vždycky někoho ve středním věku nebo ještě staršího a mladíka v 25 letech nechtějí - jejich škoda - už to se mnou pár holek zkusilo a byly spokojené, ale žádná neviděla mé nabídky zde na doktorka.cz, ale jinde - tady se prostě ty holky a ženy zdráhají napsat na mail, nebo aspoň odepsat konkrétně tady... ještě nabízím taky 8-dílný bondage set na svázání lechtané oběti, jestli má nějaká zájem 8-)

lechtac@seznam. (Út, 2. 12. 2014 - 11:12)

Já teda znám holky co by se...Ahoj Lendo, napiš mi na mail a pokecáme o tom zlechtání - moc rád zlechtám jakoukoliv ženu, když se nechá, ale nesmí se stydět mě kontaktovat a upřímně si o tom popovídat nebo popsat na mailu ;-)

!!! (Út, 25. 11. 2014 - 10:11)

Pánové, opatrně! Můžu vám říci z vlastní zkušenosti, že trvá dost dlouho než takovej prochcanej štrůzok vyschne!

Reklama

Přidat komentář