Reklama

Gamblerství

Lemog (St, 10. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 150. den bez gamblu a cigaret

Tak nejprve gratulace pro Gamblerku a BIKERa.
Jen vydrzet, pripravte se dobre na eventualni baženi.

Tragiku, Gamblerko, Anonyme D, BIKERE, LUKU (vrat se, neni se za co stydet) - budme 1. generaci zde na doktorce - která se tady takto sesla a dokázala bojovat s gamblem a budme prikladem pro dalsi odvazne.

Puvodne to tady zalozila partnerka gamblera, myslim, ze se to tady zastavilo v obdobi, kdy vsichni odesli diskutovat na web stopzavislosti - tam je diskuze zrusena , tak se vsichni rozprchli .
Muzeme byt znovuzakladateli zacinajiciho fora, kde gambleri a partneri gambleru muzou od autentickych abstinujicich gambleru ziskat prvni zachranne informace z vlastnich zkusenosti.

Ja kdyz jsem tady zacal chodit - nemel jsem skym diskutovat.
Jana, Marie, Mirek Brno, provokater radek, - par komentaru a i ty mi pomohly a motivovaly do dalsich dnu bez gamblu.
Hledal jsem dalsi podobne postizene - narazil jsem na alkoholik.cz. Tam mi taky rozumi - jejich zavislost ma podobne znaky. Tam mi jeden diskutujici poradil, ze na podaneruce.cz se schazeji gambleri. Nooo - moc se jich tam neschazi - nicmene jsme se tam potkali s Tragikem. Na gamblerhelp.cz byl zase BIKER.......chtelo by to aby zde na doktorce byla tzv. zakladna abstinujicich gambleru - pokud neni zadny specialni web, jako to maji treba na alkoholik.cz, kde tento web zalozil lekar alkoholismu.

Lemog

BIKER (Út, 9. 2. 2016 - 23:02)

Aho dnes si muzeme...Gamblerko, to muzeme:-)
Jinak ja opet nespim, asi a tim bude trochu problem...sakra, nervy, nervy u dluhu.
Aspon jdu makat na webu.
Donrou

Gamblerka (Út, 9. 2. 2016 - 22:02)

Aho dnes si muzeme gartulovat.
Abstinenci vstricna zdar

BIKER (Út, 9. 2. 2016 - 22:02)

Ahoj vsem, jj ponize jsou...Gamblerki,
Jsem take rad ze jai to zvladla.
Ceka nas jeste dlouha cesta,ale dame to:-)
Ahoj

Gamblerka (Út, 9. 2. 2016 - 21:02)

Ahoj vsem, jj ponize jsou doma v bezpeci :) a budou pridely.
Super zpravy Bikere - jsem rada ze krize zazehnana.
U nas taky - zitra odvozndo banky a je klid
Abstinenci zdar

BIKER (Út, 9. 2. 2016 - 21:02)

Lemogu a Gamblerko,
Dneska vam dvema opravdu dekuji za podporu, uvladnul jsem to A nesel jsem hrat.
Zrovna resim moznost dalsiho prace, ale byl jsem opravdu hosne v prdeli.
Jsem fakt atastnej,ze jsem nejral a sice dluhy jsou velke, banky nejak nepomahaji,ale ja se stim mejak poperu.
Nic , jdu delat webove stranky atd..., proste kdyz noby zacatek, tal novy zacatek:-)
Vsem preji pekny vecer a soufam ze jsi to gamblerko zvladla s penezama...

Gamblerka (Út, 9. 2. 2016 - 16:02)

Hlavne Biku vydrz a zjisti vsechny moznosti co pise Tragik.
- nehazej flintu do zita
- neuvazuj o hre
- zkus pohledat brigadu
- pokus si zjistit vsechno ohledne moznost refinci a podminek
- hlavne Vydrz!!! Vse co dnes vypada beznadejne zitra beznadejne byt nemusi

Uz nechtej byt znova Nic ale Bike co abstinuje

Vzdy muze byt hur ale za nejakou dobu bude lip

Lemog (Út, 9. 2. 2016 - 16:02)

mám pocit, ze radek chytil zase náladu na provokování, pokud nebudeme reagovat, nebude ho to bavit

je to zvláštni jedinec e emocemi aktivniho gamblera, závidi nám, ze jsme vystoupili z vlaku do pekla a on jeste stale jede a háze sve penize do kasicky provozovatele herny.
Rád radka privitame mezi nami az si uvedomi, ze bez gamblu je lepe...pro me jsou jeho komentare k pousmani - tak radku - prestan ze sebe delat chudáka - je to trapne, jen ty sam se sebou muzes neco udelat - myslim ze kdyby uz jsi nehral a potkali by jsme se na pivu - domluvili by jsme se i na tom, ze Sparta jako Slavie - takze Banik p..., Banik p...

Lemog

Tragik (Út, 9. 2. 2016 - 16:02)

radek... ani mě to vtipný nepřijde.

Můdže vyhrát větší sumu? Ano může

poplatit pak splátky? Velice těžko. Gambler nechce používat peníze k jiným účelům.

Přestat? Po výhře ještě o dost hůř než předtím.

radek (Út, 9. 2. 2016 - 15:02)

Ale může vyhrát větší sumu, podplatit splatky a pak přestat.

Lemog (Út, 9. 2. 2016 - 15:02)

BIKERe,

ja nevim co bych poradil, vse uz rekl Tragik a Gamblerka.

Jedno je jiste - budes-li to chtit resit gamblem - budes jeste ve vetsi prdeli.

Lemog

Tragik (Út, 9. 2. 2016 - 15:02)

BIKERe ... jde i o to, kdy tě do registru dali. Oni ty instituce na refin se nedívají do delší historie než tuším 5 měsíců.

Další věc je, že ne všechny to řeší. Nejlíp by ti mohla vyjít vstříc tvoje banka kde máš největší historii. Jeslti takovou nějakou máš. Nebo zkrátka banka kam posíláš výplatu.

Dá se i požádat o ten kalendář. Zkrátka se dohodout tak aby jsi to zvládal půl roku a pak už ti to někdo poskytne.

BIKER (Út, 9. 2. 2016 - 14:02)

A hlavne neuvazuj Biku o...Dekuji za podporu, vis o cem to je. Zatim se drzim

Gamblerka (Út, 9. 2. 2016 - 14:02)

Zdravim vsechny,
Dneska...A hlavne neuvazuj Biku o bednach!!!
Zda se to v nasi mysli jako nejjednodussi reseni ale je to v zaveru ro nejhorsi ze vsech!!!

Gamblerka (Út, 9. 2. 2016 - 14:02)

Biku
Hlavne nepropadej zoufalstvi. Pokud to hodis do beden tak jednoho dne uz nerefinancujes vubec nic a ani to nesplatis. Lepsi je pozadat o splatkovy kalendar jak radi pan Nespor v jeho knize. Nejake moznosti urco existuji. Nejsi na tom jeste uplne nejhur co se tyce dluhu. Nechci to bagatelizovat ale mohlo byt hur.
Zkus mrknout na nejakou novou brigadu a jeste nepodlehej panice.

BIKER (Út, 9. 2. 2016 - 14:02)

Zdravim vsechny,
Dneska resim dluhy a banky nemaji zajem o refinancovani a cetelem me hodil do registru, tak to si potom rikam, co mam jako delat, mam ty prochy nervat do beden, nebo co....
Sakra, ja fakt nevim:-(

Gamblerka (Út, 9. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj Tragiku

Jsem gambler a moc dobre vim jak clovek umi bezva lhat a co vse dokaze vymyslet - ver mi jsme v tom prebornik :)
Ja vim kde pritel dela, do kolika dela a co se tam deje takze ze vyplatu nedostal jsem si 100% jista. To ze by nekde za mymy zady mohl zhresit si pripoustim ale nejsem si tim jista kdyz ho znam. Nejsem naivni pritelkyne hrace ale taky hrac a muj pritel je vazne slaby ve lhani (oproti me) a ja ho hned prokouknu - asi ikdybych hrac nebyla tak bych ho prokoukla :)
Mozna vam prijdu naivni ale ja ho za ty leta znam jak svy boty :)
Dneska vecer poreferuji zda jsem byla naivni ale nepredpikladam ze bych se mylila :)

Tragik (Út, 9. 2. 2016 - 10:02)

Dobré ráno.

Gamblerko: nevěř tomu že šance že tvůj přítel projede výplatu aniž o tom víš je 0,-. My gambleři jsme nejlepší lháři na světě. Těch cestiček jak to udělat aniž by jsi se to dověděla ti nastřelím sto :) Jen buď opatrná.. u mě osobně když "nepřišla výplata" bylo to 9 z 10ti případů gamble a nevěděl jsem jak to říc.

LUKu: neodcházej. Recidiva patří k odvykání. Projde ji většina gamblerů. Je to chyba ale musíš si z toho vzít to dobré. Je to pro tebe signál že jsi něco podceňoval. Analyzuj proč se to stalo. U tebe jak tě tak čtu by opravdu prospělo domluvit si kladickou tříměsíční. Pomohlo by ti to se zastavit a vyskočit z toho bludnýho kruhu. Luku přiznat si že na něco nemám není signál slabosti ale naopak síly. Je to správný a statečný čin.

Petře z Brna...

Co dodat.. sám jsi vlstně napsal vše. To že kontrolované hraní u gamblerů nemůže fungovat je názor asi všech odborníků. Já odborník nejsem jsem gambler jako ty. Zkus to probrat s někým povolaným. Dětem nyní finančně pomáháš. nebo to alespoň píšeš ale nemůžeš jim v důsledku ublížit ještě víc? Zvyknou si na tebe a pak uděláš nějaký průšvih a budeš muset odejít? Jak chceš aby si tě pamatovali? Bojuj.

Tohle všehno jsou moje názory lidi.. tak to cítím já. Nemůsíte semnou souhlasit ale já se snažím jak jsem se za ty tři měsíce naučil presentovat ve světle svých zkušeností.

Založili jsme tu pěknou komunitu :)

Zítra jdu na Nešpora.. pojďte taky :)

Tragik

T

BIKER (Út, 9. 2. 2016 - 08:02)

11.den bez gamblu:-)

Lemog (Út, 9. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 149. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Reklama

Přidat komentář