Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Jo (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Možná se dočkáme - dvě v tom.

:) (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

Na MHD :-))))))) jedině tak za cigošema, když do práce jsi nechodila. To povídej dětem, možná ti uvěří.

njn (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

zatloukat, zatloukat, i kdyby to bylo černé na bílém :D

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Neměli jste pravdu že by nás Denis bral jako nějakej harém.Včera večer sem s nim měla sex a i mě masíroval a chová se ke mě krásně a o ní mi řekl že ona ani na sex neni a že bude nejspíš mít problem frigidity.Prostě ho k životu ani nepotřebuje a proto jí předchozí partner nakládal že s nim nechtěla spát a že jí prý tahal za vlasy po zemi a říkal že je jako pytel plesnivých brambor.A říkal mi že když má zpátky mě že ať si nemyslim že by mi tohle za zády dělal něco s ní.Tak snad mi nelže.Objímá mi a tulí se ke mě i před ní a už jí nejspíš našel i nějakou garsonku jestli jí tam majitel vezme.A ten Sergej ani to nechci připomínat a nic nekradu! Tak tu nepište blbosti.Já fakt nechci si kazit náladu s nim když s Deniskem je mi teď krásně.A ještě sem zapoměla napsat Andy,sem koukala že si Andy vstávala v době jak sem nemohla usnout.A jak se máš? Taky se nestačim nudit.Teď sem s Deniskem byla na balkoně,je tu pěknej výhled.Dneska je to babí léto,to bych fakt brala co nejdýl.A zítra jdu taky do práce zase od rána od 6-18h..a co ty Andy,nemáš taky zítra denní?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

On ti za zády možná nic dělat nebude, ale ty ano, než na to přijde třeba na mobilu jako Jirka. Jo taková Lucka, viď. A Radka a i Ota. To bude zpestření v té tvé tzn. nudě. Nebo někdo jiný/á, která to bude chtít a tobě bude tzn. vonět. Jsi fenka.

Lalla (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Jo Radko, sluší ti to na té fotce moc, škoda, že nejsi v obětí někoho, kdo by tě opravdu milovat

Radka (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Díky Lallo.No ale i tak jsem byla v tu chvíli šťastná.Já jí fakt potřebuju.Nemůžu za to.Akorát teď mám vlasy sotva na ramena.Oto je to lepší trochu.Co ty?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Zaplést se s UK je vždy velký nebo malý problém.

Sany11 (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Pokud by Miluna nakazila Ukrajince, tak to by ale byl jeho problem. Predpokladam, ze to vedel. Leda by mu to nerekla, ale pak by zase tezko vedel, ze je nakazeny.

wat (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Jo to ona říká poctivě každému, proto má letos ta nízké score partnerů a partnerek. Jen tihle podivíni se chytli

wat (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Taky vás napadlo, že Miluna toho Ukrajince nakazila HIV?

Radka (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Já vím o co tam jde ale tohle ne.Mně se svěřila ale jen napíšu že tohle co píšeš to není a když to sama nechtěla napsat tak je zbytečný abyste tu vynášely nějaký odhady.

No (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Kradla, jí to nedělá problém něco čmajznout.

wat (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Tak ona kradla vždycky, jenže teď to vypadá, to bylo něco většího ve skupině ukrajinců a Miluna má bobky, že půjde zase sedět, když to hoši profláknou

Ota (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Ježiši co je to za blbost? Asi si pleteš Alešovo kamarádky s Milčou ne?! Co vim tak jedině Vildovi z bytu něco odnesla protože se pohádali.Ale nic nekrade nikde!

Oto (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

jsi idealista, ale každý máme něco. Miluna není hloupá, ale jde do všeho hned, pze se jí nechce čekat nebo přemýšlet nad důsledky. Co když dělá tzv. rychlokurz autoškoly na černo a prašulky jdou instruktorovi do kapsy? To může být ono, čím drží Sergej Milunu v šachu - když nebudeš dělat co já chci, nahlásím tě polišům. Njn jde to mimo tebe, ale kdyby se lži a podvody týkaly tebe osobně, asi bys jinak koukal na Milunku miláška :)

Ota (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

Mně se nesvěřila o co jde,takže nevim nic jako vy a je pravda že mě se nic netýká a ani se mi nic neztratilo,tak nemám důvod něco o ní psát.Je mi jen líto že Denisem o ní přijdu.Nikdy jsem víc nelitoval že nejsem ženská.

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 14:09)

Ale prd,nevymýšlej pořád nějaký spekulace.Psala sem že to tu psát prostě nebudu.Je to muj problem ať je to pro vás cokoliv,může to být cokoliv,je k hovnu jak pořád vymýšlíte spekulace.Fakt nemam zájem svěřovat a nechci si s nim kazit náladu když mam vedle sebe clověka co má něco v hlavě.

haha (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Ty jsi tomu dal korunu. Tak az se s nekym nepohodnes, tak mu taky neco ukradni a prodej stejne jak Miluna. Je to pravda, ze Miluna kradla. Treba rodicum penize. To mi pripomelo, jak chtela po Alici boty z Nemecka bez podpatku aby mohla rychle utikat. Bohuzel to nebylo aby stihla autobus.

No (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Tak se zeptej sám Miluny kolikrát kradla. Jestli ti řekne pravdu.

Reklama

Přidat komentář