Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 20:09)

On říká že jestli jí veme majitel jedný garsonky tak pujde ona tam a teď si taky bude hledat práci tak je na Úp.Sám jí tu říkal jestli už četla inzeráty.

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 19:09)

že Maruška málo mluví neznamená, že není třeba sexuální dračice.

Takže (Ne, 15. 9. 2019 - 18:09)

se o nic nestarej, koukej rodit

Tak (Ne, 15. 9. 2019 - 18:09)

Miluno, jestli jsi souhlasila s dítětem, tak on si tě teď pěkně pohlídá, jídlo, pití, režim, nikde sama chodit, hodně spát. A jestli i říká o Marušce, že není na sex, no tak to oni tak chlapi říkají většinou milence o manželce ale pořád s tou manželkou jsou

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 18:09)

Na koho je napsanej byt?

Návštěvník (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Potřebuje zdravé matky- zdravé dítě. Tak Miluno, žádné bagety.

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Já teď neměla bagetu ale začal mi mluvit že nic nejim celý den a málo piju ale já nemam chuť a pití si naleju až budu sama chtít.

no (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

podívej, on dítě chce, tak to rozjede na všechny strany.Příležitostí má jistě dost.Myslím si, že tě má v záloze, tak jako ty Radku a Otu.

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

Tak teď mi teda strašíš.Kdybych byla jen nějaká záloha tak přece semnou nepujde bydlet? A teď mi trochu zamrzelo že mi mluví do jídla a pití.Nevim co mu mam na to odpovídat tak sem utekla na záchod aby s tim dal pokoj.

no (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

jestli je finančně negramotnej tak to neznamená že musí mít exekuci
moc chytrej ten tvůj není

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

To sem napsala já špatně.On to myslel asi tak že finančně negramotnej že neumí vyjít a hospodařit s penězma a já to spojila s exekucí.A nestrašte mi aby měl dítě ještě jinde! Já se mu snažim věřit to co mi řekl.

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

No právě proto píšu že to poznam většinou pozdě.Tak například když se mi nějakej třeba fest zalíbí tak pak zjistim že už mu chybí nějaký zuby,následuje to že zjitim že je to kriminálník,blázen,nebo finančně negramotnej-ty slova mi naučil Denisek,znamená to zadlužená troska kterej má na krku exekuci.Prostě kdokoliv se mi líbil je v tom něco takovýho.Tak má to cenu??? Dělat 2+1 s nějakou troskou??? To by Denis musel přizvat jinýho doktora ale nejsem pako abych mu něco takovýho řekla a pak by mi zase nechal třeba.Holt se mi to nepovedlo to přání co sem měla tenkrát mít víc chlapů.

? (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Jak poznáš debila?

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

Právě že moc nepoznam ale když se mi nějakej líbí tak pak se vybarví.Už sem se spálila tolikrát že mi už ani chlapi nebaví a stačí mi Denis.

Ale (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

U Sergeje jsi poznala prd, že je debil. No on i ten debil je dobrej když za vše platí.

:-) (Ne, 15. 9. 2019 - 17:09)

tak to vypadá že si vybírá samé debily

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 16:09)

No ale jak s nim můžu 2+1 když na to nejspíš neni??? A nevim už o žádnym jinym kterej by mě vzrušoval.Už sem z chlapů nikoho takovýho nepotkala kterej by mě dostal.Asi jak už stárnu tak v těch 15-25letých vidim parchanty,už mě nějak neberou,ani nevim co bych si s nima říkala.A pak 30+ výš,málo kterej se mi líbí a když už třeba líbí tak je to debil.A 40+ mi neberou už asi vůbec,fakt mi nikdo nenapadá.A proč se ptáš na potrat? Stalo se mi to co víte s Denisem tak proč se ptáš?

Miluna (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

A co na tom pořád je když náhodou udělam nějakej pipinu? Prsty umyju a co jdu dál.S chlapem bych mu nešla,za tim si stojim a i já bych mu tolerovala kdyby něco měl s nějakym.Mam to v sobě takhle nastavený.S Otou už jít nemůžu,to mu prostě neudělam.Lucka Radka nebudu lhat,mam je obě v hlavě.A často když jen koukam tak mi hlava přehrává to setkání jak sem přišla na parkoviště a viděla sem Alču a Lucinku jak přicházeji.Jak jim to slušelo.Sem hrdá že mam kolem sebe takový krásky který mě přitahujou.Nebo takový pocity když Lucinka stála vedle mě nebo seděla,bylo to pro mě tak vnitřně krásný.Škoda že mi nic nenapsala ale já jí taky ne.Ale když jsme se loučily řekla mi že doufá že mi brzy zase uvidí.A s Ali sem ráda že se nám to takhle ustálilo a že na mě nesere a můžem si povídat jako kamarádky.Jo ale tenkrát s těma botama sem opravdu potřebovala utíkat kvuli MHD proč to zpochybňuješ.

Miluno. (Ne, 15. 9. 2019 - 15:09)

jen dotaz, byla jsi letos v létě a potratu?

a (Ne, 15. 9. 2019 - 15:09)

ještě se dočkáme 2+1, tak jak jsi to chtěla s Fandou a Jirkou?

Reklama

Přidat komentář