Reklama

Gamblerství

Abstinentka (Ne, 14. 2. 2016 - 17:02)

Ahojky
Vcera mi to taky blblo a bylo to strasne pomaly a stranky uplne rozhozeny ale snes uz v pohode.

Moc ocenuji Bikera ze nam napsal email aby jsme se o nej neobavali a popripade hned nerozvinuli diskusi ze je treba v herne. On poctive abstinuje.

Ozve se nam jeste Kdysi a mozna?

Hezky vecer a abstinenci zdar

Lemog (Ne, 14. 2. 2016 - 16:02)

vzkaz na emailu od BIKERa -

"Tak se snazim napsat do diskuze za mam 15. Den bez gamblu a nejde to, tak bud me blbne telefon, nebo maji problem oni."

BIKERe - tady to jde, mas asi neco s mobilem
To asi jen docasne spatny signal???

Lemog

Abstinentka (Ne, 14. 2. 2016 - 09:02)

33 dni bez hrani

Dobre rano vsem

Vitam mezi nami Kdysi a mozna. Dobra volba zacit abstinovat a ta jedina spravna. Nikdy neni pozde a vetsina z nas to zkousela stale do kola. Drzim palce a doufam ze i dalsi se k nam pridaji. Kazdy se pocita

Abstinenci zdar

Lemog (Ne, 14. 2. 2016 - 08:02)

"kdysi a mozna" - nezvykle jmeno

Pojd do toho, zacni abstinovat - budes uz jen vitez - to bude tva nejvetsi vyhra

Lemog

kdysi a mozna (Ne, 14. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj vsichni, hlasim se jako cekatel do vasi spolecnosti. Dneska zacinam abstinovat. Uz nemuzu dal. Svuj pribeh zatim rozepisovat nebudu, je to stejne podobny jako u vetsiny z vas. Jsem rozhodnuty jit na leceni, pokud jeste jednou selzu, toto je posledni pokus o zvladnuti to svepomoci, coz po mejakejch 15 letech "kariery" nebude sranda, ale zkusenosti uz mam. Mejdelsi abstinenve cca dva roky. Drzye mi palce, ja vam taky!

Lemog (Ne, 14. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 154. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Biker (So, 13. 2. 2016 - 20:02)

14. Den bez gamblu

LUK (So, 13. 2. 2016 - 11:02)

Čau lidi,
gratuluji k úspěšné abstinenci. 5 měsíců už je hodně slušný, ale všichni jsme teprve na začátku celoživotní cesty. Ale jak píše dr. Nešpor s délkou abstinence bažení slábne a objevuje se stále méně často. Věřím, že pokud člověk neusne na vavřínech, dá se s tím bojovat. Jinak mi konečně banka zablokovala všechny předschválený úvěry. Cítím obrovskou úlevu. Nemám v podstatě už jak recidivovat, protože sem se odřízl od financí. Samozřejmě, že by šla půjčka vyřídit v bance, ale jedině osobně a tam mě nikdo nedostane ani náhodou:-). S Prahou počítám a těším se konečně po 3 letech, že zažiju něco, co se podobá "dovolené":-). Jinak předběžně počítejme prosím kolem půlky měsíce, až bude po výplatách... takže půlka července či srpna... díky!

Abstinentka (So, 13. 2. 2016 - 08:02)

Ahoj Lemogu

Super - 5 mesicu uz je parada a gratuluji - pevne verim ze i ja jednou tady napisu stejne cislo a pak rok., dva atd.
Neusinam na vavrinech ale ted po mesici se psychicke stavy uklidnili a bazeni polevilo - nejhorsi jsou prvni dva tydny. Ted uz by mi bylo lito to porusit pri predstave co by me opet cekalo.
Pevne verim ze i dalsi nemocni lide se treba rozhodnou k nam pridat a zacit zase normalne zit.

Abstineci zdar

Lemog (So, 13. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 153. den bez gamblu a cigaret

Tak, a dnes je to 5 měsicu co abstinuji.
Bez velkeho rozepisovani mohu vsechny ubezpecit, ze volba NEGAMBLIT se vyplati a abstinujici gambler ziskava zpet svoji dustojnost.
Pokud clovek nemusi resit napr. zdravotni otazku, je nastoleni a dodrzovani abstinence to nejdulezitejsi, od toho se odviji vse ostatni - neni dulezite, jestli napr. klapne brigada nebo veritele pristoupi na splatky, ktere je clovek schopen splacet, pokud gambler nehraje - vse ostatni se vyresi, je spousta moznosti jak resit ruzne situace ktere prinasi zivot, u gamblu jsou moznosti pouze dve - GASMBLIT - NEGAMBLIT.

Drive se zde nebo na jinych webech schazeli diskutujici a abstinujici gambleri, kde vetsina z diskutujicich byli gambleri, kteri absolvovali PL.
My, kteri jsme se zde v tuto dobu sesli jsme unikatni spolek odhodlanych gambleru zbavit se sve zavislosti svepomoci (trochu nam to kazi Tragik - to byl for - jsme radi, ze te tady mame Tragiku).

Opravdu si dokazu predstavit, ze za par mesicu, kdy se tady budeme schazet, a budeme prvni takovou skupinou netovych abstinentu, pojedeme v cele s Tragikem navstivit a motivovat k abstinenci dalsi gamblery schazejici se u dr. Nespora.

Hledme tedy vsichni smele a s usmevem do budoucna bez gamblu.

Vsem fandim

Lemog

Abstinentka (So, 13. 2. 2016 - 07:02)

32 dni bez hrani

Dobre sobotni rano vsem spolubojovnikum

Vcera jsem uvarila narocnou veceri a uzili jsme si to. Dny a vecery jsou ted mnohem veselejsi.

Anonyme D - gratuluji k tvemu prvnimu malemu jubileu. Pridas se k nam v lete na sraz?

Abstinenci zdar

Anonym D (So, 13. 2. 2016 - 04:02)

Zdravím

Tak jsem se dočkal prvního měsíce po X letech bez gamblu a odevzdávání peněz.
Paradoxem je, že to už je 15 let a začalo to už na škole, kdy jsme po škole chodili do baru, kde byly automaty a za druhé mě to dokonce učil i otec, který tam taky někdy chodil a já koukal jak hraje a když tam měl 10000 ptá se mě chceš to? Kdo by neřekl ne. Vybral a dal mi to. Jako by chtěl abych hrál.
Skvělá výchova.
Zdravím abstinentku, moc Ti nové jméno sluší.
Lemoga, který mě hezky motivoval na úplném začátku a všechny ostatní, kteří toto fórum navštěvují a navzájem se podporují.
Tímto i já za podporu děkuji

ABSTINENCI ZDAR

R (So, 13. 2. 2016 - 00:02)

PRO LEMOGA: Lemogu, na jiných stránkách o závislostech jsi mě nedávno poprosil o napsání mého příběhu. Promiň, neodvážila jsem se tam rozepsat, protože jsem zjistila, že na ty stránky chodí i člověk, který mě zná a zná i můj nick. Pokud by tě to pořád zajímalo (no, možná by mohlo, je to místy dost drsné vyprávění), napiš mi prosím na [email protected] svoji mailovou adresu a moji přezdívku - ať vím, že jde opravdu o tebe. Promiň, jsem trochu paranoidní. Jinak ti hrozně fandím a přeju ti úspěšné abstinování, jsi dobrej. Zpočátku jsem ti, přiznávám, moc šancí nedávala. Tak se drž. Ahoj, R..........e.

Biker (Pá, 12. 2. 2016 - 21:02)

Moje přiznání rodině bylo...Jinak, hlavne jsem to psal proto: kdyz treba abstinentka psala,ze ji nedela dobre kdyz pred ni nekdo kupuje vyh. los a muze ji to poslat do herny, me teda zrovna nedela dobre cist jak nekdo vyhrava stovky tisic...

Biker (Pá, 12. 2. 2016 - 20:02)

Moje přiznání rodině bylo...Jako asi poslesni co je se hadat, jak nsem psal neni dneska sazkovka ,mozna asie ktera by vzala zaaku za 110 tis a pokud by jsi to tam daval 11x po 10 tis, tak ti daji limit takovej,ze si vsadis tak za 5 eur:-):-)
Jinak. Se tady nemem zajem hadat!!!
Mame kazdy z nas problem a podstatne je se podporovat, aspon tak to chapu ja

LUK (Pá, 12. 2. 2016 - 20:02)

Luku nejdulezitejsi je ze jsi...Moje přiznání rodině bylo asi to nejdůležitější a nejtěžší, co jsem v životě udělal. To že jsem gambler, jsem si v životě uvědomoval, ale ani toto nestačilo, abych nerecidivovala nehrál. Prostě to bylo tak silný, že ani vůle na to nestačilo. Problém je, že čas hodně zahojí a má tendence vytěsňovat z hlavy vše špatný. Takže časem bažení zvítězí a ke hře jsem se vracel. Přiznání rodině bylo pro mě nejtěžší věc v životě. Bohužel jsem jim tím určitě přidělal i starost navíc. Na druhou stranu už nejsem na problém sám a o finance se mi stará někdo jiný. Už nemohu zrecidivovat ani kdybych chtěl. A to je ten rozdíl.. Cítím se být teď strašně silný, ale až po roce, či dvou budu mluvit o úspěchu, jak píše pan Nešpor v "Už jsem prohrál dost" - je to stažitelné na google...Hodně síly všem!

Abstinenka (Pá, 12. 2. 2016 - 19:02)

Čau lidi,
jsem v pohodě,...Luku nejdulezitejsi je ze jsi pochopil ze vyhra by mohla byt pocatek rady proher a tve zkazy a udelal si opatreni. Nekdy je tu tezke neco popsat ci vysvetlit. Hlavne te ty vis kde je pravda.

Abstinenci zdar

LUK (Pá, 12. 2. 2016 - 19:02)

Čau lidi,
jsem v pohodě, ale rozhodl jsem se momentálně sem nechodit denně a pisnu kdyžtak jen občas. Zatím. Popravdě mě sklamal Biker, který mě osočil, že kecám, že za 110K bych si nemohl vsadit a že chci v někom vyvolat bažení po výhře nebo co psal... Fakt nemám za potřebí a nebudu nikoho přesvědčovat o mé pravdě. Nemám důvod lhát. Vše co jsem psal byla pravda... pro Bikera: Každá sázkovka ti přijme v pohodě vklad i 110K (bohužel), jen náběr tiketu trvá o nějakou minutu dýl, protože to schvaluje bookmaker. A i kdyby ti tu sázku nepřijal, tak nikde není napsáno, že to nemůžeš vsadit třeba 10x dokola po desetitisích. To je co? A příště prosím nikomu neříkej, že si vymýšlí, když jsi nejsi jistý na 100%, děláš ze sebe vola a mě to mrzelo...

Biker (Pá, 12. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj vsem
Dnes se odmenuji...Uz jen Abstinentka!!:-)

Abstinentka (dr (Pá, 12. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj vsem
Dnes se odmenuji prejmenovanim - doufam ze nikoho z vas neurazim. Gamblerem zustanu do smrti ale ted behraji

Reklama

Přidat komentář