Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Radka (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Opravdu je to blbost tady zbytečně dávat nějaký odhady.

Ota (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Už je ti líp? Fotky jsem viděl a krásný.Sice máš schovanou tvář ale postavou vedle sebe jste tak krásné.A Milunka no sama vidíš jak jí to sekne.A opožděně přeji k Svátku.

Radka (So, 14. 9. 2019 - 20:09)

Jé mucinko moje to je od tebe krásný za tu fotku jak jsi si tam dala.Tovíš tam mi bylo krásně pěkně přitulená v tvém objetí.To si dala k mému svátku nebo ti taky chybím;) ? Odepiš na profil.

jak vidět (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

TVŮJ svátek zde nikoho nezajímá.

Radka (Ne, 15. 9. 2019 - 11:09)

Víš vůbec o čem jsem psala?

Miluna (So, 14. 9. 2019 - 19:09)

To se těžko popisuje no.Já to prostě dokážu v sobě oddělit cítit něco k chlapovi i ženskej.Ale jiný chlapi mi fakt nelákaji a neznamená pro mě jen zajištění.Tak už jsme zpátky doma a i ta rodina jak jsme u ní grilovali si všimli že Maruš nic neříká:-) Sany to tam musí být hezký,ještě jak jste si zajistili oddělenost.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Kdybys milovala doopravdy, k nikomu jinému bys nic nemohla cítit. Takže jsi špatně začala. Oprav si. Já TEĎ miluji jen Denise a TEĎ se mi nechce jít s jiným.

Sany11 (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Kdyby nekdo jel okolo, tak jsem v prizemi nalevo.;) Ale fakt muzu doporucit, i cena je prizniva,

https://www.residencegiardinodeicolori.it/

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Nádhera. Kolik platíte za noc?

Sany11 (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Lallo, za noc se mi to nechce pocitat ale 19 dni stalo neco malo pres 1500 E. Takze neco kolem 80 E. Je v tom i energie, uklid, atd.My se hotelum zasadne vyhybame, pokud mozno. Potrebujeme kazdy svuj plac.:D Akorat vtipne….manzel byl s mladym nakoupit, privezli kure jak "kr.ava", je tu totiz i trouba, akorat tu neni zadny plech.:D Tak bude kotel polivky.:D Velky hrnec tu nastesti je.

Pils (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Sany, takovou rybičku bych si taky dala! Takže bydlíte v nějaké chatce? Nebo jak se tomu říká v Chorvatsku - studio? Nebo jsi vařila v restauraci? Co se týká Milči, tak tohle bych nezvládla.

Sany11 (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Bydlime v byte, 100 mctv. 2 koupelny, 2 loznice, mame s sebou i mladeho. A hlavne je tu i mycka a pracka, takze poohda. Bazen mam asi 10 kroku od bytu, takze jsem lina chodit do jezera.:D To je asi 300 m , ale je tam kamenita plaz a nechce se mi tam v tech kamenech brodit. Je to tu uz poloprazdne, takze fakt pohoda klidek. Vsak jsem to taky vybirala asi 3 dny, uz jsem toho mela plne zuby, ale vyplatilo se. Jinak vareni, no to jsem delala ja, ale to je fakt jednoduche jak facka.:D Par brambor ve slupce uvarit, osmahnout na cíbulce a okouna uz naporcovaneho, vykosteneho jen okorenit, poprasit moukou a je to.D V restauraci by nas to vyslo na nejmin 60 Euro, takhle tak na petku.:D Ne, ze bychom obcas nesli, ale ja nemusim kazdy den. Stejne mi nejvic chutna, co si uklohnim. Az na pizzu, to nedelam. ;) Dneska plavu dvoufazove, jeste pujdu jednou, to zu tam nikdo nebude, vadi mi, jak na me ti chlapi cumi a cekaji, jestli se konecne utopim, protze tam kazdy jen vleze a namoci se a ja plavu tri ctvrte hodiny.:D

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Myslím, že Sany je ještě v Alpách u jezer a pak projíždějí Itálii. A asi bydlí karavan a hotely

Pils (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Aha, já to asi zapomněla. A nevzala nás s sebou! (( Lallo, tady dnes bylo krásně, ale ne až na lehátko, strašně mi chybí prospat se na sluníčku. Jsem hrozně unavená.

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Tady je dnes taky hodně teplo a bez sluníčka. Takové podivno. Místní se vyoblékali do značkových triček a to já vždycky zalezu ze zahrady někam do baráku:) Mám toho "make upu" dost v běžném životě, tak odpočívám

terazky (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

se to týče Milunky a hlavně Marušky

terazky (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

je to zase jinak

Sany11 (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Tak koukam, ze ja jsem "vzorna". Dneska jsem varila. No nic extra. Jen takovy mismas, brambory opecene s cibulkou, okouna opeceneho na masle s kminem a cesnekem a okurkovy salat.
Milco, pred par dny jsi psala, ze bys klidne tolerovala i Marus, jen at si te Denis zase pribere do party. ;)

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 16:09)

Ježiš Sany, vy si tam žerete:))

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Ani jedna pořádně nenavařila, ale budiž vám odpuštěno :)

Reklama

Přidat komentář