Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Realita lidí v USA bude taková, že maj spoustu osobních problémů, tužeb a nenaplněných přání a hrdě a tvrdě to drží a hrají to svoje keep smilling a poker face. No, potom u nich dělat jakékoliv průzkumy nemá smysl. Stačí se mrknout a vidim. Je to tlustá ženská, bude mít brzo zdravotní problémy, třeba i utajené těhotenství, rozsedne doma kde co, sní půlku rodiného rozpočtu.
Ještě je tak silná, že toho bude patrně silově využívat doma a když od ní budu chtít odejít, tak mi měže zasednout a udusit, tak to tedy ne. V posteli mne zalomí a pak se omluví a já pak budu mít penis jak bonobo. To ne radši českou ženu než američanku 150kg ,třeba inteligentní bohatou a z dobrou technikou, jako všechny američanky.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Američané jsou nemístně sebevědomí. Ale když na to nemáš, nepřetvařuj se a nechoď do Vietnamu nebo do Somálska.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Ghia Vital. No s kamerou se dají dělat různé optické klamy. Může mít dobrou duši, ale sama přiznává, že se neovládá v přejídání. Správná žena se má velmi umět ovládat, když to nedokáže v jídle tak je to taky většinou alkoholička, kuřačka, nymfomanka a kdoví co ještě. Nebrat, ještě by to mohla být zlodějka.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Říkala jsem,že vykrmování JE sexuální úchylka.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

To si to trefila, je to sexuální nedostatečnost, lidi se přežírají z sexuálně-citové deprivace. I ta Gia přiznala, že se nekontroluje v tom co s ní.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Těm Američankám se nedivím, že mají citové problémy, protože někdo jim nakukal, že každá žena je krásná, a ony pak přijdou do baru a vidí, že si každý všímá jen Samanthy Fox nebo Cameron Diaz, a o ně nikdo nezavadí pohledem. Objektivita a realizmus je Američanům cizí, vždyť kolikrát už měli mít dobytý Mars nebo základnu na Měsíci.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Ještě by mi zválela kvartýr, tak to ne.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Ještě se nestalo,že by za jeden pracovní den někdo hlady pošel.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Autosexualita u žen je normální. Ale po dočasnou dobu. Jak známo se mění během etap života. Teď se jí to miluje svoje tělo i když má obezitu prvního stupně, ale až přijde dna, výhřez ploténky, kýla, bypas srdce, bude si muset hlídat cukr a píchat inzulín, jistě by uvítala někoho kdo jí půjde koupit oblíbený croissant do cukrárny.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

"pisovatelka a feministka Ghia Vitaleová z amerického Long Islandu prohlašuje sama sebe za autosexuálku. To znamená, že nejraději randí sama se sebou. Zamilovala se prý do sebe už před léty a v březnu 2017 se sama se sebou dokonce zasnoubila. Pravda, zásnubní prstýnek, který si koupila za pět dolarů, nemůže nosit kvůli alergii na kov. To ale údajně nemění nic na skutečnosti, že si své zasnoubení užívá. Je prý sama se sebou moc šťastná a snaží se, aby si byla tou nejlepší milenkou."Jak píše sexulog a pychiatr Zvěřina.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

No vždyť říkám - Američané jsou degenere.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Krásný případ toho, že jsme zatím pozadu oproti Americe. Tam existují již veřejně přiznané onanistky. Zatímco tady, třeba 13,9, nikdy nepřizná, že si ob den honí frndu na všechny způsoby a ze všech úhlů, až jí ztvrdne poštíváček a dosahuje multi-mokrých orgasmů i drážděním bodu G.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

O:spisovatelka,, Pozn. Má asi 150kg

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Spíš Opilý koráb. Pivní svěžest a ráno na tůru. Dnes snad na nás nespadne ještě střecha, snad tu nikdo nežije v nějaké chatrči, která by to opravdu na pátek 13 mohla udělat a složit se.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Obrázek jsem si udělala.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

A ještě si udělej představu, že procházíš Tunelem a co vidíš na druhé straně, je tam východ, ano vidíš tam východ a ten je světlá , a proč je světlý, když se k němu blížíš? No protože tam tušís slunce, a ono tam skutečně je. Tak vidíš a máš ode mne zadara další představy.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Asi kruté,ale nechala bych je pracovat od 6 hladem.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Prý ti breathariáni, když jim J.X.Doležal nabídl, že je bez jídla a bez vody zavře na tři měsíce do sklepa a když to vydrží, maj od Reflexu milon, tak odmítl. Jistě, měla by méně jíst, jenže jak by ta kůže pak na ní vysela, to , už by musela být neustále ovázaná jak mumie obinadlem,aby ji ty špeky nelezli do polívky, to by bylo faux pas.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Takhle je sice koule a velryba,ale ty šaty na kouly dobře drží a dájí se na ní použít jako model. Kdyby zhubla, tak už může nosit ledaobvaz na omotání té povyslé kůže a kdyby uhnala nějakého frajera a on ji slíknul a teď viděl tu hru přeskupující se kůže, tak by to snad mohl vyřešit pomocí kolíčků na prádlo a izelopy, ale to by musel pít jak bubeník vod Led Zepelin.

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Extrémní cirkusové číslo co.

Reklama

Přidat komentář