Reklama

Gamblerství

Gamblerka (Čt, 4. 2. 2016 - 09:02)

Ahoj
Tak moje vyplata co dnes prisla uz jerozposilana na splatky, hypo a poplatky. To malo co zbylo odveleno na ucet kam nemam kartu a budu si posilat jen pridely.
Pritel bere zitra mozna zacatkem pristiho tydne tak to je tedka rizikove protize to je hotovost. Udelam mu pridely :)
Abstinenci zdar a hezky den

NIC (Čt, 4. 2. 2016 - 08:02)

6. Den bez gamblu

Gamblerka (Čt, 4. 2. 2016 - 07:02)

23 dni bez hrani

Uspesny den vsem a Abstinenci zdar

Lemog (Čt, 4. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 144. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Věřím, (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

že to je právě to nejhorší,jednou poprvé vyhrajete,tak to potom člověka o to víc láká.Mě tohle nikdy nebralo,chápu,pokud se něco slaví,ze srandy tam dám stokorunu,ale já jsem taková,že i té by mi bylo líto,hi,hi.Pak je také jiné,pokud má někdo statisíce a už neví,co roupama.V té rodině jsem to myslela jako takovou náchylnost už k tomu hráčství,tak jak třeba u mě v rodině jsme víc jako zodpovědní,nikdo k tomu nemáme tendendi,ale zase kouření,to hulíme všichni.At vám to všem dobře dopadne a přála bych vám,aby vám ty herny zavřely a to všechny a byl zákaz.Stejně mě zajímá taková ta psychologie toho hráče,tolik věcí,co bych si za peníze pořídila,prostě,kdo to nezažil,tak asi nikdy nepochopí.Je to závislost jako každá jiná,ale tahle moc nebezpečná,protože zbytečně lidé přicházejí o rodiny.

Věřím, (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

že to je právě to nejhorší,jednou poprvé vyhrajete,tak to potom člověka o to víc láká.Mě tohle nikdy nebralo,chápu,pokud se něco slaví,ze srandy tam dám stokorunu,ale já jsem taková,že i té by mi bylo líto,hi,hi.Pak je také jiné,pokud má někdo statisíce a už neví,co roupama.V té rodině jsem to myslela jako takovou náchylnost už k tomu hráčství,tak jak třeba u mě v rodině jsme víc jako zodpovědní,nikdo k tomu nemáme tendendi,ale zase kouření,to hulíme všichni.At vám to všem dobře dopadne a přála bych vám,aby vám ty herny zavřely a to všechny a byl zákaz.Stejně mě zajímá taková ta psychologie toho hráče,tolik věcí,co bych si za peníze pořídila,prostě,kdo to nezažil,tak asi nikdy nepochopí.Je to závislost jako každá jiná,ale tahle moc nebezpečná,protože zbytečně lidé přicházejí o rodiny.

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

Gambler, ktery nechce prestat...Muj "rajon" je centrum Prahy a tam rozhodne velka kasina jeste nevymezela a frci dal :(
Je pravda ze se clovek musi prokazat doklady ale pristup mu samo neodmitnou.

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

vezmu ty alkoholiky,tak jeden...Ahoj
Ja v rodine o nikom jinem nevim takze u me to dedicne nebude. Ale vim ze nakazlive to je dost. Spousta mich znamych co me sla navstivit do "raje" zahy podlehla tez. Vetsinou hned na poprve vyhrali - zajimave protoze vetsinou se nevyhrava jen na poprve je to vesmes tutovka. U me bohuzel ani prohry ze zacatku nepomohli k tomu, abych se na to vyp... Naopak jsem si rikala ze snad uz musim vyhrat!

Osobně (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

koho obdivuji,tak Terezu Pergnerovou,která na tom byla tak moc zle a nakonec to dokázala.To klobouk dolů,jí věřím,že už s tím nikdy nezačne.Ale to už jsem zase u jiného tématu.

Když (St, 3. 2. 2016 - 19:02)

vezmu ty alkoholiky,tak jeden lékař řekl,že takový se ještě nenarodil,který by přestal doživotně.Něco na tom asi bude,jen malá menšina s tím skoncuje nadobro.Stačí jeden menší krůček vzad.Nejvíc by mě stejně zajímalo to,jestli si někdo z vás myslí,že je to hráčství tak trošku dědičné,může to být v jiném slova smyslu.Já jsem také trošku toho názoru.Může jít o jakoukoli závislost,nebo nemoc.Co vy a rodina,měl někdo z příbuzných podobné problémy?

Lemog (St, 3. 2. 2016 - 18:02)

Gambler, ktery nechce prestat by si asi nasel nejakou cestu jak ukojit hracskou vasen , napr. karty, kostky , skorapky.......nevim.......my, co jsmne prisli na to, ze se lepe zije bez hazardu, bychom celoplosne zruseni privitali s nadsenim, ani nevim, jak je to na Praze 4 - loni to zastupitelstvo odhlasovalo, ze cela ctyrka bude bez heren a kasin, to je "muj" rajon, nevim jestli uz je to zrusene.
Pokud by vsichni hazarderi chteli se svou zavislosti neco delat, mel by nejaky registr smysl, kdo chce hrat, zajede si na slovensko nebo jinde..

Od pratel abstinujicich alkoholiku, kteri absolvovali lecbu v Bohnicich vim, ze Nešpor je odbornik ale takovy jako poloblazen, je to malinkaty muzik a je snim napr. kdyz predcvicuje tu svou jogu naramna sranda.
Byl bych docela zvedavy primo na nej na AG, treba - nekdy....

Lemog

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj
Tomu verim ze na Dr Nesporovi se clovek zasmeje. Videla jsem ho parkrat v tv a byl super :)

Kdyby zavreli vsechny moznosti hrani tak si nezahraje nikdo ( mozna by se ale gambleri zacali obirat mezi sebou v nejakych treba stolnich hrach :) ) a stejny s cigarama asi by jsme kourili nejakou travu ze zahrady

Jenom (St, 3. 2. 2016 - 17:02)

tak si to tady čtu a ptám se,co to vlastně s gamblerem udělá,když by se zavřely všechny herny a nemohl by si zahrát.Musí to být podobné jako s člověkem,který je závislí na cigaretě.

Tragik (St, 3. 2. 2016 - 16:02)

Ahoj všem.. držte se já se taky držím :)

BTW nemyslím si že by sem psal majitel herny.. spíš to bylo od někoho popíchnutí. Navíc tam je otazník.
Myslím že je tu spousta pasivních čitatelů.

Jinak i na tom něco je. Po zavření heren se to spíš přesune do online atd. Podle mě by mělo být něco jako centrální evidence hráčů kde by jsi se mohl vyloučit z hazardních praktik.

K tomu tématu jak zvládat bažení.. přečtěte si toho nešpora někooikrát sem a tam a ještě líp zajděte na něj ve středu. On je celkem fajn.. i se zasmějete :)

NIC (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

Super Nic tohle je spravny...Dekuji za podporu,
Take preji at zvladnes tyden pokuseni.

Drzim palce

radek (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

Je to tady samej exot. Vcera vyhral ten psychous co pry zjistuje reakce kopirovanim clanku ale vo sobě nepíše prý exot.

NIC (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

ten se směje. Stačí dva...Pane MAJITEL HERNY, to jsem potreboval slyset a byl bych rad kdyby jsi napsal jeste neco.

Jinak je krasny jak v brne jde jedna herna za druhou dopr.. KRASNEJ NAPOS ZAVRENO:-)

Kazdy podnika jak muze a na kazdy prase je reznik

Pekny den vsem co svoje penize nehazou do automatu a rulety

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

Ahoj jeste jednou,
Napsal...Super Nic tohle je spravny pristup a kroky. Jen tak dale a bude mnohem lepe

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

Zdravím Vás,

Tak už se...Ahoj Anonyme D
Jak jsem nekolikrat psala prochazela jsem si tim take. Asi mozek nejak reaguje na to ze chce abstinovat a ta mrcha zavislost se zuby nehty brani. Taky to odeznelo

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

Majitely herny i na tebe jednou dojde. Neprejuninonu nic zleho ale snazit se hanit a podrazet ty co se o neco snazi neni fer.
Kdo se smeje naposled ten se smeje nejlip
Abstinenci zdar

Reklama

Přidat komentář