Reklama

Gamblerství

Lemog (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

Ahoj Tragiku, Gamblerko, Anonyme D, NIC,

ty deprese ma na svedomi rocni obdobi.
Je asi naprosto normalni, ze gamblera snaziciho se abstinovat potka uzkostny stav, odezni to podle toho, jak je kdo silny a pripraven se depresi postavit....myslim...

Po temer 5 mesicich abstinence jsem zjistil, jak moc muzu, kdyz si myslim , ze uz nemuzu.
Zjistil jsem, ze mi staci penize na najem a na jidlo, par korun na zaplaceni telefonu a to je asi vsechno.
Zacal jsem se v praci flakat.
Jsem zvykly nemit zadne penize, vystacit s malem, nebo mit hlad a nemit si za co koupit rohlik. Absurdni predstava, kdyz vim, ze dokazu vydelat v prumeru 40-50000,-..
Drive jsem z 50000 mesicne prohral 35000 a ze zbytku jsem zaplatil najem, telefon a rohliky nebo kdyz to nevyslo byl hladem a cekal do dalsi vyplaty a zase sel svych dalsich 35000 prohrat a tak stale dokola .....az jsem se v zari zastavil...posledni prohra nebyla nijak vyjimecna, 13.9.2015 jsem prohral asi 10000 ale byl jsem tak psychicky zniceny s vidinou, ze jsem bez penez dalsi vyplata asi za 2 tydny....tak zase hladovy a mam sakra fyzicky tezkou praci...

Od poloviny zari tolik nepracuji......pracuji stejne dlouho ale ne tak intenzivne, vydelam maximalne 25000 mesicne a staci mi to bohate na vse....

Vim tedy, ze kdyz uz jsem nemohl a mel jsem na vyber bud hladovy zamakat nebo jit delat bezdomovce , vybicoval jsem se k vykonum, ktere byly temer nemozne.

Tragik to ma s temi pouckami pekne srovnane.........mam to podobne , v kratsi verzi "bud rad jak to je, vzdy muze byt huř"

tak ja si treba prijemnou naladu udelam i z toho, jako treba dnes : na horach je opravdu snih, zase celou noc snezilo , tak jak jsem dnes jel tak jsem si liboval jak po ceste do nizin ubyva snih a cesty jsou suche a neklouze to - staci si navodit dobrou naladu a hned je ten den veselejsi

Vsichni se drzte, pekny vecer

Lemog

Gamblerka (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

7.den bez gamblu

Ahoj...Ahoj Nic

Super ze jsi to zvladl a to jeste kdyz jsi se ocitl primo v "miste deni"
Depky a uzkosti jak tu ctu mame vsichni at jsme na pocatku ci uz jsme pokrocili.
Ja jsem se nad tim zamyslela a u me je to zpusobeno financni situaci a ani ne tak pocitem ze nemuzu hrat. Ted par nasledujich mesicu bude financne hodne narocnych a pak par let jen tak tak. Premyslim i nejake dalsi praci jen netusim co :(

Gamblerka (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

Tajemství znám.. něco na...Ahoj Traguku,

Moc gratuluji k novym pracovnim prilezitostem.
Doufam ze i s narustem penez si dobre poradis. Drzim palce a fandim ti. Me se totiz stalo cca pred rokem ze me povysili a pridali a vedlo to k jeste k prudsimu padu. Ale ja na rozdil od tebe v te dobe neabstinovala. Dnes si rikam kdyby mi nepridali tak jsem na tom mozna lepe protoze bych nemala dalsi uvery. Dnes bych s tim nalozila jinak. Skoda
Ale hlavu vzhuru, co jsem si navarila to si musim snist vcetne uroku :)

NIC (Pá, 5. 2. 2016 - 10:02)

7.den bez gamblu

Ahoj vsem,
Tak vcerejsek byl prp mne hodne tezky, ale zvladnul jsem ho:-)
Jinak bazeni a depky mam taky, ale ja jsem teprve ma zacatku , tak to je asi normalni.

Pekny patek, venku je krasne:-)

Tragik (Pá, 5. 2. 2016 - 10:02)

Tajemství znám.. něco na tom je ale uplně se s tím nestotožňuji. Pro mě je to prostě moc jednoduchý pohled na svět. Svět ti nedá věci jen proto že v ně uvěříš. Musíš podle mě i něco dělat.

BTW - jedna pozitivní věc.. dostal jsem celkem slušný projekt v práci. Znamená to pro mě zajímavou práci a víc peněz. Ale to nejlepší je, žer si myslím že jsem to dokázal díky tomu že se teď soustředím na sebe a na to co dělám.

Zkrátka součást abstinence je pro mne mimo jiné že se snažím v práci pracovat a nevymýšlet kraviny. Abych se zabavil plánuju si každý den (viz i ta knížka co jsem doporučil) a díky tomu to nese ovoce kromě abstinence i jinde.

Měl jsem poslední týden dva dost krizí, depresí a pocitů zmaru. Ve výsledku ale vidím obrovský pokrok po všech stranách a to mne neskutečně motivuje.

A u těch špatných dnů.. vím že jste tu hodně psali že to máte taky. Dycky si fakt říkejte..

"no je mě zle.. ale umím si představit u toho ještě gamblit? To by mě uplně zabilo"

A u těch dobrých dnů si říkám:

"dneska je mě super a je to díky tomu že nedělám kraviny. Chci víc takových dnů"

Mě tohle funguje.

Gamblerka (Pá, 5. 2. 2016 - 07:02)

24 dni bez hrani

Ahoj spolubojovnici

Anonyme D - jeste ne, naposledy a poprve v zivote jsem si stahla film - pripad mahowny a zavirovala jsem Pc :) takze uz radeji nic pokouset nebudu :) ale pokud na nej narazim v tv tak urco mrknu

Dnes mam opet pokracujici depky. Bazeni prichazi mene a mene. Prizel mi vcera rekl, ze mel bazeni a udelalo se mu zle kdyz si uvedomil jaka by byla skoda porusit abstinenci. Tak snad nebude krize az donese vyplatu.

Abstinenci zdar a hezky patek

Lemog (Pá, 5. 2. 2016 - 05:02)

Ahoj všem: 145. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Anonym D (Pá, 5. 2. 2016 - 01:02)

Dobrý večer,

tak to seš fakt dobrej Nic.
Já nepřekonat bažení a vlíst do herny tak už budu doslova tak nadrženej, že už bych neodešel.
U mě je zatím asi zvláštní, že nemám ani tak bažení, jako spíš úzkostlivý stavy, který jsem nikdy před tím nezažil.
Bažení jsem měl jen 2x, ale jsem připraven, když to přijde poslat ty myšlenky někam.
Možná je to i tím, že jsem hodně přečetl a začal se pokoušet jinak koukat na svět a říkat si denně motivační věty (afirmace) i proti bažení a nějak se měním. Nevím uvidíme časem.
Jinak koukal jste někdo na ty filmy co jsem tu už psal?
Miluj svůj život, Tajemství?
Mně to dost ohromilo.

Jinak všem přeju klid, pohodu a harmonický život bez závistloti(í)

ABSTINENCI ZDAR

Lemog (Čt, 4. 2. 2016 - 19:02)

Zdravim vsechny,
Asi pred...NIC - docela brutalni forma terapie, bude lepsi se pro dnesek opit------------to bys tomu dal, gamblerka zodpovedne prerozdeluje platby , Tragik je v pohodě, ja zasnezeny na horach, anonym taky abstinuje........nic si nedelej z toho, ze tva cislovka poctu dni abstinence je zatim nejmensi, musime byt prikladem pro dalsi, kteri drive nebo pozdeji prijdou sem mezi nas a budou to tady cist a ziskavat inspiraci pro svuj boj.

Tak abstinenci zdar

Lemog

Gamblerka (Čt, 4. 2. 2016 - 19:02)

Zdravim vsechny,
Asi pred...Hlavne prosim nenahrazuj jednu zavislost za druhou - treba ten alkohol ;) taky jsem zvazovala zacit chladtst (podotykam ze jsem temer abstinent protoze mi alkohol nedela obecne dobre a moc mi nechutna) ale hned jsem tuhle variantu zavrhla. Chce si to najit nejake telu ci mysli prospesne aktivity.

Gamblerka (Čt, 4. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj Nic,
Jsem rada ze jsi se na posledni chvili vzpamatoval.
Ja se ted proklinam ze jstm tam kdy vubec vlezla. Vse mi ted pripada drahe a pri predstave jak dlouho to budu splacet a zit z minima je mi do place. To za tech par chvil v rausi vazne nestoji. Ver mi i litr je dost penez a stvalo by te to. I 50 kc treba za los je pro nas momentalne recidiva a uplne vyhozene penize.
Je to kruty boj a dlouha cesta k poplaceni vseho a dozivotni abstinence.
Dnes jsem opet propadla depresi :( z mych napachanych cinu

Chodit tam (Čt, 4. 2. 2016 - 18:02)

čeho se nejvíce bojíme.To se ale řekne.

NIC (Čt, 4. 2. 2016 - 18:02)

Zdravim vsechny,
Asi pred hodinou jsem prodelal nejhorsich 5 minut za 6 dni abstinence....
Sel jsem kolem herny a ani nevim jak a byl jsem uvnitr, proste jsen se rozklepal a bylo to:-(
Stal jsem a cucel jak blbec na ty chudaky a po asi minute jsem se probral a vylezl jsem ven,
Nastesti aji kdybch hrak, mel jsem u sebe max litr, ale tady nejde o to malo penez, ale o to ze bych hral
Musim rict, ze s tim fakt bojuju, ale pripadam si ze to budw nad moje schopnosti, kuwa ja to musim zvladnot, musim
Dneska se ozeru, musim vycistit hlavu, jeste tedka se klepu, ze jsem tam byl, ale NEHRAL, probral jsem se vcas:-)

NIC (Čt, 4. 2. 2016 - 14:02)

Ahoj NIC .. zkus si sehnat tu...Dekuji za tip:-)

Tragik (Čt, 4. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj NIC .. zkus si sehnat tu knizku Konec Prokrastinace.
Je tam pekny navod jak si naplanovat zmenu v zivote.. jak semotivovat a tak. Me to hodne nakoplo.

Udelas si tzv 30ti deni test kdy 30 dnů plnníš malé drobné pozitivní zvyky například.

Ono jde o to že to štěstí, spokojenost, to nejsou prachy ani výhry ani adrenalin.. je to stav mysli. Stav spokojenosti ze sebou samým a jsou cesty jak si ten stav navodit bez drog, her, alkoholu atd...

Gamblerka (Čt, 4. 2. 2016 - 13:02)

Me se v posledni dobe vubec nezadarilo. Ja Jsem obecne nikdy moc nevyhravala tak nevim ze me to netrklo uz davno :(
Jj je to vsude stejny - prubeh to ma u vsech velmi odobny
Abstinenci zdar

NIC (Čt, 4. 2. 2016 - 12:02)

Ahoj Nic
Memysli ze me to...Tak koukam, ze je to vsude stejny:-)
Nejhorsi je ,ze kdyz tam clovek vleze, tak se zadari a ppdruhe taky a na potreti tam nechas za to dvakrat co to dalo a jeste hafo navic a to je ono.
Drzim se , bojuju s tim
Jak pises abstinenci zdar

Gamblerka (Čt, 4. 2. 2016 - 12:02)

Gratuluji , prvni cast jsi...Ahoj Nic
Memysli ze me to taky nenapadlo. Muj posledni majstrstych z pocatku ledna me financne uplne rozhodil a nemam nejake veci zaplacene a splatne jsou koncem unora. Neco jsem musela odlozit protoze na to nezbylo. Jeste ke vsemu auto v opravne takze des bes a kde nic tu nic.
No ale rekla jsem si ze by bylo jeste hur vsadit na to ze vyhraju a prohrala bych. To uz bych si to mohla jit vazne mrsknout.
Takze hlavu vzhuru a podobne napady ihned zamitnout
Abstinenci zdar

NIC (Čt, 4. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj
Tak moje vyplata co...Gratuluji , prvni cast jsi zvladla, drzim palce.
Ja jsem tedka nejak bez nalady a energie, asi abstak ci co....
Ani tak nemam chut na hru, ale taky resim finance, nejaka splatkY opozdene atd...tak si rikam vlezes tam risknes co mas a treba to vyjde!!!
Proste, nevlezu!!!! Musim vydrzet, ale hlava si stejne porad rika, co kdyby to vyslo..je to proste boj jako prase.
Vsem at se dari

NIC (Čt, 4. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj
Tak moje vyplata co...Gratuluji , prvni cast jsi zvladla, drzim palce.
Ja jsem tedka nejak bez nalady a energie, asi abstak ci co....
Ani tak nemam chut na hru, ale taky resim finance, nejaka splatkY opozdene atd...tak si rikam vlezes tam risknes co mas a treba to vyjde!!!
Proste, nevlezu!!!! Musim vydrzet, ale hlava si stejne porad rika, co kdyby to vyslo..je to proste boj jako prase.
Vsem at se dari

Reklama

Přidat komentář