Reklama

Gamblerství

Gamblerka (Po, 8. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj Lemogu

Diky za tvou duveru :)
Ja jsem rozhodnuta ale nechci tady psat ze vse bude 100% a pak priznavat ze jsem machrovala a nevyslo to. Verim ze to vyjde ale nechci tady lidi opijet rohlikem a pak zklamat a vymlouvat se. To je lepsi mit male pochybnosti a dokazat si ze byly zbytecne. Vetsinou ti co jsou si sebou strasne jisti podlehnou ani nevi jak nezli ti co maji male pochybnosti a vic nad sebou uvazuji

Lemog (Po, 8. 2. 2016 - 12:02)

Ahoj všem,

Gamblerko, .."když, snad, možná, doufám" - co to je? Snad jsi rozhodnuta, ze to dnes dobre dopadne , tak zadne "mozna" neexistuje. Zitra rano cekame jen na pootvrzeni, ja o tobe nepochybuji, tak si ver a jako zenska zavelis priteli jak to bude s penezi a hotovo.

Lemog

A co (Po, 8. 2. 2016 - 12:02)

aby vás to tolik nelákalo si něco pěkného koupit,co už jste třeba dlouho chtěla? Jedno,zda půjde o pěkné oblečení,nebo kosmetiku,či hrnec do kuchyně.Pouze si to zde čtu,zkušenost nemám sama vůbec žádnou,jen vím,že než narvat do automatů,tak je tisíc jiných možností,za co bych je utratila.Jinak z poloviny máte vyhráno,protože o svém problému víte a chcete ho hlavně řešit,to je jedna z nejdůležitějších věcí.O odborné pomoci jste nikdy nepřemýšlela,myslím,pokud by se vám to samotné nepovedlo.

Gamblerka (Po, 8. 2. 2016 - 12:02)

Ahoj
Ano velky problem si uvedomuji. Z naseho x leteho vztahu jsem urcite vetsi gambler ja takze kdyz dojde k selhani bude to na 99% moje slabost. Chodime vzdy spolu takze vim ze pokud nepujdu ja nepujde ani on.
Mozna budeme prvni krerym se to podarilo, mozna ne. Je to ve hvezdach :)
Kazdopadne na vecer se pripravuji poctive.
Financni situace u me je vazna takze jakakoliv fin suma prohrana by byla znicujici a to si dobre zvedomuji. Vzdy jsem mela jakys takys pud sebezachovy a s panickym strachem ze by vse prasklo a ublizila bych svym blyzkym vidim svetlo v tunelu.
Budu vas informovat. Kdyz vse dobre dopadne penize zitra odvezu do banky a budou pridely :)

U (Po, 8. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj Biku
No jak je videt...švagrové to bylo úplně stejné.Rozváděla se a jak byla sama,tak začala víc navštěvovat restaurace no a začala hrát.Zase až takhle špatně na to nebyla,žádná půjčka,nic,ale jak píšeš ty,víceméně z nudy.Ted se dovídám,že hrajete oba,tak to je masakr,to si nedokážu představit,je to jako s jinou závislostí a pokud jsou závislí oba,pak snad i bez šance,protože jeden stáhne toho druhého.Třeba ale budete výjimka a podaří se.

BIKER (Po, 8. 2. 2016 - 11:02)

Ahoj Biku
No jak je videt...Ahoj gamblerko,
No ,ceka te tezka prace, napos vecer jak jsi to zvladla.
Jeste jednou drzilm palce.

LUK (Po, 8. 2. 2016 - 11:02)

Dnes 22. den bez gamblu!
Pondělní ráno je mi výborně. Přečkal jsem včerejší neskutečný bažení a dnes jsem za to odměněn. Cítím po těle nulový napětí (jako vždy po hře) s tím rozdílem, že sem neprohrál a nemám deprese, výčitky a sebezničující myšlenky. Musíme vydržet. Čekám na odpověď z banky. Jakmile mi zruší předschválený kreditky a úvěry - bude vše zase jednodušší. Zatím se neozvaly. Zvláštní. Kdybych napsal, že chci půjčku, do 20 minut by někdo volal:-).

Gamblerko - někde sem četl, že je velmi malá šance na vyléčení, pokud partner trpí stejným druhem závislostí. Je to prý jen otázka času, kdy dojde krize, či jeden nevydrží a stáhne zpět i toho druhého. Nechci tě nijak demotivovat, ale říct jsem ti to musel. Pokud jeden z partnerů trpí odlišnou závislostí, to není ještě takový problém, jako když oba dva trpí stejnou závislostí. Připrav se na to, že možná budeš muset vyřešit toto, či si nějak připravit záchranný plán...

Gamblerka (Po, 8. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj Biku
No jak je videt spadnout do toho muze clovek z ruznych duvodu. U me to byla spis nuda a v te dobe zivot bez partnera - takze v zaveru blbost.
No hlavne ze jsme se "zavcas" probrali a situace je stale resitelna ikdyz tezka. Horsi by bylo, kdyby jsme se probrali ve chvili kdy uz to bude neresitelne nebo se neprobrali vubec.
Tak abstinenci zdar. Ja se pripravuji psychicky na vecer - pritel bude mit minimalne myslenky na gambl tak to musim nejak ukaucovat

Ano, (Po, 8. 2. 2016 - 10:02)

protože víš,že na to nejsi sám.

BIKER (Po, 8. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj vsem,
Tak jsem vam chtel take napsat pribeh, jak jsem se k automatum dostal..
Je to asi 10 let co jsem se rozvedl, do te doby ani nevim jak automaty vypadaji, proste nezajem, ale po rouvodu jsem asi hledal neco co me vylepsi naladu, nebo jen utwk od vseho co jsem resil a tak...
Zacinal jsem ua 100 kc a tak , vyhra 500 byla super a byli na pivka a podobne.
Ani nevim jak a najednou jsem aedel u VLT a za litr do hry jsem odesel cca z 25000kc a to zpetne hodnotim za zlom!!!! Od te doby tp bylo porad nahoru dolu, a vyslesek je ....600 tis u ban a 150 tis navrch.
Prestaval jsem asi 100x, porad dokola, ale neslo to , depka a sup zpet k bednam.
Rikam si, ze po 10 letech hrani jsem mohl dluzit nekolik milionu a 750tis neni takova hruza,ale ono je to o tom, na co clovek ma a tyto penize snad zaplatim ,ale bude to boj.
Mam dve prace, jednu pres den a druhou pres noc, kolikrat se podari,ze za dva dny spim ca 3 hod, ale neda se nic delat, toto musim vydrzet necele dva roky:-(, potom budu jeste platit 5 let,ale unosnou castku.
Jsem rad za moznost tady probrat ten nas problem a musim rict,ze me to hodne pomaha.
Preji vsem pekny tyyden, rok atd bez GAMBLU

Biker

BIKER (Po, 8. 2. 2016 - 08:02)

27 dni bez hrani

Dobre...At to zvladnete, drzim palce

Gamblerka (Po, 8. 2. 2016 - 08:02)

27 dni bez hrani

Dobre pondelni ranko u uspesny pracovni tyden. Dnes vecer proveze pritel vyplatu tak to musime zvladnout.

Abstinenci zdar

BIKER (Po, 8. 2. 2016 - 08:02)

10. DEN BEZ GAMBLU

Lemog (Po, 8. 2. 2016 - 07:02)

Ahoj všem: 148. den bez gamblu a cigaret

Lemog

NIC uz od ponde (Ne, 7. 2. 2016 - 23:02)

Ahoj vsem,
Mam za sebou za par minut 10 dni bez gamblu:-)
Dekuji vsem za podporu a jsem rad, ze vas zde mam, hodne me pomohlo v depkach , ktere mam z dluhu.
Koukam, ze je zo vsude stejne, snadno dostupne pujcky atd...
Me ceka tyden boje o vyreseni nezapl. splatek a kartu co mam zablokovanou a nezaplacenou,
Jinak dekuji za info ohledne vyplneni volneho casu, zase jsem zacal jezdit na kole a to jsem drive hoooodne slapal, no pravda ,ze jsem kolo vymenil za slapani po hernach...
Od zitra uz jen BIKER a snad uz nikdy NIC.
Jdu makat a vam preji dobrou noc:-)

Gamblerka (Ne, 7. 2. 2016 - 22:02)

Ano Luku takhle presne nalakat jsem se nechala ja. Mam na zenskou dobry plat a do dnesnich dnu jsem byla pro banky lukrativni klient. Posledni uver necelych 300k jsem ziskala uplne hrave behem pul hodinky. Kdepak z toho tak 70% skoncilo? Nelehka otazka :)
Dnes uz kdyby me prosili tak nechci nic. Budu rada kdyz vse poplatim bez ujmy a nejakeho skraloupu s pozdni platnou (tohle jsem si vzdy uzkostlive hlidala abych priste treba zase neco dostala :) )
Nevim zda se da v zrusit nabidky pujcek v bankovnictvi. Pozor nabidky na pujcky vyskakuji vsude - at uz na netu, v telce nebo na ulici. Kreditni karta je nejhorsi - to i Provident je beranek. Mela jsem jich uz nekolik, vzdy splatila jinou pujckou a zase se nechala nalakat. Ted mam samo a opet taky jednua clovek posle 5tisic a umori tak litr.
Radeji si uz nepujcovat a kdyz uz tak na bydleni ci neco co ma smysl

LUK (Ne, 7. 2. 2016 - 20:02)

Pozdě Lemogu... výhry právě že přišly z počátku. Díky tomu jsem do toho spadl a nasypal tam úplně vše. Jediný, co mi dává naději je, že nemám moc půjček - jednu splatím za půl roku. Strašně mě štve, že mi v bankovnictví cpou kreditku na 150 tisíc. Mám neskutečný bažení o ni zažádat a jít zkusit za max bet:-(. Nesmím!!!! Ale mozek jakoby tušil, že zde je ještě možnost sehnat peníze a nedá a nedá mi klid a musím na to furt myslet:-(. Je to k zbláznění! Já už nechci! Jdu napsat do banky, ať mi okamžitě zakážou veškerý půjčky. Doufám, že mi vyhoví, jinak pohrozím, že přestoupím ke konkurenci. Věřím tomu, že když nebudu mít možnost tohoto "lákadla" ve formě rychlých peněz, bažení okamžitě opadne... Jdu tam napsat a dám vědět, jak jsem dopadl! Hezký večer všem abstinujícím! Lidi a piště sem, ať to tu nechcípe, drží mě to dost nad vodou...

Gamblerka (Ne, 7. 2. 2016 - 19:02)

Citim to presne jak si popsal. Tady me lidi chapou a rozumi mim pocitum a tomu co jsem provedla. Bezne okoli to nema sanci pochopit a ani to po nich clovek nemuze chtit. Mam sice pritele ktery v tom taky lita ale snazim se v teto skupine dohledat co nejvice poznatku, zkusenost a rad jak nejlepe abstinovat.
Zatim se dari a pomohlo mi procteni kompletni diskuse od pocatku. Hodne mi dodalo sil ze nekteri to zvladli. Obavala jsem se ze je zo nezvladatelne.
Hezky vecer vsem

Lemog (Ne, 7. 2. 2016 - 18:02)

Gamblerko,

nakukovani sem, v dnesni dobe chytrych fonu, to dela kazdy....hlavne ze zacatku, kdy toto forum pusobi jako prvni pomoc a gamler zacinajici abstinovat se tady najednou potka se stejne nemocnymi lidmi a muze si povidat na "urovni", a da se predpokladat, ze spoludiskutujici vi o čem je řeč.

Jestli se na tom da vypestovat zavislost nevim, u sebe to nepredpokladam.

Lemog

Gamblerka (Ne, 7. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj Lemogu

Ano zvladame to. Zitra ma pritel snad vyplatu v hotovosti jak jsem avizovala tak nas ceka zkouska.
Ano vi vse - mluvim s nim o vas a vasich pribezich.
Zrovna jsem skoncila s gruntovanim a hodne u toho premyslim - vlastne v posledni dobe stale hodne premyslim :) takhle vygruntovano jsem dlouho nemela - asi nejaky zpusob sebetryzneni :)
Za par dni pokud to pujde spravnou cestu budeme mit mesic vyroci bez gamblu tak to snad i oslavime nejakou prijatelnou cestou - treba slavnostni veceri. Snad ani jepamatuji kdy bych mesic nehrala. Nejaky ten tyden v dobach dovolenych nebo pred vyplatou ano ale mesic fakt ne.
Hodne casto sem nakukuji pres telefon - asi se ve me zrodila dalsi zavislost - ale tuto povazuji za pozitivni ci minimalne pro me prinosnou.
Jste ted takova moje virtualni rodina. Vsem vam fandim a drzim palce na nasi strastiplne ceste. Doufam ze vydrzime
Abstinenci zdar a hezky nedelni vecer

Reklama

Přidat komentář