Reklama

Gamblerství

Lemog (Ne, 7. 2. 2016 - 17:02)

Ahoj všem,

LUKU,
ja jsem nehral automaty, predpokladam, ze plne plato bude nejaka velka vyhra. Bud rad, ze jsi tu velkou vyhru za posledni dva roky nechytil, protoze kdyby ti to prislo, nebyl by jsi ted tady a vesele bys gamblil a zrejme by te jeste ani nenapadlo, ze bys mohl na skupinu za Nesporem.

Takto te muzeme tady privitat mezi nami, nejvetsi prohrou je velka vyhra.....a v tuto chvili pro tebe nejvetsi vyhrou - zadna velka vyhra ale to, ze uz jsi prisel na to, ze s tim chces zacit bojovat

Gamblerko, jak je to u vas s pritelem? Ty tady pises pravidelne, vecne a vypadas srovnane, to ze ze zacatku abstinence prichazi vycitky, deprese - to prejde ...presne jak rika Tragik - jeste do tech depresi zacit hrat, tak je to uplne v piiiiiiiip.

Jak pritel, zvlada to? Vi , ze tady chodis a pises?

Lemog

Gamblerka (Ne, 7. 2. 2016 - 15:02)

Ahoj Luku
Diky za pribeh, bud rad ze to do podzimu splatis. Pokud se ti vydrzi na stalo abstinovat (coz ti ze srdce preji a fandim ti) das si zivot do poradku a muzes treba investovat do bydleni atd.
Ja take v posledni dobe premyslela ze ty stroje uz nedavaji co davaly drive. Zacinala jsem kdyz jeste nebyly VLT takze to nebylo napojeny na internet a tvoje penize nevyhral nekdo na druhy strane republiky. Prohry byly take - vzdy je clovek v minusu ale nebyly takhle markantni a spad takhle tychly. Samo byla hruba chyba hrat ale clovek se alespon ukojil nekolik za nekolik hodin a za zlomek toho co prohraje ted behem chvilky. No uz nema smysl nad rim premyslet. Co se stalo stalo se a ted je na case zase plavat vzhuru ze dna za svetlem.
Ja jsem pro, kdyz se nam podari abstinovat do keta tak zajit na pana nespora a pokecat
Abstinenci zdar

LUK (Ne, 7. 2. 2016 - 14:02)

Sice jsem z Vysočiny, ale v létě si chci udělat třídenní výlet po Praze za památkama. No a termín si naplánovat tak, abych v těch třech dnech mohl navštívit jeden mítink AGPraha a jeden mítink s Dr. Nešporem, tak pokud by někdo uvažoval stejně, rád se skýmkoliv sejdu před mítinkem na kafe, pokecat a společně na mítink. Mohlo by to být zajímavé, tak kdyžtak se můžete přidat:-).

LUK (Ne, 7. 2. 2016 - 14:02)

Dnes 21. den bez gamblu!
Hodně, hodně let mám problémy s VLT. Hrával jsem za maximální vsázky. Ze začátku jsem bohužel vyhrával. Dokonce si pamatuji, že minimálně 4* za sebou v hráčských začátcích za větší sázky jsem chytl plný plata a vybíral jsem velký peníze... bohužel tato fáze skončila a začaly prohry a já bohužel nedokázal s hrou už přestat. Nyní si kladu otázku, jak je sakra možný, že ze začátku mi chodily plný plata a dnes? Za poslední dva roky jsem je nechytl ani jednou!!! To je fakt taková haluz začátečnická? Nebo v tý době automaty dávaly větší podíl na výhry a dnes je to jen čistá zlodějina? Prohrál jsem strašně moc. Byly to ale vydělaný peníze. Půjčku mám jedinou, kterou doplatím v listopadu a jsem na nule... no na nule... mínus MEGA určitě, ale budu bez dluhů..ale taky nevlastním žádný majetek nic. Veškerý finance a půjčky v minulosti skončily vždy v hazardu... Dal jsem si motivaci. Přestat celoživotně hrát... a pokud to do listopadu vydržím, vezmu si první půjčku 100K, která neskončí v hazardu, ale udělám si radost, tolik to potřebuji po letech depresí - koupím si novej PC, elektroniku, oblečení, zajedu na zájezd a pod... Vím, že brát si půjčku na konzum je největší kravina, ale v mým případě, kdy vždy vše skončilo v hazardu, tak i přesto je to rozumně vynaložená investice... Cokoliv je rozumná investice, jen nehodit jedinou korunu do hazardu, kterej by mě okamžitě stáhl a recidiva přišla zase na desetitisíce!...

NIC (Ne, 7. 2. 2016 - 11:02)

9. Den bez gamblu:-)

NIC (Ne, 7. 2. 2016 - 11:02)

9. Den bez gamblu:-)

Gamblerka (Ne, 7. 2. 2016 - 08:02)

26 dni bez hrani

Ahoj vsem a Abstinenci zdar

Lemog (Ne, 7. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 147. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Gamblerka (So, 6. 2. 2016 - 19:02)

Dnes 20. den bez...Ahoj Luku,
Vitej mezi nami spolubojovniky. Jsme cca stejne v poctu dni abstinence. Ano bazeni prichazi ale v mensich intenzitach nezli na zacatku. Stale tu ale je a musime s tim bojovat.
Sveris nam svuj pribeh?

Abstinenci zdar

LUK (So, 6. 2. 2016 - 19:02)

Dnes 20. den bez gamblu!
Dnes odpoledne poprvé silné bažení. Za celou dobu jsem tak silné bažení nezažil. Abstinence probíhala až zatraceně lehce, až se mi to nechtělo věřit. Dnes to přišlo, ale vydržel jsem. Nyní večer mohu říct, že bažení je na nule a jsem v pohodě a strašně rád že sem nepodlehl. To by byl můj konec. Nemám vyhráno a bažení se zase objeví. Vím po dnešku, že se dá zládnout. Četl jsem knihu od Nešpora (google - bažení nešpor) a je tam psáno, že bažení slábne postupně s délkou abstinence. Vydržím!

Gamblerka (So, 6. 2. 2016 - 14:02)

Dnes obrovske deprese a...Musime to vydrzet - patri to k tomu.
Postupovat sen po dni.
Ted jsem o tom premyslela a uvedomila jsem si kdybych hrala depka po prohre by byla horsi takze tohle je lepsi :)
Hlavu vzuhu a anstinenci zdar

NIC (So, 6. 2. 2016 - 13:02)

25. Dni bez hrani

Dobre...Dnes obrovske deprese a marnost, asi me.fakt slehne.
Je to fakt hruza, kdyz clovek zacne resit ty dluhy, mam chut vsechny herny vyhladit.
Peknou sobotu vsem

Gamblerka (So, 6. 2. 2016 - 08:02)

25. Dni bez hrani

Dobre mlhave sobotni rano

Dnes jsem se probudila a depka zmizela tak snad zase neprijde. Vcera jsem mela poklidny vecer u filmu Las Vegas. Pohodova komedie a ani jsem pri tom nemela bazeni :) kdyz jsem videla ty svitici masiny.
Tak hezky vikend
Abstinenci zdar

Lemog (So, 6. 2. 2016 - 05:02)

Ahoj všem: 146. den bez gamblu a cigaret

Lemog

NIC (So, 6. 2. 2016 - 03:02)

8. Den bez automatu

NIC (Pá, 5. 2. 2016 - 23:02)

Uplne presne Nic, dokud...Tak musime to zvladnout, ja jeste 30 min a budu 8. Den bez gamblu, ale je to hruza, davam dohromady taky splatky v prodleni atd....
Lemogu, to bude boj,ale pokid vydrzis tak to mas za 14 zaplacene.
Ja mam pres sebou 2 roky brutalniho splaceni, kdy musim zatnout zuby a makat a potom jeste 3 roky celkem v pohode, unosne.
Mam celkem asi velke deprese, dneska fakt strasne a to budu celou noc pracovat,
Vsem pekny vikend

Lemog (Pá, 5. 2. 2016 - 21:02)

Abych mohl zacit platit dluhy, musel jsem nastartovat trvalou abstinenci.
Prvni moje meta byla vydrzet do konce roku 2015, coz se podarilo, ted koncem ledna bilancuji stav, naladu a celkove moznosti, jak dal v zivote fungovat.

Jak jsem psaal vyse, zjistil jsem behem par poslednich mesicu, jakou mam priblizne mesicne financni spotrebu (kdyz jsem hral tak to nebylo mozne zjistit kvuli neustale se prolinajicim prijmum financi a prohram).
Musim si zjistit, kolik kde dluzim, ja to nevim - predpokladam, ze to bude mezi 2-3 miliony a zacnu se domlouvat s veriteli na splatkach. Pri standardnim pracovnim vytizeni predpokladam, ze budu moci splacet kolem 15000 mesicne.

Jak to bude probihat budu prubezne informovat.

Lemog

Gamblerka (Pá, 5. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj Gamblerko, Tragiku,...Uplne presne Nic, dokud clovek hraje tak jak blbec veri ve spasnou vyhru kterou zamazne dluhy takze dluhy a penize neresi. Pak ale prislo prozreni a zjisteni ze je to zplne v prd...
Na podzim jsem zkousela sportku a uz naivne vymyslela co s vyhrou jackpotu udelam. Ted kdyz to pisu tak se smeju nahlas :) :) Proste pako

Hezky patecni vecer

NIC (Pá, 5. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj Gamblerko, Tragiku, Lemogu a Anonyme D,
Jak napsal gambkerka ,tak si rikam, ze depky mam asi taky s tech dluhu, a ono kdyz clovek hral , dluhy narustal,ale nejak to neresil, tedka kdyz clovek resi ty prachy v haji a ,ze to bude boj to zaplatit, tak mam fakt naladu pod psa.
Mam dluh u bank 600tis a po znamejch asi 150tis. Mam dve prace, normalni pres den a druhou 4x tydne v noci a toto musim vydrzet jeste min. 22mesicu, potom uz budou dluhy unosne a platitelne z jedne prace.
Vaem preji krasny vecer a ja jdu si druhe prace.
Abstinenci zdar:-)

Gamblerka (Pá, 5. 2. 2016 - 18:02)

Ahoj Lemogu

Hezky napsano, vse mi je dobre znamo. Jen na jidlona benzin jsem si vzdy neco malo nechala :)
A ty nemas zadne dluhy? Neco jsi minule psal ale dle prispevku viz vyse to nevypada coz je super.

Hezky vecer

Reklama

Přidat komentář