Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Autorovi se to tu rozpadlo samotnému. Nechal bych jeho příběh žít, kdyby tu nevzkřísil Jakuba, kterého nespojil v jednu osobu s mým oblíbencem a vycouval s nesmyslem s tou dcerou. Jenže on to vůbec nepochopil.

Miška (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Klárka mi volala před chvílí a je znechucená a nedivím se jí. To asi každý slušný člověk pochopí.
Já ji přemlouvat nechci aby sem psala dál a stojím si za ní. Pokud někdy napíšu sem já tak možná ano,ale dnes nemám náladu se dělit o zážitky a prožitky.

Klára (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Opět si někdo vzal můj nick a tak jsem se rozhodla ,že se s takovou lůzou jednotlivců,co tady kazí nejednu diskuzi se už tady bavit nebudu. S Miškou , Markétou, Věrčou s Ikkem a dalšími jsme už v jiném kontaktu jsme v kontaktu a pokud budete mne chtít kontaktovat mimo tuto diskuzi tak možnost máte si mne najít jako někteří ostatní.

Pozorovatel (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Jo už se pakuj pochcando.

No (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

vypadáváš z role, na to že má být Klárce 16let. Taková holka když už by sem někdy zabloudila a byla lehce úchylná už v tomhle věku, by určitě byla těžce na dvěcí

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

zatím co ty jsi neustále pod věcí. Asi jsi stále v předškolním věku s inteligencí nedonošené šišky!

Ha!!!!!! (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Mám na tebe poštvat kocoura, blbe?

Host (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Klárce bylo 17 před pár dny,ty vole!!!

Host (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Já jsem si jen říkal,kdy to uděláš,protože ty hnusný posměšky a invektivy byly opravdu hodně přes rámec slušnosti. Na tvým místě bych to udělal už dříve. Pokusím se tě kontaktovat a najít jinak, vím,co asi myslíš. Pokud by to nevyšlo,tak bych si tě dovolil vyhledat na Obchodní akademii v České Lípě a dát ti kontakt, pokud nebudeš proti. Bude mi to tvé vyprávění chybět.Chápu to a rozumím tomu,ale nechci ztratit komunikaci s tebou. Jarda Crha ze Železného Brodu

Klára (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

Děkuji za upřímnost. Klidně mně vyhledej a dáme si kontakty,ale snadno si mne najdeš i jinak. Pokud sem budu přispívat tak jedině na nějakou korektní otázku nebo podnět, ale teď opravdu nejsem schopna. Ten inteligent,co tady sděloval,že bych měla být naopak ve svém věku nejvíc nad věcí ví kulový, co jsme se ségrou prožily a tak ať drží pusu!

Liba (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Klárko nechci zlehčovat co jste prožili protože to nevím ,ale jak to souvisí s tématem čůrání ?Určitě každý má nějaké trápení. Nerozumim tomu

No (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

přece jenom zkus upravit ten projev. Podívej, nevím, jestli vás ty hlavní figury nepíše víc stvořitelů, pokud ne, tak jsi fakt mimo mísu

Candys (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

a jako proč? Já nevidím žádný odklon nebo změnu jejich projevu.

Klárka (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Dnes píší až teď.Byla jsem u lékaře protože mě hrozně pálí pipina.Dostala jsem nějaký prášky a celý odpoledne spala.Neni mě dobře a zatím se to nijak nelepší.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

A jak je to k tématu?

Veru (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

A není to jedno jak to ten pan Děda napíše a paní Míla podpoří.

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Jedno to není. Má to být čtivé, logické a nemá to mít trhliny. S tím Jakubem to hodně pohnojil. Mohl mi ústy Mišky odpovědět, že se jednalo o se vší pravděpodobností o zcela jiného Jakuba a ne mě takto mantácky vtáhnout do děje.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 17:09)

Někdo děda věkem, jiný plkem. Aneb blbost nerespektuje věk

Host (Čt, 12. 9. 2019 - 09:09)

Klárko a co tvoje čůrání? Dáš vědět?

Miška (Čt, 12. 9. 2019 - 06:09)

Dnes maminka v koupelně nebyla a tak jsem mohla čurat hned jak jsem se vzbudila a stejně jsem byla po noci plná a šlo to z baculky hned proudem a rychle. Dnes jedeme sázet stromky k Matějivci a tak tam bude určitě nějaký čurání v přírodě tak to sem písnu. Máme ve třídě i čtyři kluky tak snad nás nebuduo šmírovat až půjdeme na malou .

Reklama

Přidat komentář