Reklama

Gamblerství

Majitel herny? (St, 3. 2. 2016 - 15:02)

Jo, skoda ,ze me nevidel...ten se směje. Stačí dva tři patologičtí hráči aby ho uživili.
A určitě taky ho netrápí někdo kdo 10 dnů nehraje. Většina se stejně zase vrátí.

Anonym D (St, 3. 2. 2016 - 13:02)

Zdravím Vás,

Tak už se blíží první měsíc bez odevzdávání peněz.
Psal jsem tady, že jsem dostal depky, ale zjistil jsem že jsou to úzkostlivé stavy. Naštěstí už to ustoupilo.
Nevím, jak moc to bylo spojené s mou změnou, ale jsem rád, že už jsem to přemohl.
Myslel jsem, že zešílím.
Taky jste to někdo prožíval na začátku abstinence?
Jak se snažíte odbourat bažení, jaké myšlenkové pochody máte?

ABSTINENCI ZDAR

NIC (St, 3. 2. 2016 - 13:02)

Ahoj NIC,

tak presne proto...Jo, skoda ,ze me nevidel majitel herny:-)
Dalnici jsem jel z vyskova do vel. Mezirici a zpet, a celkem pohoda.
Je to fakt dobre moci sem napsat a resit veci hnedka online, faaakt me to hodne ponaha.
Musime to zvladnout a taky gamblerka ma tezky tyden
Tak vsem pekne dny bez gamblu

Lemog (St, 3. 2. 2016 - 12:02)

Ahoj jeste jednou,
Napsal...Ahoj NIC,

tak presne proto se tady schazime, my v dnesni dobe nejchytrejsich telefonu jsme vlasne stale online, takze velka gratulace k odjezdu od herny a hlavne stim blazenym usmevem - skoda ze te nevidi provozovatel herny ...ale i tak - dobry pocit, ze?

V jakem stavu je dalůnice?
Asi o vikendu pojedu na ostravsko....

Lemog

NIC (St, 3. 2. 2016 - 12:02)

Ahoj vsem...Ahoj jeste jednou,
Napsal jsi to pekne, moc me.pomaha se s vama dvema o tom bavit.
Proste ja chci vydrzet a zvladnout to bazeno ke hre aji z penezma v kapse a hotovo.
Zrovna tedka stojim na dalnici na vysocine u benzinky a predemnou je herna kam jsem chodil a casto, u sebe mam trzbu a pokid bych to tam sel nahazet ,tak to uz by byl opravdu konec.
Stejne jako v pondeli jsem vam radeji napsal a jedu pryc a hodne dalekooooo. T
Tak odesilam zpravu a jedu
Musim rict, je me dobre a smeju se smer herna
Pekny den vam dvema preji
Jeste 5 dni vydrzet a potom se chci s vama podelit o pribeh a ukoncit to NIC

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj vsem spolubojovnikum

Ano nas ceka zkouska koncem tohoto tydne. Oba ocekavame vyplaty. Ja mam v planu ihned vse rozeslat na poplatky a splatky a moc nezbyde. Pritel bere v horovosti takze tam mam obavy spise o nej ale musim udelat vse mozne abych odrazila potencialni "bezva" napad jit se odreagovat :)
Nic,
Nosim u sebe od zacatku abstinence i vetsi obnos, ktery by stacil na pekne vygembleni a zatim jsem nepolevila. Urcite je to dobry ochranny mechanismus penize nemit ale pokud clovek Nechce tak muze neodolat pokuseni. Kazdy si to musime nastavit po svem. Ja jsem se sebou tak znechucena, kam az jsem to nechala jak smyslu zbavena zajit, ze pri kazdem bazeni, ktere prichazi okamzite zavrhnu myslenku jen pri predstave jak by to dopadlo. Uz me presla myslenka na zazracnou vyhru, ktera by stejne neprisla a byla bych na tom jeste hur.
Hlavu vzhuru a abstinenci zdar

NIC (St, 3. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj Gamblerko, ahoj...Gamblerko a Lemog,
Dekuji za par rad, presne toho se drzim, ale pri sve praci u sebe mam casto penize, tak tohle je boj, jinak se to snazim dosrzet, karta a penize minimum.
Preji vsem dalsi den bez gamblu a cigaret:-)

Lemog (St, 3. 2. 2016 - 10:02)

Ahoj Gamblerko, ahoj NIC,

NIC - prvni pomoc v techto dnech - pro gamblera zacinajiciho abstinovat je - nemit u sebe penize a vyplnit cas nejakou cinnosti....na to navazuji dalsi opatreni ale tyto dve zakladni veci bys mel dodrzet - bude pro tebe ten zacatek lehci.

Gamblerko - u tebe s pritelem taky zkouska, vsem vam verim ze to zvladnete

Lemog

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 09:02)

Ahoj Nic
Tobe taky a drz se. To zvladneme. Prvni dny jsou vazne tezky ale to prekonas!
Abstinenci zdar a krasny den bez gamblu

NIC (St, 3. 2. 2016 - 08:02)

5.den bez gamblu

Zacatek je hodne tezky, musim bojova.
Lemogu a gamblerko, preji pekny abst. Den:-)

Gamblerka (St, 3. 2. 2016 - 07:02)

22 dni bez hrani

Dobre rano
Koukam jaka tu byla vcera velka diskuse ;)

Abstinenci zdar

Lemog (St, 3. 2. 2016 - 06:02)

Ahoj všem: 143. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Mirek Brno (Út, 2. 2. 2016 - 21:02)

Tragiku v pohodě. Metod na léčbu je spousta. Já se jen, stejně jako Ty, snažím poradit jiné metody. Kdo si z toho má něco vzít, ten si vezme.
Na ty brněnské AG se někdy zaletím podívat v astrálním těle. Živě by to byla ztráta času a někteří by mne tam neviděli rádi.:-) Sednu si doprostřed kroužku, spočítám lidi a omrknu staré tváře co chodili před těmi x lety. A dám vědět co jsem viděl, slyšel.

radek: nooo, Ty tomu teda dáváš kapky.

Poslední rok jsem sem moc nekoukal, ale poslední dny se objevila parta lidí, co se vzájemně podporuje a všem držím palce a nakukuji. A omlouvám se jim, že občas napíšu nepříjemnou pravdu, která nevyrovnané jedince z řad afektovaných AGB irituje k urážkám.

radek (Út, 2. 2. 2016 - 20:02)

A je to tady:). Diskuss nepíše o sobě. On jen kopíruje cizí texty a podepisuje je.:) čeká reakce on dluhy nemá vole. AG jsou skvělí ale už na ne proto nechodí. AG ho naučili nesoudit a neurazet druhé proto nikoho neurazi a jen úplně v pohodě:). Diskus ty jsi případ pro psychiatra vole. To ze nějaké gamblery vede zadlužena fetka na drogách je taky dobrý v tom Brně. Ty vole Tragiku zajedem tam spolu anonymně. Budeš muj jako přítel. A oba ze jsme bukvice a žijeme spolu a hrajeme bedny.

radek (Út, 2. 2. 2016 - 20:02)

A je to tady:). Diskuss nepíše o sobě. On jen kopíruje cizí texty a podepisuje je.:) čeká reakce on dluhy nemá vole. AG jsou skvělí ale už na ne proto nechodí. AG ho naučili nesoudit a neurazet druhé proto nikoho neurazi a jen úplně v pohodě:). Diskus ty jsi případ pro psychiatra vole. To ze nějaké gamblery vede zadlužena fetka na drogách je taky dobrý v tom Brně. Ty vole Tragiku zajedem tam spolu anonymně. Budeš muj jako přítel. A oba ze jsme bukvice a žijeme spolu a hrajeme bedny.

Petr (Út, 2. 2. 2016 - 20:02)

Tak mi ten Libor vadil. Proto sem přestal a dva mi známí také. Diskuse nechapu jeho zlobu a zavist.

diskuss (Út, 2. 2. 2016 - 20:02)

Lemog: Mirek Brno urazil, pošpinil co se dalo. Bral si do pusy kde koho a nerespektoval anonymitu a vynášel ven osobní, diskrétní informace. To se nedělá. Mně to uráží, co zde v minulosti napsal o Liborovi a pod.. Mirek Brno první kontaktoval Libora, první projevil zájem o AG a dopadlo to tak, že zde mluvil otevřeně o členech AG!!! To ti připadá normální? A mě bude někdo říkat, že se k někomu takovému mám chovat slušně? AG mě naučila nesoudit druhé, respektovat ostatní a starat se sám o sebe. Na AG již nechodím, ale velmi mi pomohli. Díky nim sem dal rok abstinence a už to zvládám sám. Nehraji! A ten text, který jsi zde zkopíroval, není o mně. Je to zpověď někoho jiného a zajímala mě pouze reakce anonymních lidí na zpovědnici... nic víc za tím nehledej...

Tragik (Út, 2. 2. 2016 - 20:02)

Mirku js neplácám. Mluvím o skupinách co znám a divím se co to je za skupinu kde hrajou lidi a ještě se baví o tom.

Do brna fakt nepojedu.

Jinak z tech dlouholetých co znám me fakt jako mrtvola nikdo nepřipadá. A chiheni na ag nepovazuji za ztrátu casu. Naopak. Zatím nejlépe investovany cas.

Nevynáším AG jen tu varuji před podceněním a nenavštívením odborníka. Někdo by mohl mit picit ze to je vlastně sranda a vse zmákne psaním na forum. Oba víme ze to tak není.

Lemog (Út, 2. 2. 2016 - 19:02)

Ahoj všem,

Tragik nikomu nic nenutí, rika sve zkusenosti a praktikuje na sobe to co mu pomaha - jestli chodi na AG nekdo kdo hraje, ublizuje asi predevsim sam sobe, dale si nalhava a dale bude gamblit a za to Tragiok nemuze - ksazdy bojuje sam . Tragik pevne veri , ze na AG v Praze chodi jen abstinujici gambleri , tak ja mu to verim.

Stejne tak Mirek Brno - nikomu nic nenuti a jestli jsou jehoi zkusenosti z AG brno negativni - pouze zde prezentuje svuj nazor a je na kazdem aby jak navrhuje Tragikovi se na AG v Brne zajel podivaT a potom muze kazdy sam za sebe zde sdelit sve poznatky.

Kde dochazi argumenta, prichazeji nadavky. Diskussi - jak jsi na tiom ty? Jak dlouho hrajes? Pojd s nami abstinovat, je to lepsi nez nadavat nma druhe.
Diskussi , je neduveryhodne, ze stejny text uverejnis 12.8.2012 na stopzavislosti a naprosto stejny 23.4.2015 na jinem servru.
Text:
"Tak tedˇ už jsem opravdu na konci. Můj dluh činí kolem 800 tisíc Kč, předevčírem jsem prohrál svoji výplatu, ostatně jiná šance než ji vsadit mi nezbývala. Mám totiž asi 10 rychlých smS půjček, což jsou ty, kde si půjčíte na měsíc 5000 a pak musíte vrátit 5500. Takže bych musel splatit kolem 50 tisíc, což je nemožné. Zítra prý předají tyto půjčky ke správě inkasním společnostem, dluhy tak narostou zhruba o čtvrt milionu (ano, takové jsou penále). Tenhle život jsem zpackal a není z toho opravdu žádné řešení a výstup, na tomhle výletě to fakt balím, už několik měsíců nespím a od rána do večera jen poslouchám výhružky věřitelů, domluvit se s nimi na splátkách je zcela nemožné a mě to vždy jen žene k tomu, abych výplatu vsadil, protože splátka mi nestačí ani na umoření úroků. Proč jsem se jen kdy dotkl hazardu. Celej život v hajzlu:( Přítelkyně pryč, přátelé pryč, koníčky (historie, četba) pryč, naši, které jsem tolikrát zklamal, až tohle zjistí, tak to nepřežijí. Navíc u nich mám vedený trvalý pobyt, takže exekutoři budou otravovat je. V 31 je prostě pozdě něco zachraňovat, zkurvenej život, kterej sem zahodil."

Ja predpokladam, ze na diskuzni fora se chodi diskutovat tzv. online - jak je tedy mozne, ze stejny text je na ruznych diskusich po temer 3 letech?
To se ti stalo to stejne 2x? Nekdo kopiruje tve texty a dava na diskuze? Muzes to vysvetlit?
Preji i tobe diskussi, aby jsi jak nejrychleji to pujde zacal abstinovat, predpokladam, ze stale hrajes, kdyz nedokazes sve argumenty vuci Mirkovi Brno vest v klidnem tonu.....pokud mas s AG Brno dobre zkusenosti, da se to rict i bez urazek vuci druhemu, ktery tuto dobrou zkusenost nema.

Lemog

Mirek Brno (Út, 2. 2. 2016 - 19:02)

Hezká a rychlá reakce anonyme diskussi, anonymní potkane a schovaný udavači, ať Tě nazvu Tvými jmény:) Já na rozdíl od Tebe anonym a zbabělec nejsem a neschovávám se na smyšlená jména. Co z toho co jsem napsal není pravda? Absolutně všechno co sem napsal je bohužel pravda. Oponoval jsem Tragikovi, který AG vynáší do nebes. Nic není jen bílé a černé a nováčci hledající pomoc by to měli vědět. Závislost na hazardu je těžká nemoc a přijde mi totálně rizikové, nemorální, hazardní, aby terapeutickou skupinu vedl a rady dával člověk na silných antidepresivech a z totálně nefunkčním sociálním fungováním! Zvlášť, když se tam mnohdy objevují gambleři ve vypjatých životních situacích a v extrémech.
To, že je tam 8 lidí, co se drží pět a více let je super. Všem to přeju. Jak píše Petr, není to moc z té spousty co AG prošla, ale jen to potvrzuje tu statistiku někde psanou, co sem opakoval: méňě než 10% se z toho dostane a teprve po 20 a více letech se může dělat nějaká statistika. A ty čísla tady nemáme. Hazard ve velké začal po roce 89, ber min. 5 let gamblení a pak léčbu.
A pokud navíc tipuju správně a jsou to lidi kolem L., co tam chodili od prvních let ( H., I., L. atd.), tak část z nich má ještě velké dluhy a schovává se před věřiteli a část si polepila život bankrotem, zklamali všechny kolem sebe a možná ještě chodí se stovkou nebo tisícovkou v kapse a partnerka drží kasu. Za poslední roky sem asi 5 lidí z AG Brno potkal a recidivovali všichni a dva mají dluhy v milionech a pro ně takřka neuhraditelné.
A jmenoval sem člověka jménem Petr alias Petr za sto, který měl žaludek na to, převzít ocenění za 1,5 roku abstinence a po prokecnutí se svých recidiv se tvářit, že se nic nestalo.
Ve čtvrtek to na sedánku AG bude téma a těším se na nějaké další urážky od zhrzených, nevyrovnaných anonymů. Že sem si dovolil napsat pravdu. Ale je třeba psát pravdu ať se to někomu líbí nebo ne a ať lidé vidí, jak ti AG v druhém největším městě v zemi fungují už řadu let. 5-8 lidí z možná fakt třeba i 1000 lidí, možná míň od roku snad 2006/7. Stojí pak ti AG za to s tak nízkou % úspěšností? Řada z nich tam měla za sebou i pobyt v léčebně. Je těch 8 co se zuby nehty, přes bažení, omezení financí, dluhy skutečně svobodná? Není! Do konce života se budou klepat před hrozbou recidivy a ztrácet čas chozením na nějaké AG a jiné terapie. To není svoboda a jsou to jen chodící mrtvoly. A omlouvám se za rebelie a vtipkování.

Reklama

Přidat komentář