Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miška (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Jak mně minule bolela hlava tak to nebylo asi jen tak. Dnes celý den ležím a mám i teplotu a je mi slabo a pospávám. Ale nic mně nebolí. Čurám tedy často a spíš málo ale rychle a hned,ale baculka mne u toho nebolí. Tak piju čaj s vitamíny a dostala jsem Acilpyrin. Snad mi bude líp . Měla jse 37,9 . Klárce jsem jen písla dopoledne a nechám ji Liborovi. Snad můžu prozradit,že našly plno hub a Nikolka si přinesla ježka a pustila ho na zahradě.

Štěpán (So, 14. 9. 2019 - 18:09)

Máte velice špatnou imunitu slečno

Miška (So, 14. 9. 2019 - 19:09)

Možná máš pravdu. Možná jsem nastydla venku,ale zkusim to zvládnout.

Bea (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Já to mám od čtvrtka. Asi nějaký bundus,jak se říká u nás na Chodsku. Odpočívej.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 17:09)

Vždyť se tady nikdo nikomu nesměje

Host (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Tak nevím,jestli je tady možné psát na rovinu. Markéta celkem otevřeně dává dialog s Tomem a za pár minut je tercem posměchu od nějakých idiotů,kteří hlavně mají patent na rozum. Tome a Markéto kašlete na ty omezence.

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Ale pane oni mysli Kláru a její příběh. Začnete na straně 22

Host (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Aha, ale i ona se stala terčem posměchů a za co? Ze je smyšlená nebo není? Za obsah?

:-) (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Jak tady někdo psal píše to nějaký dědek. A hájí se různými nicky taky sám. Slečny se přece nepočůrávají ani nechodí na nočník.
To spíš jeho čeká brzo gramec a pak může psát osobní zkušenosti

Tony (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Myslíš, že každý ví, co je to ten gramec?

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

Třeba už na něm je.A kdo chce tak si to zjistí

no (So, 14. 9. 2019 - 15:09)

tak zase není třeba posmívat se někomu, kdo je starší než ty

Zuz (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

Nepíše to ten borec co byl v Č.S.má talent ? Z Milovic a mimochodem vynikající zpěvák a sebereflexe žádná

Jit (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

Každopádně to píše někdo starší, teď zrovna tu nechutnost o močení přes kalhotky, po nohách a tak, to by doufám žádná žena nenapsala ne kvůli studu, ale protože je to nesmysl. A takových blbostí tady má spoustu

Markéta (So, 14. 9. 2019 - 14:09)

tyk jsi to asi nikdy nezažil, protože jsi chlap. A jakých blbostí je tady spousta? Bavím se tady s Tomem a na rovinu. A nejsem příliš stará , je mi málo přes dvacet.

Markéta (So, 14. 9. 2019 - 12:09)

No vidíš a právě holky, ale budu psát jen svoje pocity, se stydí hlavně za to, že čůrat je hodně osobní záležitost a radši ji dělají skrytě, protože se stydí za to, že jim něco proudí z těch intimních míst a nechtějí to ukazovat. Asi to kluky láká pro to a co je skryté a nedostupné hlavně tam, kde to používáme k sexu tak nás to láká. Jsou ale kluci, co to neřeší a jsou tolerantní. Taky jsem čůrala a nebylo vyhnutí jinak bych se opravdu pochcala a musela jsem toudělat na poslední okamžik za malým keříkem v parku tady v Olomouci a pustit a kolem chodili lidi i chlapi a jen se třeba mrkli, ale šli dál. Žádný zvědavci nebo magoři. Ale holka to prožívá hrozně a nejradši by se v tu chvíli neviděla, ale co je lepší. Udělat to i na blbým místě, když už je to k nevydržení nebo se pochcat. Některý holky to řeší tak, že nosí sukni a jen nenápadně roztáhnou nohy a obětují kalhotky a počůrají se ve stoje do nich ale stejně je to mezi nohama vidět, že čůrají. Tak nevím. Zkoušela jsem to jen jednou, dopadlo to neslavně. Mokrýkalhotky, nohy až dolů a sukně nakonec taky vzadu.

Tom (So, 14. 9. 2019 - 20:09)

Markéto, tomu rozumím a jo, právě mě to na druhou stranu láká vidět a často (ne vždycky) vzrušuje. Olomoucké parky jsou na takovéhle momenty dobrým místem, když jsem tam studoval, tak jsem měl několikrát taky možnost nějaké čůrání zahlédnout :) O tom roztažení nohou v sukni jsem už taky slyšel, ale asi dává smysl, že to může dopadnout jak píšeš, leda by snad holka byla naostro. Ten kamarád, když se na tebe koukal, tak se koukal tak celkově, nebo i zblízka?

Ondra (So, 14. 9. 2019 - 13:09)

Taj jsem si přečetl tvoji komunikaci a zase jsem z toho zase úplně,že by to za chvilku bylo. Asi mám na tebe slabost. Ale už se méně stydím ti to napsat než minule.

Klára (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

V noci jsme s Nikolou musely použít nočník,ale bylo to legrační. Niki se asi něco zdálo a tak trochu vykřikla ze spaní a já se vzbudila. Ona se ještě trochu chrula a tak jsem ji vzala a probudila víc s tím,že se vyčůráme obě. Bylo půl třetí. Sundala si kalhotky, ale radši jsem jí sama podržela u pipinky pod zadečkem nočník a ona si dala hlavičku na má ramena a čůrala a když to bylo hotový chvíli se nic nedělo a já zjistila,že ona u mně i při to čůrání s hlavou na rameni okamžitě usnula. Tak jsem jí položila do pelíšku a dala její kalhotky zpět na pipinku a zadeček a přikryla a nechala jí chrnět a pak jsem se vyčůrala i já a celkem mi to šlo hodně a bylo slyšet jak to proudí do už načůrané vody od ségry,ale ta se tentokrát vůbec neprobudila. Načůraly jsme tak dvě třetiny a opatrně jsem to vylila na záhonek z okna a asi taky hned usnula. Teď ráno je už ségra vpohodě a čůraly jsme venku u plotu do trávy a jen tak trochu. Moc se nám do rána pipinky už nenaplnily a tak nám to šlo oběma jen chvilku ajen mírným tlakem ven. Libor psal,že přijede a mamča ho zvala na oběd a tak přijede dopoledne. Se ségrou půjdeme hned po snídani na houby a máme jich letos hodně usušených taky.

Vendula (So, 14. 9. 2019 - 10:09)

To se mi Klárko stává taky, někdy se v noci vzbudím na záchod a tak tam nějak na nouzový režim dojdu a vyčůrám se, ale napůl u toho spím. A Nikola má u tebe dlouho velký pocit bezpečí a ví,že se nic nestane a ty to pohlídáš,aby se nevyčůrala někam mimo nočník a tak i při tom čůrání ti usne v objetí,to je moc hezké, jak se máte rády.

Reklama

Přidat komentář