Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (So, 14. 9. 2019 - 06:09)

On ti to život vrací. Právě teď Maruškou. Cítíš se tak, jak se cítila ona, když jsi tam nečekaně k nim přišla. Bude těžké, se zbavit Marušky a ještě těžší zbavit se Sergeje. Problém budeš mít později i s Denisem, tomu věř. Protože jednou prokoukne. Chtěl bych tě podpořit, ale nějak nemůžu.

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Promiň, nejsi fernando?

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Ne, nejsem fernando.

Andrea (So, 14. 9. 2019 - 04:09)

Milu, já jsem vstala a půjdu do práce,ahoj a hezky se vyspi

Miluna (So, 14. 9. 2019 - 04:09)

Tak zase na vás myslim jak už asi všichni spinkáte.Já sem zase jak na noční,přitom nejsem.Oni už spí a sice se mi to povedlo je uhlídat a neusnout ale vzala mě hlava,za tenhle týden už po třetí.Tak sem dala prášek a je to už sice lepší ale z jinýho bytu tady někdo sexuje a ženská řve,tak se přitom ani usnout nedá:-( Denis se ze spaní taky trochu vrtí,tak jestli ho to taky nebudí.mam ho naštěstí vedle sebe a Maruša je vedle v pokoji.V práci na noční mam co dělat vydržet a teď tady čumim když bych měla spát.Raduško tak snad už ti je líp a uklidnila sem tě,psala sem ti už i na profil a neboj zase se brzy uvidíme.Jestli udělam řidičák tak přijedu já a třeba můžem navštívit i Otíka,aby mu tam taky nebylo smutno.A Lucka mi nic nepsala ani já jí,i když se mi do myšlenek taky zase vkrádá,nebudu lhát že ne ale ty si spolehlivá a sem ráda že pro tebe něco takhle znamenam.Pro ní asi jen novou známou si myslim.Kdyby chtěla mohla napsat něco.

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Jo Lallo už v novém,už se tu dá být.Bylo by mi tu hezky,líbí se mi tu ale že přišla i ona tak mi to kazí pocit.Sem už unavená po té noční a bojim se jít si lehnout aby tu nezůstali spolu sami,tak mi to sere.Já vůbec nechápu jak tu dlouho chce být.Přitahla si bágl,tak bych ráda s nim mluvila o samotě ale ani sem neměla pořádně příležitost.A ten Sergej nechce se mi to vysvětlovat.Prostě vymýšlí blbosti a o tom se mi tady nechce psát.Musim příště chodit jinudy.Já nějak myslela tim jak jsme to odstěhovali že už na mě nemůže a on vylezl naproti mě kousek v ulici od rodičů.Myslela sem že už tam kolem nepoleze když ví že u rodičů už nejsem ale bohužel tam byl.

Lalla (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Aha tak to jsem tě dnes špatně pochopila. Myslela jsem, že se budeš teprve zabydlovat, uklízet a vybalovat a ty už bydlíš :) A s tím Sergejem jsem to pochopila, že tě má v hrsti tím, že tě něčím hodně přitahuje

To (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Asi bude naka kradez pro Sergeje, nebo neco podobneho. Proto Miluna musi mlcet a nechat se fackovat, aby to Sergej nenapraskal.

nebo (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

dodávky rivotrilu a jiných fetů

Jo (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Taky jedna z moznosti.

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

No práce tu ještě je ale on už toho udělal dost a já pomůžu zítra ale být už se tu dá Ale no Ale ona no:-( jenže to se vyvztekávam jen tady na diskuzi,tady v bytě si říct nic nedovolim,můžu být vůbec ráda že je tu jinak klid a že vidim Deniska a že sem celkově vypadla od Sergeje.A Sergeje si pochopila opravdu uplně špatně:-)

die (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

nechápu tu hrubku

die (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Miluno to je něco Maruška ti oplatila návštěvy. To snad budete bydlet ve třech?
Jo ukrajinec s tím budeš mýt ještě problémy. A co na tebe má že nemůžeš jít na policii?

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

To nebylo vyloženě zbití ale nějaký facky a strkání do mě a držení ruky abych neodcházela,tak mi jí držel a mačkal.Jo počkal si na mě.Připadam si blbě.On mě má něčim v hrsti.A Maruška nemá kam jít ale něco už jí nabízel a tam nechtěla.Tak já nevim co si myslet.Sedí tady vedle a kouká na televizi jako by nic a on na nás mluví na obě.

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Tak to jsi musela provest asi neco dost jak to rict….blbeho, ze se kvuli tomu nechas fackovat.

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

To se asi nedozvíme, ale možná je to tak lepší. Zbytečně by tím Milča dala někomu do ruky klacek. Sany, krásnou dovolenou!!

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Jo máš pravdu.Ono vypisovat a vypisovat-dost to pomáhá ale když se člověk moc rozjede a uvolní ze sebe moc,tak se mi to i v minulosti vymstilo,takže to musim krotit a víc se rozmyslet co chci svěřit a co ne.

Lalla (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Milu a ty už jsi v tom novém bytě? Už jsi se zabydlela? Já myslela, že včera jste tam teprve nastěhovali nábytek?

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Pils, to je mozna vyhoda toho, ze podnikame. Behem let jsme to vypilovali tak, ze muzeme odjet a nasi zamestnanci jsou tam sami. Pokud neselze technika, tak to ma manzel dost pod kontrolou, vidi presne co se tam deje, alespon po obchodni strance. Takze on je stejne porad na telefonu, tudiz uplne 100% dovolena to stejne neni. Ale je to poprve po tolika letech, kdy jsme se rozhodli pro tak dlouhou. Vetsinou jsme ze zacatku byli radi , kdyz jsme urvali tyden v lete nebo na podzim a to byla nase rocni dovolena. Pak se obcas podarilo jet 2 x v roce na tyden. No a snad jednou dokonce 14 v kuse.:D Ale uz jsme dospeli do stadia, kdy uz se nam nechce porad makat jak debilum ( s prominutim). Zivot plyne a ten cas nam nikdo nevrati. Dneska jsem se opet "pochlapila".Trenuju na LaManche.:D ;)

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Teď koukám, že Sany je s jedním N a ještě (fotbalová) jedenáctka. Sany, užij si krásně tu nekonečnou dovču, nevím, jak je možné, že tak dlouhá dovolená vůbec jde, já mám problém vzít si dva týdny v kuse. Ale když můžeš, tak toho využij, plavej i za mě, já se letos trochu bála žraloků, tak nemám naplaváno. Lallo, a co ty? Já už jsem na chalupě, jezdím čím dál víc ve tmě, asi odjezdy už přesunu na sobotní ráno.

Reklama

Přidat komentář