Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (So, 14. 9. 2019 - 10:09)

To je pravda! Janu si už moc nepamatuju, ale Fernando a Jarin tu chybí.

čtenář (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Už jsem tu dlouho Fernanda neviděl a taky Janu ne i když ta psala minimálně.

Miluno (So, 14. 9. 2019 - 06:09)

On ti to život vrací. Právě teď Maruškou. Cítíš se tak, jak se cítila ona, když jsi tam nečekaně k nim přišla. Bude těžké, se zbavit Marušky a ještě těžší zbavit se Sergeje. Problém budeš mít později i s Denisem, tomu věř. Protože jednou prokoukne. Chtěl bych tě podpořit, ale nějak nemůžu.

Lalla (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Promiň, nejsi fernando?

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 09:09)

Ne, nejsem fernando.

Andrea (So, 14. 9. 2019 - 04:09)

Milu, já jsem vstala a půjdu do práce,ahoj a hezky se vyspi

Miluna (So, 14. 9. 2019 - 04:09)

Tak zase na vás myslim jak už asi všichni spinkáte.Já sem zase jak na noční,přitom nejsem.Oni už spí a sice se mi to povedlo je uhlídat a neusnout ale vzala mě hlava,za tenhle týden už po třetí.Tak sem dala prášek a je to už sice lepší ale z jinýho bytu tady někdo sexuje a ženská řve,tak se přitom ani usnout nedá:-( Denis se ze spaní taky trochu vrtí,tak jestli ho to taky nebudí.mam ho naštěstí vedle sebe a Maruša je vedle v pokoji.V práci na noční mam co dělat vydržet a teď tady čumim když bych měla spát.Raduško tak snad už ti je líp a uklidnila sem tě,psala sem ti už i na profil a neboj zase se brzy uvidíme.Jestli udělam řidičák tak přijedu já a třeba můžem navštívit i Otíka,aby mu tam taky nebylo smutno.A Lucka mi nic nepsala ani já jí,i když se mi do myšlenek taky zase vkrádá,nebudu lhát že ne ale ty si spolehlivá a sem ráda že pro tebe něco takhle znamenam.Pro ní asi jen novou známou si myslim.Kdyby chtěla mohla napsat něco.

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Jo Lallo už v novém,už se tu dá být.Bylo by mi tu hezky,líbí se mi tu ale že přišla i ona tak mi to kazí pocit.Sem už unavená po té noční a bojim se jít si lehnout aby tu nezůstali spolu sami,tak mi to sere.Já vůbec nechápu jak tu dlouho chce být.Přitahla si bágl,tak bych ráda s nim mluvila o samotě ale ani sem neměla pořádně příležitost.A ten Sergej nechce se mi to vysvětlovat.Prostě vymýšlí blbosti a o tom se mi tady nechce psát.Musim příště chodit jinudy.Já nějak myslela tim jak jsme to odstěhovali že už na mě nemůže a on vylezl naproti mě kousek v ulici od rodičů.Myslela sem že už tam kolem nepoleze když ví že u rodičů už nejsem ale bohužel tam byl.

Lalla (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Aha tak to jsem tě dnes špatně pochopila. Myslela jsem, že se budeš teprve zabydlovat, uklízet a vybalovat a ty už bydlíš :) A s tím Sergejem jsem to pochopila, že tě má v hrsti tím, že tě něčím hodně přitahuje

To (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Asi bude naka kradez pro Sergeje, nebo neco podobneho. Proto Miluna musi mlcet a nechat se fackovat, aby to Sergej nenapraskal.

nebo (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

dodávky rivotrilu a jiných fetů

Jo (So, 14. 9. 2019 - 08:09)

Taky jedna z moznosti.

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

No práce tu ještě je ale on už toho udělal dost a já pomůžu zítra ale být už se tu dá Ale no Ale ona no:-( jenže to se vyvztekávam jen tady na diskuzi,tady v bytě si říct nic nedovolim,můžu být vůbec ráda že je tu jinak klid a že vidim Deniska a že sem celkově vypadla od Sergeje.A Sergeje si pochopila opravdu uplně špatně:-)

die (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

nechápu tu hrubku

die (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Miluno to je něco Maruška ti oplatila návštěvy. To snad budete bydlet ve třech?
Jo ukrajinec s tím budeš mýt ještě problémy. A co na tebe má že nemůžeš jít na policii?

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

To nebylo vyloženě zbití ale nějaký facky a strkání do mě a držení ruky abych neodcházela,tak mi jí držel a mačkal.Jo počkal si na mě.Připadam si blbě.On mě má něčim v hrsti.A Maruška nemá kam jít ale něco už jí nabízel a tam nechtěla.Tak já nevim co si myslet.Sedí tady vedle a kouká na televizi jako by nic a on na nás mluví na obě.

Sany11 (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Tak to jsi musela provest asi neco dost jak to rict….blbeho, ze se kvuli tomu nechas fackovat.

Pils (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

To se asi nedozvíme, ale možná je to tak lepší. Zbytečně by tím Milča dala někomu do ruky klacek. Sany, krásnou dovolenou!!

Miluna (Pá, 13. 9. 2019 - 23:09)

Jo máš pravdu.Ono vypisovat a vypisovat-dost to pomáhá ale když se člověk moc rozjede a uvolní ze sebe moc,tak se mi to i v minulosti vymstilo,takže to musim krotit a víc se rozmyslet co chci svěřit a co ne.

Lalla (Pá, 13. 9. 2019 - 22:09)

Milu a ty už jsi v tom novém bytě? Už jsi se zabydlela? Já myslela, že včera jste tam teprve nastěhovali nábytek?

Reklama

Přidat komentář