Reklama

Ariana a Raven

Dddd (Út, 10. 9. 2019 - 18:09)

Milá Luiso, já se odborníků ptát nemusím, protože to vím.Předpokládám, že umíš používat google, tak si vygoogli co způsobuje zadržování moči nebo se odborníka zeptej ty.
Následkem dlouhodobého zadržování moči je zvýšené riziko infekce. Bakterie se dostanou do močového traktu. Čím méně močíte, tím víc je v tom podporujete. Časté záněty močového měchýře vedou k mnohem vážnějším chorobám, nejčastěji ledvin.

Dál to způsobuje močové kameny.Problémy s močovými kameny mají u psů i koček trvale vzestupnou tendenci, což je přičítáno změně výživy: zvířata jsou krmena koncentrovaným suchým krmivem se zvýšeným obsahem minerálních látek. Veškerou vodu musí přijmout pitím, což je pro většinu z nich značný problém. Když se k tomu přičte zadržování moči po dlouhé hodiny při držení v bytě nebo kotci, podmínky pro vznik močových kamenů jsou ideální.Močové kameny jsou nebezpečné především u kocourů a psů, neboť mohou ucpat močovou trubici. V takovém případě zvířata bez pomoci během 2 dnů umírají. Močové kameny představují vážný problém i u fen a koček, neboť zraňují močový měchýř a vyvolávají zánět.Nepřekrmujte. Kameny se mnohem častěji vyskytují u zvířat obézních.

Psa pravidelně venčete, čím déle zůstává moč v měchýři, tím snáze se kameny tvoří. U koček dbejte na hygienu a dostatečný počet záchůdků, který se rovná počtu koček v domácnosti plus jedna.

Luisa (St, 11. 9. 2019 - 00:09)

Nevěř všemu, co je na Internetu. Snad máš vlastní úsudek ohledně zdrojů.
Podle tvé logiky by psi a kočky měli močit pokus možno co nejvíce, a my taky.
Jak často chodíš na záchod??? Každých 5 minut???

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 00:09)

Co pul hodiny az hodinu. Dodrztuji pitni rezim a cistim ledviny. Na pleny nechodim ja ani pes.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 17:09)

Pitny rezim je blbost, ale ty to jeste nevis, protoze jsi zaostala. Tak porad chlemtas vodu a chcijes. To se rovnou na tom zachode ubytuj blbko.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 16:09)

Tak to jsi teda pekna chcavka!!! Museji z tebe mit v praci radost kdyz jsi porad na WC!!!

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 00:09)

Květn -Ariano Luiso neztrapňuj se tady nad fakty. Holky sem ex kamaradka tehle ženské a vím co dokáže. Mějte se všichni rády a tuhle ubožačku ignorujte. Děkuju.

Luisa (St, 11. 9. 2019 - 18:09)

Tak tohle si vyrid s Kvetou. Moje exkamaradka urcite nejsi ty ubozacko.

Návštěvník (St, 11. 9. 2019 - 08:09)

Já si myslim, ze nezájem je pro ni hrob. To je dobre, ze jsi ex kamarádka. Myslim, ze sis docela užila s duševně nemocnou ženskou.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 09:09)

Musí se přemáhat jít se psem ven? Tak si ho nepořizuju. Neni to plyšák ale živý tvor. A když se přemůže v čemloli tak je hned Fénix? To mě poser

Věra (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Fuj teda. Mně se úplně navaluje. Ta fotka u Štulíkové v černých šatech. Rudá dvojitá brada špekoun. Hnus.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Je tam v sedě pak je tam na letíšti v letadle na pláži atd. Ale za vše mluví beztak reál.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Chápu že jí to tady žere číst ale může si za to sama. Kdyby přijala sebe takovou jaká je a od začátku dávala reálné fotky tak to nikoho nepřekvapí. Každý by si řekl postarší žena ale OK. Takhle to vyvolává výsměch. Vlastně k čemu je to dobré uříznout si tělo o 50 kg a udělat ze sebe třicítku? k ničemu. Je to přirozený koloběh života. Stárneme všichni a že to bude lepší ? kromě plastiky fakt ne. A nejhorší je ten šok když ji potkáte v reálu. Škodí sama sobě.

Ona (Po, 9. 9. 2019 - 18:09)

je hezká. Dokáže se upravit. Na skoro pade, pohoda.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 18:09)

Koukám, další obdivovatel jejích upravených fotek ..

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 18:09)

A že když chtějí být všichni tak objektivní tak se nepodívaj naty reálné fotky u Pavlíny nebo jiných kamarádek. Poněvadž já na ty fotky zrovna koukám a promiňte mi ale to je ošklivá žena. Ohromný nos nějaký poďobaný obličej celý rudý navíc jí padají silně kontury obličeje. A tam kde je s tím pejskem na klíně je opravdu už babka. Co se týče prsou tak opět dlouhá povislá prsa. Mám o něčem pěkném jiné představy.

hele (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Poďobaná není, tak co to tady meleš. A baba taky. Je to skoro padesátnice v nejlepších letech a spousta obdivovatelů na FB po ní šílí.
A na těch fotkách od Štulíkové moc vidět není, je tam z dálky jak jede na velbloudu a tak špatně to nevypadá.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Šílí po ní blbouni co neví jak vypadá. Milují Arianu na FB ne skutečnou Arianu.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 19:09)

Je tam vidět mnohem více. PoĎobaná je. Byla jsem u ní na kartách. Je to jiný člověk na FB a v reálu.

Návštěvník (Po, 9. 9. 2019 - 12:09)

A když už ten chudák pes dostane příležitost vypadnout z bytu, tak ho strčí do tašky a všude nosí a ještě heká, že se pronese, protože je těžkej.

Adam (Po, 9. 9. 2019 - 10:09)

Pes se pochcije jedině když je nemocný, starý nebo malé stěně.Nevim co tu řešíte.Pes má být venceny aspoň 3xdenne.A rozložit pleny po bytě a čekat až se zvířata vychcijou je hnus

Reklama

Přidat komentář