Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

vidíš nejsem ta co ji odpovídáš ale za život sem filtr nepoužila, Jsem dostatečně reálná nebo fiktivní a trendy? Kdo je vlastně normální? ten kdo jí haní nebo ten kdo obdivuje nebo ten co brání?

Rozmarila (Pá, 13. 9. 2019 - 07:09)

Jinak to, že je líná a zpomalená, to skutečně dělají ty léky , ovšem hnusný charakter , to má vrozený , to není lékem .

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 11:09)

Charakter je daný.

55 (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

Lidi, no nevím, trochu to s tou zlobou přeháníte. Jestli je nemocná, tak byste to měli respektovat, není to pro ni lehké. To že vypadá jak vypadá je i chyba jejich kamarádek, že jí neumí poradit. A bydlení? Tak asi se jí to líbí. Každopádně dokáže vydělávat prachy být nezávislá a ještě si vydržovat ty svý kolouchy. A ono v určitém věku se již ne každá fotka povede IMHO

Rozmarila (Pá, 13. 9. 2019 - 07:09)

To, že je nemocná neomlouvá, jak se chová k lidem a neustále lže .Ani nemocnej člověk se nemůže chovat jako prase. Jí vůbec na lidech nezáleží, jen je vysává. Ty její statusy a upravený fotky, to je jen saní energie z lidí, to dělávají depresáci, že vyžadujou lajky a získávají tím energii. Lidi jí vůbec nezajímají, pro nikoho nic zadarmo neudělá , nepomáhá , jen saje .A hned jak se jí něco nelíbí startuje a klidně by vás napadla i fyzicky , je to špatný člověk.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

To je přesný, že ona pro nikoho nic zadarmo neudělá, nepomůže, ale od ostatních to chce.Aby jí chodili uklízet, nosili i jídlo, v noci přiběhli, dělali jí pedintra na jejích cestách, protože není schopá někam dojít a něco si vyřídit sama, ani na tu veterinu.Jeli s ní na výlet, když nemá s kým.Pamatuju jak se pohádala s Mesalindou a psala jí hnusný věci jako, že ona je někdo,když píše do Blesku-nejčtenějšího deníku a podobný hnusný věci...stejně tak odkopla další, kteří jí opravdu pomohli v těžkých chvílích, kdy se na ni každej vysral.Pak, když už je nepotřebovala a byla podle sebe celebrita a Fénix v TV, případně jí řekli něco, co se jí nelíbilo, je odkopla.Když jí spousta lidí říkalo, ať se na Toma vysere, že to nemá cenu, taky je odstřihla, přitom ty lidi měli pravdu.Ona se prezentuje jako hodnej člověk, ale není, je sebestředná, sobecká, přesně jak píšeš-lidi ji vůbec nezajímají, vlastně zajímají-ale jen tehdy, když jí jako blbci přinesou peníze až pod frňák a ona jim nableje ty její hovadiny.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 11:09)

Máš naprostou pravdu. Její statusy a chování na fb je stále dokola to samý. Buď vytáhne to jak před 6 lety překonala Bohnice jak to nikdo nedokáže jak je Fénix /to si říká o chválu jak je silná a dobrá/ nebo jak je nezávislá jak maká jak šroub /chce ocenění/ jak má tisíce nápadníků je Amazonka a Bohyně /chce obdiv své dokonalosti/ upravené fotky /zvedání sebevědomí/ pak ty její výkřiky do tmy jak napíše knihy bude mít poradnu a jiné bludy.A když dojde repertoár tak jak je na vše sama je jí mizerně má těžký osud /potřebuje politovat/. Když to shrneš tak vše je o neustálé potřebě být středem pozornosti a vynucovat ať již chválu obdiv soucit. Pokud tomu taj není tak volí jinou taktiku a nedej bože pokud někdo jí tu energii nedává tak je blokace, pranýř na zdi a její sprosto hnusné vulgarity.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 00:09)

Prosimte jak jsi prisla na to ze si vydrzuje kolouchy? Ona tem sukalistum neco plati??

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 00:09)

Prosimte jak jsi prisla na to ze si vydrzuje kolouchy? Ona tem sukalistum neco plati??

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

55 dovolila sem si viz výše sdílet čtení o hysterické poruše. To odpovídá jí tak žije a tak bude žít dokud neumře. Víš já se těm lidem tady nedivím co píšou. Arianu když to popadne nadává lidem do psychopatů debilů a já nevím co ještě jen proto že mají jiný slušný názor. /myslím na jejím fb/. Takže kolik za ta léta pourážela lidí kamarádek přátel musí být strašně mnoho. A třeba to ty lidi mrzí třeba taky sou nemocný nebo jim není dobře.Ale to jí nezajímá a nikdy zajímat nebude. Bere ohled pouze a jen a vždy na sebe. Více osobně já této ženě tady věnovat svůj čas nebudu. Pro mě to je zlá manipulativní žena. Tak si to tu užijte ?-)

55 (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Měly jsme obě stejnou myšlenku :) s tou hysterií

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

přesně tak :-)

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Ty co jí radily, i v případě Toma, ať se na něj vysere, když ji podvádí, ona vyškrtla ze života.Ona nesnese kritiku, i dobře míněnou, okamžitě to bere jako útok na svou osobu.Ty kamarádky to s ní myslely dobře, hodily se jí, když byla jakože na dně, chodily jí tam uklízet, vařily, nosily nákupy, málem ji chodily i přebalovat.Po použití je odkopla, to udělá jen hajzl.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Rozumím. Něco podobného je tu psáno.

55 (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Promiń ale to je jejich blbost. Přece to dělaly z nějakého důvodu. I Nebo blbě odhadly, že je na dně? Přece je tam něco jako histerionskou porucha. Ale člověk nemusí být psycholog, aby odhadl, že s ní něco není vpořádku dlouhodobě. OK, nesnese kritiku, tak až procitne, tak by měla všechny ty kadeřnice a spol. zažalovat

Martina (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

Ty máš dost, žít její virtuální život...

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

A ty žiješ její skutečný život? Znáš ji jaká ve skutečnosti je? Já jo!!!

Martina (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Nežiju, žiju svůj život. Ariana žije svůj život. Ale pořád nevím, proč ty nežiješ svůj.

Návštěvník (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Ty vůbec nejsi na iternetu, nediskutuješ online, že jo...Já se chodím na fb Aríska pobavit a věř, že takových je spousta.Může si za to sama, právě ona svým virtuálním vymyšleným životem i vymyšlenou vlastní podobou...podle tebe teda každý, kdo chodí na fb nebo vůbec je online, žije virtuální život, v tom případě ho žiješ i ty.

Martina (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Diskutuji asi na třech diskusích. Tato mě zaujala, protože jsem A+R znala. Na fb nejsem. Nemám potřebu nahlížet do cizích životů. Komentuješ každý její krok. Trpíš nějakou závislostí na ní.

Reklama

Přidat komentář