Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Člověk ze zoufalství, klisnu sobě najde, pak na ní chvíli jezdí a klisna se mu vlíbí, za chvíli se jí znelíbí, a pak volá klisno , klisno? Na čem budu jezdit?! A to si neuvědomuje, že pí*ek je všude dost, dokonce chodí jako turistky po padesáce. To je jak bejt myš v sípce, nebo prasve v žitě.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Zatímco Zeman se s Vokamourou setkává u Soukupa. Kolotočáři...

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Senátor Tomio Okamura se opět vyjádřil k problematice romské menšiny a zopakoval svou myšlenku výhod vystěhování Romů do vlastního státu...
Co takový člověk hovořící mediálně o vystěhovávání etnických skupin obyvatel pohledává v politice?V zemi s takovou zkušeností?!

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Okamura jen vhodně navázal na českou vysidlovací politiku, která má u nás velkou tradici (skoro stejně velkou jako defenestrace) - odešli Husité (na Slovensko, když se sami porazili u Lipan), Ámos také šel a s ním jeho bráchové, Havlíček musel do Brixenu, když zlobil), no a pak přišly slavné vysidlovací roky, kdy jsme nejprve vysídlili Němce, pak antikomunistický odboj a nakonec v roce 1968 pachatele pražského jara. Já na vysídlení cikánů nevidím nic špatného, a oni jistě také ne, když je pošleme do země, kde dávají vyšší dávky. Konečně - oni se už dvacet let vysidlují sami do Británie, a k nám jezdí jen pro české sociální příspěvky. Kočovníkovi vysídlení za lepším nevadí.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Politika není od toho aby vás těšila a slepě jme ji následovali, to by jsme byli nějaké nacistické německo.Jakmile vám někdo šeptá do ouška, to udělej, to je pro tebe dobře, tak je to lhář a podvodník, co je mu jinak do vás, než že vás chce napálit.

Nona (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Populisté jsou nepřátelé....

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

...typický vypatlanec pražské kavárenské scény...

13.9. (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Každý může vyjádřit svůj názor. Pouze pohrdám těmi lidmi, kteří se domnívají, že jejich názor je nadřazen,lžidoktor Jan Kalvoda.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Jé he he hé, jé he he hé. To je pěkná písnička od pana Oldfielda, Sailnig. A teď do mně šijte pro můj vkus, že neposlouchám death metal.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Odplachti.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

A taky se ti líbí ta holka co s ním v tom klipu vystupuje ?! Já jsem si říkal, no je nějaká trochu babochlap, ale dobrý.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Holka? Bral jsem to jako chlapa. Sex appeal kropicí konve.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

To seš teda dobrej žes to poznal na poprvý, mne to nedošlo. Jak vidim šperky a nalíčení a trvalou tak myslim , že je to plochá holka.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Tvůj vkus na ženy bych teda nechtěl mít. Na druhou stranu - podobné ženštiny jsou určitě rády, když na ně někdo zabere. Ale mě takové cirkusačky nebaví. A to ten zpěvák se držel ještě při zemi, protože neměl grillz.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Kde si tyhle akustické vagíny v Británii berou, snad není nikde tolik úspěšných bisexuálně vypadajících zpěváků. Nějak zas u nich přišla ta sexuální emancipace o něco později vzhledem k tomu, že Napoleon je v končinách vnitřní a střední Evropy demýtizoval, oddémonizoval, emancipoval již v r. 1800 ve svém zákoníku, takže není od té doby problém. V Británii naproti za to šel ještě sedět Oscar Wilde a ještě po válce zcela vážně za to soudili vědce co rozluštil Kód nacistů Engima a pomohl ustát Britům chystanou invazi do Británie.V USA to nebylo o moc lepší a i kvůli neamancipovanosti gayů byli stále vyčlenění do vzduchoprázdna mohla se rozšířit ta nemoc AIDS, protože ačkoliv prezident dostával svotky od FBI, stejně jako český od BIS a vědělo se, že ta nemoc se šíří mezi homosexuály, nechráněným stykem v gayklubech, a stačilo o tom promluvit do médií tak to neudělali, protože by přišli o hlasy.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Příliš mnoho blbounů je i na této diskusi, ale komu se nelení tomu se zelení.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Každopádně Zeman je kupodivu ještě hlavově na tom dobře. To spálení rudých trenclí mělo grády a to jistě by samo o sobě mohlo být happeningem či druhou částí happeningu Ztohoven, takže jim to tak trochu chytře ukradl a předešel zesměšnění.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

Ovšem kdyby mu vyvěsili na Hradě dámské kalhotky, nevím, zda by si je nepověsil jako trofej a dekoraci ve své pracovně. Tím by znectil Stohoven ještě více.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Nebo by tam chtěli loutku Drahoše a ten by nerozděloval, on by jen vedl a tu druho půlku považoval za póvl s marginálními názory, takže oficiálně by jsme byli nerozdělení, neoficiálně docela stejně.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

J.X.D. správně tvrdí, že probíhá neustálé rozdělování od 11. září.No nemůže to bejt jak za normalizace, to se normálně zastavil čas.Ovšm rozdělují prezidenta, izolují ho od jeho názorů, tvrdí, že je senilní, mimo realitu, že rozděluje a nespojuje.
Ale myslí tím opak, že chtějí se rozdělit či případně spojit v mee too, či multikulti euroatlantický prostor.

Reklama

Přidat komentář