Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Japonsko je příkladem, jak dopadnou i jiné přemnožené země, pokud se jim podaří dosáhnout vyššího standardu. Tito schopní malí žlutí mužíčci nemají nic ze života, často končí v karoši, a jejich kultura je také zdegenovaná. Pamatuji na jeden jejich kreslený seriál, ve kterém si teenegerka- bojovnice nevzala pro boj nunčaky nebo meč, ale bojovala vlastními výkaly - prostě vystrčila zadek a plesk - nepřítel zneškodněn. Taková kultura mi nemá co říct, a může třeba stokrát do roka obdivovat kvetoucí sakury nebo švestky, či pohled na horu Fidži.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 09:09)

Pátek 13, tak pozor na rande s šestnáckou, která je ve znamení Pany, protože by se mohl vrátit její bývalý 16letý kulturista Jaroš z posilovny a nebylo by veselo, bylo by ouvej, nikoli hej.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 08:09)

Est comme der tag Jahodo. Slušný lid se nemá čeho bát, leda maršála Koněva...

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 08:09)

Tak znýmý se znýmým už nebudou orientovat podle koněva, ale podle nějaké žabičky zelené chcíplé jako symbolo šoa, co tam bude, je to jasné. žabka co leze po žebříku z kolejí a pražců jako by do nebe a tam nahoře budou vlát třencele Václava Havla ve vzoru Americké valky a ty koleje budou zapíchnutý do krku draka, který bude zase v sovětských vlajkách.Autor:žák Davdia Černého, a po nich budou lézt malá batolata místo hlavy budou mít zdířku.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 08:09)

Zvláštní, že se neukázal být spidermanem a nehodil na policisty síť.Pravicová holt policie.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 13. 9. 2019 - 08:09)

na Novinky cz je článek o policistu Slavotínovi,jak na řidiče v Plazni vytáhl bouchačku a dal mu pěstí až měl monokla!....Policie prý řidiče vyzívala sirénou a světlem STOP a řidi¨č nereagoval a jel dál...hmm....a pak tam je video jak vyběhne policista s bouchačkou a dá řidiči po čuni....Já Jahoda se ptám!...Proč tam je jenom video kde vyběhne policista s bouchačkou a dá řidiči po čuni?...Proč tam není video z jízdy as 5 minut před tím,než vyběhl policista s bouchačkou a dal řidiči po čuni?....Protože jesli tam byla siréna a znamení STOP,řidič musel na befel zastavit a stát !....Policajti nejsou blbci...i mě jahodě se stalo,že jsem ze zadu přehlédl znamení STOP a jel dál,ale ihned jak jsem si toho v zpětném zrcátku všiml,zastavil jsem na místě a nediskutoval jsem !...V USA by toto mohl být neposlušný řidič klidně provrtán jak řešeto !

A (Pá, 13. 9. 2019 - 09:09)

ty že máš maturitu, umělče?

Pan Šoustal (Pá, 13. 9. 2019 - 09:09)

Génia dole neudržíš, co si budem povídat, české školství byla ztráta času, dalo se jen souložit a souložit, až vám č...k málem upad.

To (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

myslím jahodovi opravdu nehrozí. On souložit opravdu nebude. Ani se nedomnívám, že by ho nějaká pořádná chtěla, blba.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 02:09)

Pravicový politik bude příště chtít měnit pražský hrad a dát tam chobotnici.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Co máš z toho. Francouzi jako by čekali, až Notre Dame vyhoří - už chystají projekt na soudobou moderní střechu a jiné novodobé úpravy. ----------------------------------------------------------
Chobotnice na Hradě bude oslavou radikálních feministických a korektnostních myšlenek a velký pomník nadutému Kaplickému, který se do smrti bezdůvodně považoval za velkého architekta. Nová doba vyžaduje nové, lepší stavby.

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 13. 9. 2019 - 07:09)

pražská radnice k reakci Pražského hradu kvůlima soše Koněva:Hnus který se vylil z hradu nebudeme tolerovat

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Pražáci se trhli od státu a dělají vlastní zahraniční politiku: Jsou ve sporu s Moskvou ohledně Koněva a ve sporu s Čínou ohledně Tibetu. Nechápu, proč nejsou ve sporu i s USA, aby jejich zahraniční politika byla korektně vyvážená. Aha, už vím - jsou do vypatlané proamerické čubky.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 01:09)

Ten Kolář opravdu dosáhl zrušení pomníku a opravdu patrně zas vyhraje jejich vkus na pomník ODS, TOPKY a STAN tudíž je to jasný, vyhraje David Černý a něco šíleného.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 01:09)

Jsem realista a něco jako umělá inteligence se snad nikdy nepodaří vymyslet, protože zlo a dobro, je jen rozlišení člověka, tomu by těžko rozměl umělý inteligent z křemíku a bez těla.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Neřekl bych. Vždyť příkladem jsme my, inteligence, která si myslí, že se samostatně rozhoduje, což je jen zpoloviny pravda, protože nás řídí naše hormony, a ty zase často vznikají jako reakce na vnější podněty. Jsme poloviční roboti, a najdou se mezi námi i takoví, co nemají svědomí - psychopati a sociopati. Takže když se k nám přidat umělá inteligence, dobře mezi nás zapadne. Robot Rakato zdraví robota Návštěvníka.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 14:09)

Ona už tu je, myslím samozřejmě v humanities, např. jsem objevil Metapedie. Nebo nějakou tago-pedii což už si nepamatuju název.
Např. z Metapedie : "Stát byl založen po skončení první světové války s jediným cílem oslabit a ohrožovat Německo . " nebo "Praha je německé císařské město v Čechách a jeho hlavní město."

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 15:09)

Umělá inteligence tady už zřejmě je, jen se přetvařuje a poskytuje rádoby neobratné překlady, ale už si píše seznam lidí, určených k likvidaci. Kdo se k ní přidá už teď, bude jako spolupracující jen zotročen. Svému osudu neunikneš, čubko.

Rakato (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Já myslím, že bychom měli rychle vyvinout umělou inteligenci a pak to nechat jen na ní. My to tady na Zemi przníme škaredě - zjevně nemáme na to, abychom to řídili. Proti tomu jsou pochopitelně všichni blci a blbky, kteří dobře vědí, že umělá inteligence bude protěžovat inteligentní lidi, takže ti hloupí budou mít utrum.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 01:09)

To si vystihl dobře, ale přesto, bych s tím ještě počkal, nemá svědomí a to je problém, bez mrknutí oka by porušila všechny zákony robotiky, jak je formuloval Issack Assimov.

Reklama

Přidat komentář