Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

J.X.D.? Každý, kdo má filosofickou fakultu, je vrcholně podezřelý, a kdo sbírá trilobity také. A pravda, u Doležala se setkaly obě činnosti, a proto to musí být zákonitě debílek první kategorie. Přehled jeho názorů to jasně potvrzuje, vždyť držel hladovku na podporu americké vojenské základny s radarovou stanicí protiraketového obranného systému na území ČR a „proti populismu českých politiků v této záležitosti“. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tento typický vypatlanec pražské kavárenské scény ovšem může mít i v něčem pravdu, a to když řekl o volbách v roce 2017: „Když přemýšlím nad výsledky voleb, napadá mne svatokrádežná myšlenka: Nejsou ti Češi přece jenom banda čuráků?

Nona (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

JXD není žádný debil, jen mu v posledních letech hrabe z hulení :))

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

A nejsou?! To již sdělil v médiích, že je u nás jako v každé středoevropské zemi většina blbounů nebo tak.Pak nechápu , za co Zeman vlastně kritizuje...

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

No jsou, ale není to až tak jejich vina, protože volit můžeš jen samé vemena. Nikdo seriózní, kdo by současně nebyl americká vlezdoprdelka nebo korektnostní přiblblík, nekandiduje. Před několika roky se mi zdál perspektivní pospíšil, ale i toho dostali, a Robejšek s Realisty nezabral.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 17:09)

JJ, talentu neporučíš, velkej talent se nedá zničit, dobrýho dole neudržíš a jak je zhulenej, tak furt mu to nějak pomáhá dostat se v myšlení nad druhý lidi a vo tom v těch jeho reportážích jde, i když v kuse se na něj hodinu dívat nevydržim.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Ale zdá se, že se ti už dostal do hlavy, a teď už jen budeš nekriticky inhalovat jeho pražskokavárenské názory. A se ozveš, že populisté jsou nepřátele národa, budu vědět, že tvůj přerod je dokončen a že už jsi s Doležalem synchronní.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

A v čem s ním mám nesouhlasit ?! Je to chytrý pravicový bonmotář.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

Já jsem se u příspěvku o Doležalovi zapomněl podepsat, takže tam jsem uvedený jako "Návštěvník", tam jsem to napsal: ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
J.X.D.? Každý, kdo má filosofickou fakultu, je vrcholně podezřelý, a kdo sbírá trilobity také. A pravda, u Doležala se setkaly obě činnosti, a proto to musí být zákonitě debílek první kategorie. Přehled jeho názorů to jasně potvrzuje, vždyť držel hladovku na podporu americké vojenské základny s radarovou stanicí protiraketového obranného systému na území ČR a „proti populismu českých politiků v této záležitosti“. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Tento typický vypatlanec pražské kavárenské scény ovšem může mít i v něčem pravdu, a to když řekl o volbách v roce 2017: „Když přemýšlím nad výsledky voleb, napadá mne svatokrádežná myšlenka: Nejsou ti Češi přece jenom banda čuráků? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže jen upřesňuji, že každý, kdo jiné označí za populisty, je kretén, protože to znamená, že ignoruje názory "populi", tj. voličů, např. těch, kteří volili Zemana, a kterých je tedy u nás většina. No a držet hladovku, aby u nás byla cizí vojenská základna? Principiálně nic proti tomu, protože jsme v NATO, ale ti američtí trotlové mají ve všech smlouvách o svých základnách v zahraniční, že americky voják je v cizí zemi netotknutelný a místní soud ho nesmí soudit. No kde to jsme? Ve feudalismu, kdy mám vrchnost dává své právo? Možná jsi slyšel, jak se ta americká vojenská svoloč chová v cizí zemi - Japonci proti jejich kriminalitě už dlouho demonstrují na Okinawě.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chytrý? Na Wikipedii je jeho fotka s oranžovou parukou. Věnuje se také defekaci. A pravicový? Spíše arogantní levičák a kretén z pražské kavárny, když podpořil Drahoše a Zemana označil za ovar moskevský. Jediný bod - je proti imigraci.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 20:09)

On má takový peprný slovník. Je to znak vyspělé společnosti, že řečník hodně snese a lidi si k sobě hodně slovně dovolí. Od J.X.D, který si sám ze sebe dokáže udělat srandu beru, že lid je povětšinou hloupý, ale že by o Prezidentovi mluvil negativně, to jsem nezaregistroval. Použití familiérního označení je spíš znakem blízkosti, cizí člověk je spíš terčem promyšlené nenávistné xenofobní kampaně a ne rošťáctví s označením Ovar.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 21:09)

Každý by měl mít svého guru, který ho provede životem. Dokonce si myslím, že každý člověk by měl mít hned několik životních poradců, aby se mu v životě dařilo. Protože dnes je to často tak složité, že ani IQ 150 často nestačí. Já bych bral kuchařského poradce a pak názorového ekvilibristu, který mi bude dělat ďáblova advokáta, abych si nemyslel, že jsem neprůstřelný.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Hynek Kmoníček, má nový koníček, sbírá trofeje vlastnoručně uškrcených a zabitých zvířat v Africe a pak je má vystaven ve svém pokoji pro hosty a ukazuje svoji spřízněnost s názory velkého nejvyššího, jehož období se kryje s jeho velsvyslaneckým a propojenost jejich je na snadě.
Na další období už se holí nějaká mladá velvyslankyně, protože po ní přijde nějaká Holy Megan Ultra Cundolizal na presidentku usa za multikulti demokratky.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Kmoníček nesplnil svou historickou úlohu domluvit Zemanovi rande s Trumpem, a proto logicky musí odejít. Takové diplomaty nechceme. Na druhé straně s novou americkou (pravděpodobně mexikánskou nebo negerskou) presidentkou se nejlíp domluví charismatický velvyslanec Stropnický. A pokud ne, musíme nasadit těžší kalibr a vzít do diplomatických služeb Dominika Feriho - jeho domluva s negerskou americkou presidentkou je jistá. Jen se bojím, zda by byla v českém žájmu.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Pak není divu, že jedni vítají Burkouny a jiní zas tvrdí, že nás Burkouni ohrožují svými dělohami.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Já bych řekl, že společnost není špatná, že se jen rozděluje, nejdřív finančně ty nůžky a pak i lidsky a že už se nestíhá to tempo s mladými, vše se zrychlilo, a mladí se osamostatňují razantněji a vymezují se pomocí těch novot z USA většinou, odkud jinud.
A nimrají se jak správný pragmatický a kupecký americký protestant v lidově enonech.
Nevidí, nadávají druhým do slepých protože mají kládu v oku.
Je to takové volajaké. Nadávají na Zemana, ten je strašný, na Babiše jak je ostudný, ale uniká jim, že populismus je trendem v Evropě a na světě a že je to jistá sebeobraná, přirozená reakce na stav klasický politiky.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Lidé vždy chtěli někam patřit, ale bohužel v dnešní době jim už národ k tomu není dost dobrý. Časy jsou mírové, agresivní Irán, Korea a nevyzpytatelný jaderný Pákistán jsou daleko, americký jaderný deštník nad námi, a tak se společnost fragmentizuje (jak říkáme my - sociologové amatéři). Jediné řešení vidím v tom urychleně najít společného nepřítele. Já bych navrhoval Poláky, protože je to bezvýznamný národ, který k nám zatvrzele dodává zkažené maso, a který je nejvíc na ráně. Myslím, že Rusové by se ochotně přidali, protože pokud bychom si nakonec Polsko rozdělili, mohli by rozšířit oblast u Kaliningradu až ke Gdaňsku a Bielostoku. A my bychom konečně zcelili Slezsko.

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Prý na toho Koněva se dalo vsadit a dost na tom vydělat ve Fortuně. Možná bych si měl vsadit, já umím dobře politicky prognostikovat.

Rakato (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

A třeba stačilo Koněva předělat na anonymního povstalce z Pražského povstání? Stačilo by jen v obličeji zbrousit koněvovské rysy, a to by moc nestálo. Ale v Praze ekonomika nikoho nezajímá.

aladin (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

"Konec nálepky trestně stíhaný premiér. Žalobce očistil Babiše" Celá republika ví, že nejde o Čapí hnízdo, ani o nějaký jedovatý bonmot pana prezidenta, jde o to, že nechtěji ustoupit nátlaku Fašistické EU a Sionistů uvnitř, aby začali do země pouštět imigranty !!! !!! !!! Žalobcem Zemanem počínaje jsou tito Sionisté a jejich vazalové a možná i placení Jidáši zrádci naší republiky a měly by být vyhnáni z naši země !!! Takový póvl tu nepotřebujeme !!! Budou totiž neustále škodit a dělat rozbroje !!!

Nona (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Aladine, mohu se zeptat za koho mluvíte? Jací "nepotřebujeme"?

Návštěvník (Pá, 13. 9. 2019 - 16:09)

Já se snažím napodobit USA, prosím.
Kde nedávno založili církev satanovu a má nárok na sochu před kapitolem.Tak tam vztyčili sochu belfefegora (muž s rohy a kozlovou hlavou). Tak prosím a Koněv vadil?

Reklama

Přidat komentář