Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 16. 9. 2019 - 20:09)

Pro ty, co čekají jestli se ozvu sděluji, že vás mámopravdu moc ráda a jen jsem si víc užila víkend s Liborem a byla pohoda. Jeli jsme se vykoupat a vzali jsme i ségru poprvé po operaci a taky byla v pohodě a tak jsme si to všechno užili dokonale i s romantikou do rána. V těch lázních se stala správně praštěná věc. Libor byl hodně na mne natěšenej , už když přijel a jeli jsme po obědě rovnou tam a moc chtěl být ve mně a tak jsme to vymysleli tak, že když se mi chtělo na malou něšla jsem na WC dámské, ale ani na pánské, ale mají tam málo používané WC pro vozíčkáře a tak jsme tam nenápadně společně vpluli. Mně se chtělo ale ze všeho nejdřív hodně čůrat a Libor to čůrání chtěl zase do pusy a pít a tak jsem hodně roztáhla nohy nad záchodem a on mněhned tam na pipince divoce líbal a rozevřel ji ale to už jsem čůrala, protože jsem to už musela pustit a skoro všechno mu to šlo do pusy a co stihl tak skutečně vypil a zbytek se tak nějak dostal do záchodu a trochu jsem si počůrala obě nohy, ale to byl detail, protože jsme se hned pak osprchovali, ale ještě před tím ,když jsem byla vyčůraná jsme udělali rychlý spojení a tentokrát mi ani nevadilo, že hned jsem měla plnou pipinku jeho teplého nektaru, protože jsme nechtěli blokovat WC a taky aby nás ségra nehledala. Dnes už byl normální školní den a čůrala jsem pod viaduktem a tentokrát sama a klasicky hodně, protože jsem to cestou domů držela a bříško bylo plný. Pokud je vám divné, že jsme nebyli v sobotu v Praze v divadle, tak se představení z důvodu nemoci odsouvá na listopad. Proto jsme jeli ještě na chaloupku na celý víkend. Trochu mne to mrzelo,ale zase se mám na co těšit dál. Jsem taky ráda, že Miška nedostala nějakou chřipku a tu malou nemoc zvládla. Volaly jsme si odpoledne a stěžovala si, že jen má pipinku víc učůranou ,ale jinak už funguje a tak asi nastydla před tím. Stýská se mi po ní, opravdu moc a hlavně večer.

Miška (Po, 16. 9. 2019 - 16:09)

Dnes jsem šla do školy a bylo mi už líp a tak to bylo asi nějaký nastydnutí a překonala jsem to přes sobotu a neděli a hlavně jsem skoro jen po oba dny spala ikdyž bylo venku hezky. Dnes jsem taky musela čurat venku a jediný divný je že chodím často aposlední dny to dlouho nevydržím a to jsem byla ještě v poledne ve škole a teď jsem přišla před chvilkou domů a cestou jsem se na poslední chvíli čurala za malou ohradou a baculka to pustila hned a proudem a kdybych si nestáhla rychle kalhotky, čurala bych asi i do nich. Kdyby mně to zlobilo asi bych měla někam dojít, ale mamka mi včera řekla, že můžu mít hyperaktivní močák a to pak se chce ten vyprázdnit rychle ikdyž není plný. Tak to budu hlídat. Je pravda, že častěji dělám prudší proud a hned a málokdy čurám až za chvíli když jsem na bobečku a teče to jen mírným proudem.

:-/ (Po, 16. 9. 2019 - 13:09)

Vosy a ježci ti tady chyběli tak už je to komplet

Tonda Vlas (Po, 16. 9. 2019 - 02:09)

A byl to ježek východní nebo západní. O tom, že jsou u nás dva druhy je žků a jak je rozlišit vím dávno. Jenže ještě před pár dny jsem neměl sebemenší tušení, že u nás existují dva druhy vos. Pro mne byla vždy vosa jako vosa.

Vespula vulgaris - vosa obecná, a pak je vosa útočná, neboli latinským jménem vespula germanica neboli vosa germánská. Zatímco dva druhy ježků rozliším na první pohled tak od sebe vosu obecnou a vosu útočnou (germánskou) na první pohled nerozliším.

Tonda Vlas (Po, 16. 9. 2019 - 02:09)

Miška (anonym)
Jak mně minule bolela hlava tak to nebylo asi jen tak. Dnes celý den ležím a mám i teplotu a je mi slabo a pospávám. Ale nic mně nebolí. Čurám tedy často a spíš málo ale rychle a hned,ale baculka mne u toho nebolí. Tak piju čaj s vitamíny a dostala jsem Acilpyrin. Snad mi bude líp . Měla jse 37,9 . Klárce jsem jen písla dopoledne a nechám ji Liborovi. Snad můžu prozradit,že našly plno hub a Nikolka si přinesla ježka a pustila ho na zahradě.................................

Honza (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

Já se klidně podívám i na malou holku když chčije,ale to neznamená,že si k ní něco dovolím. I čůrání malý holky je roztomilé a spontánní. Často to udelají i beze studu rychle na nejbližším vhodném místě. Souhlasim s Tomem.

Pissík (Po, 16. 9. 2019 - 09:09)

Zajímavá diskuse. Je pravda, že čůrání opravdu malých holek není pro většinu normálních lidí sexuálně vzrušující, ale je hravé a bezprostřední. Taky se mi stane, že takové holky někdy v této situaci potkám. Většinou to neřeší a když se jim chce tak nehledají ani kout a často si rychle dřepnou třeba u cesty nebo kdekoliv a roztomile to pak pustí naplno ven. Velký holky jsou lákavé, protože mají hezkou postavu a jsou zralé a ty vidět čůrat je šťastná odměna pro toho,kdo miluje dívčí zlatý proud.

Markéta (Ne, 15. 9. 2019 - 23:09)

S kamarádem to opravdu příliš neřeším,ale popisovala jsem pocity, kdyby se to týkalo jiných lidí a hlavně kluků. Tou malou holkou myslíš i třeba holku ,já nevím od první do páté třídy? Pokuď tě i taková holka vzrušuje když čůrá tak je to trochu někde jinde a nesmíš nic podniknout, jinak by ses dostal za hranu zákona- myslím ji nějak obtěžovat a tak. Koukat se na ní jak dělá malou potřebu asi trestné není. Pokud se ti líbí holka dospělá a je to spojeno s čůráním tak to chápu a je to neškodná anomálie,kterou asi má hodně kluků a stydí se o ní mluvit. Proč jsem tě měla spojeného s Pískem je asi kvůli Ondrovi ,co mi sem napsal své zážitky a za to se ti velmiomlouvám ,protože mi jde o myšlenku a trochu mi unikl reálný kontakt na konkrétní osoby. Ondra mi psal, že mu stačí jen fantazie jak holka čůrá a dostal se až do fáze ,kdy se mu podařio se sexuálně uvolnit. Jak to máš ty? Já s kamarádem se vídám nyní méně často,ale když čůrá, tak bych mu nejradši jeho přirození držela a nechala ho vyčůrat a pak bych ho chtěla, aby se se mnou spojil nebo mu jeho penis dráždila až by z něj vytekla ta tekutina, když se udělá. Já vím, že když čůrám u něj tak je hodně vzrušený a chtěl by to a taky se mi přiznal, že si to udělal pak doma, když jsem ho odmítla třeba kvůli měsíčkům.Přeji ti hezký večer.

Tom (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

Markéto, nemáš čas, nebo už jsi téma vyčerpala a dál se ti povídat nechce? :)

Tom (Po, 16. 9. 2019 - 00:09)

Ano, myslel jsem klidně i takhle malé, ale ty mě samozřejmě nevzrušují, natož abych něco podnikal - jak jsem psal, v takových případech se snažím být nenápadný (i u dospělých holek) aby se necítily blbě. Ty menší jsou ale se svým čůráním často vtipně bezprostřední :-) Pokud jde o mé fantazie, tak to záleží na konkrétních okolnostech, když jde o holku, která mě přitahuje a ukáže mi svoje čůrání, tak samozřejmě mě to vzruší hodně moc. Tak jak jsi to napsala ty, je to hodně příjemná představa, když o tom přemýšlím. Ale asi kdybys mi ty nebo jiná holka sáhla na penis při čůrání, tak by se poměrně rychle postavil a těžko by se pokračovalo ... :)

Petr (Ne, 15. 9. 2019 - 18:09)

Nechci holky šmírovat při čůrání,chci holku na toto opravdově.

Miška (Ne, 15. 9. 2019 - 13:09)

Dnes ještě odpočívám a je mi trochu líp, pokašlávám a teplota mi klesla. Spala jsem ale až do půl desáté ale byla jsem v noci dvakrát čurat a poprvé mně to vzbudilo a chtělo se mi tmoc,že jsem si cestou na záchod už kalhotkyradši stáhla a baculka se mi spustila okamžitě a trochu už šloz ní hned ještě než jsem si sedla, podruhé to bylo k ránu a taky jsem čurala hodně, ale nebylo to tak kritický. Klárka mi napsala SMS,že je ok a zavoláme si až přijedou domů z chaloupky. Nechtěla bych zítra ležet v posteli ale jít do školy.Maminka mi dává čaj z černého bezu a podbělu. Je ale pravda,že ve třídě už bylo několik lidí v týdnu doma asi s chřipkou, tak snad to udolám.

Markéta (Ne, 15. 9. 2019 - 12:09)

Ten kamarád se díval ne úplně zblízka ale viděl mně čůrat jak to teklo . Víš pro holku není moc sexuální zážitek čůrat a být v blízkosti kluka. Tělo chce rychle dostat ze sebe přebytečné množství moče a jen čekaš az to bude rychle hotový. To jsou moje dívčí pocity. Posílám do Písku ahoj z Hané. Škoda,že jsi naletěl na vtipálka,co se vydával za mně. Tohle jsem já opravdová.

Tom (Ne, 15. 9. 2019 - 21:09)

Rozumím. Ale psala jsi, že pak už ti to nějak vadit přestalo, čím to? Už sis v případě toho kamaráda zvykla, nebo tě to třeba i trochu začalo vzrušovat? Pro mě je to opravdu hezký až roztomilý pohled - v první řadě, proto mi nějak není hloupý když třeba zahlídnu i malou holku, pokud mě ona teda nevidí (jak jsem psal dřív, když koukám náhodně, tak dělám aby to nebylo poznat a dotyčná se necítila blbě). Sexuální zážitek se z koukání na čůrání u mě stává jen někdy, když je dotyčná hodně přitažlivá a/nebo s koukáním souhlasí a vystavuje se :) A jinak nejsem z Písku, ale ze severovýchodních Čech :-)

Markéta (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Bylo mě hrozně

Tom (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Tak to mě mrzí. Ale zdá se, že se to pak nějak srovnalo. Já bych se teda zblízka koukal jen když bych věděl, že to holčině nevadí. Zdálky se snažím nenápadně.

Markéta (So, 14. 9. 2019 - 22:09)

Tome,to př ed timty odpovědi jsem nepsala já. Někdo mi ukradl mé jméno napíšu tu zitra.

Markéta (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Z blízka.Klekl si a díval se odkud mě to teče.

Tom (So, 14. 9. 2019 - 21:09)

Aha. Lákavá představa, pravda :) Kolik ti bylo a jaké jsi u toho měla pocity?

Návštěvník (So, 14. 9. 2019 - 18:09)

To vypadá na nové drama

Reklama

Přidat komentář