Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 13. 9. 2019 - 19:09)

Pozdravuji všechny dobré duše z chaloupky. Odjely jsme sem a ještě zkusíme užít si přírody a venkova a taky koupání zítra,protože ségra už do vody může a Libor by měl taky přijet a tak bude snad hezky nejen venku,ale i mezi námi.

Miška (Pá, 13. 9. 2019 - 18:09)

Byla jsem dnes si odskočit na malou v parku a za keřem už čurala jiná holka kterou jsem neznala a tak jsem si v klidu dřepla kousek od ní a pustila to. Ani jsem si zpočátku nevšimla, že tam byl s ní nějakej kluk a asi hlídal a tak mně musel vidět taky a zrovna jsem potřebovala víc a tak jsem dělala silnější proud z baculky. No moc příjemný mi to nebylo, jen jsem otočila hlavu na druhou stranu a neměla jsem sukni abych mohla přikrýt víc zadeček a baculku a tak to musel vidět. Naštěstí odešli a já se v klidu oblékla a spěchala domů. To se někdy nepovede,ale říkám si zase tak co, jestli tam měl svou holku mohlo mu to být víc jedno a jestli mně viděl čurat a byl to kluk kterého taky vůbec neznám tak to zase tolik neřeším. Kdyby to byl kluk ze školy nebo nějaký známý z Dačic tak to bych se styděla a byl by to větší trapas.

Miška (Pá, 13. 9. 2019 - 07:09)

Ráno se mně dnes nechtělo vůbec vstávat a bolí mně hlava a jsem jako praštěná polenem. Čurala jsem na záchodě,ale ani nevím jak,protože jsem u toho byla neprobuzená a jen jsem počkala až to vyteklo a pakse nějak doplazila neprobuzeně k sobě. Nemám kocovinu a včera na stromkách to bylo pohodový , čurala jsem dvakrát a vždy s tou moji zdejší kamarádkou. Kluci nás nešmírovali a tak to bylo fajn, poprvé jsme odešly za boudu pro nářadí a tam to pustily a obě jsme to měly na honem a tak jsme si jen sundaly kalhoty a kalhotky a už to šlo ven podruhý to bylo nepříjemný,protože kamarádka potřebovala kakat a snažila se to překonat a nejít,ale pak už se trápila a nemohla to vydržet a tak jsem šla s ní spíš jako ochrana a zalezly jsme dál do hustšího lesa mezi smrčky a tam hned u jednoho musela kakat. Hlídala jsem a nekoukala na ní ,tohle je nepříjemný a při čurání si na baculky koukáme ale u kakání je to hloupý. Pak jsem se ještě spíš preventivně vyčurala jen málo . Holka měla i trochu průjem,ale pak už nešla a bylo to dobrý. S Klárkou si písneme nebo zavoláme. Nechci psát za ní a jestli ona nebude chtít psát ,tak s ní budu držet basu a budu psát jen o sobě.

Assikut (Čt, 12. 9. 2019 - 23:09)

Klára je Boží a seru vám na ty konspirace jestli je nebo není reál. Piš dál!!! A Miško ty taky!!! a ostatní holky co se rády podělí o své čůrání a nestydí se otevřeně to nnapsat ,pište taky!!! Vaš velký fanda z Kroměřížska!

Tonda Vlas (Pá, 13. 9. 2019 - 00:09)

Jsem pro, jen se musí dát autor do ažuru a nesmí to přepalovat.

Martina (Čt, 12. 9. 2019 - 23:09)

Já jsem chtěla jen Klárko poprosit ,abys alespoň občas napsala i sem. Nemusí to být denně. Tady už nejde ani tak o to jak a kde čůrají holky, ale také i o tvůj životní osud a já jsem si zamilovala tvůj styl vyjádření a hlavně to žiju s tebou, proto prosím neskonči zde pro to, že nějací provokatéři ti tady házejí klacky pod nohy. Děkuji ti za odpověď , pokud bys chtěla stát za svým rozhodnutím, budu ho respektovat, ale bude mi to velmi líto a přijdu o bytost kterou stejně jako Mišku mám opravdu velmi moc ráda.

Prosim tě (Čt, 12. 9. 2019 - 23:09)

nešaškuj tady, ženská hloupá

Martina (Čt, 12. 9. 2019 - 23:09)

co je na tom hloupého???

Bejku (Čt, 12. 9. 2019 - 23:09)

Tony dneska se už na to vykašli a nehul tolik

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Autor naletěl na mou provokaci. Kdyby ten příběh stočil poněkud jinam, tak by to tu mohlo pokračovat.

Honza (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Děkuji. Půjdu pod tůji pěkně po čtyřech jako pejsek.

Honza (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Můžu se jít vyčůrat ? Prosím .

Můžeš (Čt, 12. 9. 2019 - 20:09)

Pod viadukt, do nočníku, z okna pod tůji

Honza (Čt, 12. 9. 2019 - 21:09)

Děkuji. Půjdu pod tůji pěkně po čtyřech jako pejsek.

Tony (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

je vidět,že to lidi sledují ikdyž sem nenapíšou a pak skutečně stačí nakopnout a už to jede.

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Zase ukradení mého nicku, vlastně jména.

Tonda Vlas (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Nekraď mi nick, ke kompu jsem se dostal až teď. Já se sebou záměrně nenosím žádný moblb, natož moblb, na kterém je internet. To vede k degeneraci.

Oouuu (Čt, 12. 9. 2019 - 22:09)

Tak taky je docela možné že to píše celé jeden člověk a jak se někdo vetře proti němu hned je zle.Jmen ma v zásobě hodně

R (Čt, 12. 9. 2019 - 19:09)

Zajímavý je že celý den se nic neděje a jen to někdo rozčeří hned je zle a čeká na to deset honičů.Blbečci

Tony (Čt, 12. 9. 2019 - 18:09)

Já se jen bavím jak Tonda Vlas naletěl a uvěřil,že je to fikce. Stačilo si zajít inkognito na nějaké místo, o kterém avizovaly ,že tam budou a bylo by to venku. Sám se zamotává do svých iluzí a pokud se zde objeví nick Jakub, hned ho ztotožňuje se svým Jakubem kdykoliv. Holky by sem měly psát. Třeba rámcově ne každý den,ale měly. Není mi lhostejný jejich osud ikdyž je znám a občas je vídám,ale tady bylo každodenní jejich radost nebo trápení a tak. Zavolám jim. Ty hlupáky, co urážejí najdete všude. Z toho si nic nemůže člověk dělat,pouze je ignorovat.

Reklama

Přidat komentář