Reklama

Ariana a Raven

Maji (Čt, 5. 9. 2019 - 10:09)

Nejlepší je dnešní foto,ta má ránu, špatně upravené,rozkydly ksicht. Při fotce prsou potetované holky s těstem v míse,napsal jeden magor,máš krásné prsa Arianko.Je vidět,že jí fandí podivné individua.

Petra (St, 4. 9. 2019 - 23:09)

No jo, vždyť ona je nemocná. Je tlustá a bachratá, zhubnout nedokáže, ale jíst jí chutná a sex taky. Z čeho žít má, protože za ní pořád chodí nějací lidé na výklad. Tak o co vlastně jde? Pokud vás její upravená fota na FB irritují, tak tam nechoďte. Jsou horší věci na tomhle světě.

Rozmarila (Čt, 5. 9. 2019 - 10:09)

Ale ona je veřejná osobnost do jistý míry, tak nemůže takhle krutě lhát lidem a dávat fotky krasavice, když je obluda. Kdyby to lidi, co k ní chodí veděli dopředu, nešli by tam, protože když lže všude , lže i jim ve výkladu a oni jí za to platí prachy. K čemu je věštba od chronický lhářky?

Rozmarila (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

Ted jsem koukla na ty fotky Pavlíny, tak tam Arianu nikdo nenajde , protože to je úplně jinej člověk! Nezasvěcený nemá šanci poznat, která z těch tlustošek je Ari.

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 19:09)

To je síla co? Všichni ti co tu píší jak je krásná a ja nevím co tak koukněte na ten profil Pavlíny Štulíkové a nemelte tu nesmysly. Tam je přímo Ariana s Pavlínou. Jinak nevím jak poradit jak má žít . Ale shlédla sem několik doktmentů o maniodepresi a je to celá Květa. Hlavně tam říkají že tito lidé musí převzít odpovědnost za vše co dělají. Takže to jak tu píší ostatní že spirituálně probuzená a další ho*na tak to její nemoc. Ja myslím že ona věří těm upraveným fotkám že tak vypadá.

Hm (St, 4. 9. 2019 - 23:09)

A na kterou Pavlínu Štulíkovou se mám podívat? Jsou tam asi 4 a všechny vypadají jako mladý holky. Která je její kamarádka? Můžeš dát odkaz na ten FB profil?

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 00:09)

Prosím Tě je to profil kde je červená pusa jako v srdíčku. Nejde mi sem dát odkaz. Nabíhá mi jako první když zadám její jméno. A pak listuj fotkama na jejím profilu.

Rozmarila (St, 4. 9. 2019 - 17:09)

Že je stará a tlustá je dobře na některých fotkách, třeba fotku na koncertě s Jiřím neupravila a je tam bachratá , rozteklá babice , naprosto jiná ....Hlavně není moudrá , žena v jejím věku by už neměla bazírovat na tom, jestli je krasavice , protože ty dvacetiletý stejně nedožene , měla by mít jiný hodnoty . A proto bych k takový kartářce nikdy nešla, spíš bych jí poradila já, jak má žít.......

Hm (St, 4. 9. 2019 - 18:09)

a co by jsi ji poradila Rozmarilo? Co když ona jinak žít nedokáže?

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 19:09)

Tak určitě není dobré, když v jednom kuse lže, sobě i lidem, pokud vypadá jako bachrata medvědice , nemůže vystavovat fotky štíhlé blondýnky...))) Pokud člověk celej den lže, ten její citovaný Vesmír to vidí , že žije jen náhradní vymyšlený život a nedá jí to co potřebuje, tj.vztah, štěstí lásku , klid.

Návštěvník (St, 4. 9. 2019 - 20:09)

Taky si myslim. Je zavadejici jak ma na profilu jak je cestna a uprimna. Jedna lez za druhou. A kde je pravda. Vesmir to vidi.

cože??? (Út, 3. 9. 2019 - 21:09)

Ona sem někdy psala????

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

Lidi nebudte liny a rolujte tady do minulosti. To nejsou zadny vymysly o psovi ktery chcije a kadi doma (to byly jeji vlastni prispevky) . To ze je smazala. Je tu vse. Jen hledat. Stejne tak pachala sebevrazdu vydirala tehotenstvim "smyslenym" ztratila spoustu fajn kamaradek. Jako Zaneta Thimova ta Jana. A pokud vas zajima podoba byly fotky na fb u Pavlíny Štulíkové k dispozici. Byly loni spolu na dovolene.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

ona tam má fakt nachcáno? nevěřim

:-)))) (Út, 3. 9. 2019 - 18:09)

Nachcáno a nasráno.
Lidi toho nakecají....

Maji (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Tu nejde o týrání psa,nijak mu neubližuje,není třeba to hrotit. Že zcela není při smyslech je jiná věc

souhlas (Út, 3. 9. 2019 - 16:09)

Žasnu jak zlí lidé se tu vyskytují, že chtějí Arianku připravit o pejska. Styďte se!!!!

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 13:09)

kdy se bude rozvádět s Tomem? si přeci zákládala na tom pohanským sňatku.

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Ty kartarky jsou úplně na hlavu. Boháčová taky fotí ruce jejího asi milence. Tak jako Květa, asi tím chtějí světu demonstrovat, jak jsou zadané ((((((: Je zvláštní, ze ani jedna nechce ukázat celého, asi jsou zadání, jsou to herečky ((((((:

Návštěvník (Út, 3. 9. 2019 - 10:09)

Martine, napis sem svůj meil a já ti poslu, jak Květa vypadá ve skutečnosti.

Reklama

Přidat komentář