Reklama

Brániční kýla

Karel (Po, 24. 5. 2010 - 19:05)

Ahoj pokud tyto řádky čte pacient co si nechal rozpustit Fundoplikaci.Prosím at odepíše na [email protected] Děkuji.Karel.

lenka (Ne, 16. 5. 2010 - 14:05)

prosim o radu ma dcera je 22 tydnu tehotna a jeji mimi ma branični kylu chtela jsem se zeptat co to znamena ma miminko vubec neakou sanci přežit,,žaludek se tlaci na srdicko a jeste nema vyvinute plice,jak to bude dal,,moc se bojime o to malinke dekuji za každou radu,jinak imel je [email protected]

Sona.kavanova@s (So, 15. 5. 2010 - 22:05)

Ahoj užívám Nolpazu 40mg mam zatim malou branični kylu nemohu se ohýbat cvičit pali mi žáha a jidlo se mi vraci někdy až do nosu po nolpaze nemam ulevu spiš bych řekla že mam po ní nake kilo na víc

Fundoplikář (Út, 4. 5. 2010 - 16:05)

Ahoj informace pro adepty na Fundoplikaci chirurgové Vás rádi uvítaj na tuto operaci no a když se tam nespokojení vrátíte na kontrolu s tím ,že to před operací bylo lepší.Tak jsou schopni říct no měli jsme tu slečnu která si učinost operace rozkašlala smyčku tím rozvolnila a chtěla by na další operaci.Otázka zní stojí to za to si nechat dělat diry do těla částečně se omezit v pohybu s tím ,že si pak výsledek můžete rozkašlat??

Tomas (Út, 27. 4. 2010 - 13:04)

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jesli mi někdo můžete poradit. Jsem po operaci branicni kyli,byl jsem v Palas Athene,vsichni jsou tam fajn a za 2dni jsem byl doma. Jenze jiz mam 3tydny po operaci a stale citim ten desivy tlak v oblasti solaru co jsem mel predtim, dokonce je to i horsi. chci se zeptat, zda to jeste ustoupi nebo operace nejspis nepomohla. dekuji [email protected]

lenka townley (Čt, 22. 4. 2010 - 18:04)

To wendy, tak Tě vítám do...honzo prosim napis mi na mail lenkatownleyzavinacseznam.cz
jsem po fundoplikaci a hrozne trpim, chtela bych se na neco zeptat dekuji lenka

lenka townley (Po, 19. 4. 2010 - 20:04)

Při dobře udělané...a co v pripade otravy, nebo alkohol, co potom? da se operace vrátit? dekuji

Mirek (Po, 19. 4. 2010 - 19:04)

kveto, prosim napis na mail...Při dobře udělané fundoplikaci to nejde zvracet.Jsem po operaci více jak 6 let a v pohodě.Chce to dodržovat dietu.

lenka townley (Po, 19. 4. 2010 - 17:04)

Ahoj všichni. Četla jsem...kveto, prosim napis na mail lenkatownleyzavinačseznam.cz
rada bych se te zeptala na to zvraceni, jsem po fundoplikaci a nemohu se vyzvracet, i když mě je hrozně špatně, ani po alkoholu, dekuji lenka

lenka townley (So, 17. 4. 2010 - 18:04)

Ano, reoperaci fundoplikace...MIrko, napis mi prosim na mail
[email protected] kvuli reoperaci fundoplikace dekuji lenka

lenka townley (So, 17. 4. 2010 - 18:04)

Ano, reoperaci fundoplikace...jsem po fundoplikaci a nesnesitelne trpim, kde ti delali reoperaci, jsem zoufala z toho jak mi je spatne už druhy rok, je to velice vysilujici, prosim porad

Karel (Po, 15. 3. 2010 - 17:03)

Díky za odpověd když si vybavíš stav po původní operaci jde mě o to co se týče pohybu je druhá operace s tím srovnatelná nebo tě to více omezuje v pohybu a tak.Dík.Karel.

Mirka (So, 13. 3. 2010 - 16:03)

Ahoj,chtěl jsem se zeptat...Ano, reoperaci fundoplikace jsem prodělala po 9 měsících loni v květnu. První operace se povedla, ale bohužel tělo si s tím neporadilo. Jícnem mi prorůstal srůsty. Nemohla jsem vůbec nic jíst a dost jsem zhubla. Teď jsem OK, občas mi jídlo dělá problém, ale na to už jsem zvyklá. Jen mám pořád v oblasti jícnu bolesti, které se ovšem dají snést, ale obtěžují mě. Čekají mě vyšetření.

Karel (Út, 9. 3. 2010 - 13:03)

Ahoj

chtěl jsem se zeptat jestli byl někdo z Vás na reoperaci Fundoplikace.Můj e-mail:[email protected] Díky Karel.

Karel (Út, 9. 3. 2010 - 13:03)

Ahoj

chtěl jsem se zeptat jestli byl někdo z Vás na reoperaci Fundoplikace.Můj e-mail:[email protected] Díky Karel.

Šíma (Út, 2. 3. 2010 - 16:03)

:-DDDDD

David (Út, 2. 3. 2010 - 14:03)

Nesmysli žvaníš ty idiote,s takovém blbem se nemá cenu bavit.

Šíma (Út, 2. 3. 2010 - 08:03)

Ty seš teda pěkně labilní,já si budu chodit diskutovat kde chci,chudáku.Jediné co umíš,tak jen žvanit nesmysli.

David (Po, 1. 3. 2010 - 21:03)

Tyto věci máš řešit s...Vole tohle forum je proto,aby jsme si navzájem pomohli a jedinej opruz si tady ty,nějaký tvoje játra mě nezajímají vlez si do jiné diskuze třeba játra a neotravuj tady.na psychárnu běž ty podle tvých slov jseš na ni zralí jedině ty.

Šíma (Po, 1. 3. 2010 - 20:03)

Tyto věci máš řešit s doktory a né tady s lidma,protože každej ti řekne stejně něco jinýho.Kolik lidí ti už tady radilo a pořád stejně opruzuješ dál a meleš stejé věci do kola.Já mám po transplantaci jater a nenadělám stím tkovejch keců jako ty se žaludkem.Hlavně poslechni rady těch,kteří tě posílají na psychinu:-))

Reklama

Přidat komentář