Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (Ne, 8. 9. 2019 - 12:09)

Díky Die a jaký výhrady k němu myslíš? Už mam Denise akorát na cestě,za chvíli zamnou přijede.A Pils co je pro tebe štěstí? Co přesně bereš za štěstí?

no (Ne, 8. 9. 2019 - 13:09)

za štěstí považuju, když se dva ve vztahu snaží domluvit a chtějí pochopit potřeby druhého. Neznamená, že někdo z páru sedí v koutku a čeká, co se stane. Nazvu to oboustrannou snahou spolu mluvit a hledat řešení, aby jeden nebyl diktátor a druhý oběť. Hezky se to píše, ale kdo to má? :) Njn, málokdy se podaří, aby se muž s ženou sladil, já oceňuji snahu. Připadá mi, že ty ve vztahu hledáš chyby např. Sergeje, aby sis mohla zdůvodnit, proč s ním nebýt. No a po čase se dozvídáme, s kým jsi ulítla, kde jsi udělala přešlap a pak se divíš, že se k tobě chová hnusně. Fakt nevidíš, jak jsi mu ublížila? Nebo nechceš vidět?

pils (Ne, 8. 9. 2019 - 11:09)

Myslím si to podobně jako die. A rozhodně to neznamená, že někomu něco nepřeju - naopak! Já mám v životě štěstí a tak ho přeju všem, pravda ale je, že štěstí znamená pro každého něco docela jiného a moje štěstí je v očích někoho jiného nic moc. Možná je pocit štěstí závislý na duševním nastavení člověka.

die (Ne, 8. 9. 2019 - 11:09)

Miluno já ti přeji obnovený vztah i když je mi líto Marušky a k doktorovu mám dost výhrad. Není to žádný ideál a slepovaný vztah stejně jak slepený hrnek už není stejný. A většinou se zase rozpadne, ale třeba ty budeš mít štěstí.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Někdy stačí přečíst jen jednou.

kolík (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

mně je 37. Tak to budeš brzy babička, jestli to máte v rodině. My čekáme teď první, manželce je 30.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Tak to máš manželku jak mojí vrstevnici a tobě je jako Lucce:-) tak gratuluju,brzy mě to čeká taky až se do toho pustíme znova.A jak mi tu dlouho znáš? A už víte co čekáte? No babička být ještě nechci.Myslim moje děti si daji čas.

kolik (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

nevím, párkrát jsem tady četl ty tvoje úlety. Holka další dítě to taky nevim, nejsi schopna se postarat ani o ty co máš a jsi moc nemocná a dost magor. Já bych se bál, ale tobě je to asi jedno Čau

? (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Když si to tady četl jen párkrát tak jak víš že neni schopná se postarat? A ještě že je magor?

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Magor žádnej nejsem.Dost snutný že mi za magora považuje o pár let starší chlap.To mi docela mrzí ale pro mě platí jak mi vidí moje láska a určitě žádnýho magora ve mě nevidí,to by se mi nevracel.

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 22:09)

Jo anonyme 20:30 víš jak je to krásný když má člověk takovýho chlapa.Miluju jeho vyprávění a koukam na něj s respektem a jestli to Marušku nebralo tak jako mě nebo nezajímalo tak se nedivim že sem mu chyběla spíš já.Sany tak si mi připoměla osumdesátky i když si tu dobu pamatuju jen z vyprávěníba filmů.Já sem narozena ročník 1988.Ale džíny a legíny jsou moje nejoblíbenější oblečení.Máš pravdu Pils,lepší i na to nemyslet.Pro mě jen důležitý aby vůbec semnou byl a zase mě nenechal.Spát ještě nejdu,tady rodiče maji puštěnou tv a tam kde spim zase tak tam mluví děti s kamarádama přes notebooky.Neni tady klid kam bych si zalezla.A anomyme 21:28 trochu mi to zase straší.Já právě nevim jestli už nechtěla pracovat ona sama nebo on ale tvoje myšlenka dává smysl.Sice sem napsala že už na to myslet nechci ale přeci jen bych potřebovala mít jistotu že to má s ní ukončený aby jí už neviděl jako to mam ukončený já a už mi žádnej vztekací Sergej nezajímá i kdyby byl v posteli sebe lepší seru na to a na celou pohlavní zábavu seru druhej anonyme jak píšeš.

???? (So, 7. 9. 2019 - 22:09)

a v kolika jsi měla ty děti? jsem myslel, že je ti tak čtyřicet podle toho co jsi všechno zažila

Miluna (So, 7. 9. 2019 - 23:09)

Ne to ne,je mi 31.a měla sem v 16.A kolik je tobě?

Miluno (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

jestli Denis kdysi Marušce řekl, že nemusí uklízet, pze se o ni postará a teď tohle s tebou, tak asi musí hooodně přemýšlet, jak se zachovat, aby nebyl ani na jedné straně za padoucha. Nezávidím mu

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Haha, Miluna se nechala živit, platit nájem a všechno, kartu jí dal a ona chodila vyšukávat vedle, tak to asi Pils vadí

pozorující (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Kartu jí nedal ale nechal na Miluny účet posílat výplatu aby mohla provádět platby a chodit na nákup.

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Jaký je v tom rozdíl? Myslíš, že bary a svou "pohlavní zábavu" Miluna platila ze svého?

a (So, 7. 9. 2019 - 21:09)

Co ti vadilo na Sergejovi? Divíš se že jí nadává???

Sany11 (So, 7. 9. 2019 - 20:09)

Pro Lallu a Milcu. Vzpominky na dziny. Vybavilo se mi, jak jsem moje prvni dziny oblekala takrka za mokra vleze, abych se do nich nasoukala. :D

https://www.youtube.com/watch?v=E68KaImsDgs

Návštěvník (So, 7. 9. 2019 - 18:09)

Je víkend, tak víkendují. Jestli má rozum, tak si spočítá co je lepší. Nevím, jaký byl nátlak u tvých rodičů, možná chtěl nějak pomoct. S Maruškou by to měl jednodušší. A ona byt nemá, ty ale ještě máš.

Reklama

Přidat komentář