Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ale (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Ale jo, Denis si zajde za Maruškou. Je třeba se domluvit na volnosti vztahu.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

Tak sem stihla nakrmit tři ležící přes sondu,dva přebalit,připravit příjem,odvézt špinavý prádlo,dolejt čaje,změřit teploty a teď sedim na sesterně a psala sem si s Deniskem.Myslim na něj,on teď slouží pohotovost.Alčo no ty jo tak si s ní byla a hulila.No tak to je blbý no,tráva mi smrdí jak svině.Chytla by mi z toho migrena.Raduš tak někdy spolu můžem jet za Otíkem kdybys chtěla,jen popovídat.Třeba by tě taky rád poznal.

jo (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Vem sebou i Deniska, jen popovídat.

Miluno (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Neměla bys Denise provokovat Radkou. Bude se potom cítit méněcený, že potřebuješ jinde uspokojovat. Bude si myslet, jak je neschopný a nestačí ti. I když to je jen ženská. Nevěř tomu, že mu to je jedno. Určitě Denis bude rád, když nebudeš s nikým nic provozovat. Nechceš o něj už přijít, tak vem rozum do hrsti.

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

Provokovat ho s ní určitě nechci.Ale nevadila mu.Ale nevim jestli mu nevadí opravdu nebo jen na oko když je to ženská.No ale kamarádku potřebuju a jinou už nemam ale neni dobrý být uplně bez kamarádky.Já dřív myslela že už žádnou nepotřebuju jenže sem zjistila když třeba spolu mluvíme že je mi pak líp a sem veselejší.A druhej anonyme když mi Denis sám chce tak teď už bych volnej vztah nesnesla a už ani ne tu Marušku.Minulý týden to bylo jiný když sem to brala že se jedu vypovídat za bývalim a nevěděla sem že moje svěřování a mazlení přeroste že se takhle krásně rozhodne.Ale abych přiznala Marušky se bojim.Bojim se jestli to s ní opravdu zkončil.Proto sem mu psala že zítra zanim zajedu i s dětma (chci omrknout situaci jestli je fakt ona pryč a nemá už tam věci).Bojim se jí protože sám mi říkal že mu pořad píše.

jak (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

má vzít do hrsti něco, co nemá.

klídek (Pá, 6. 9. 2019 - 21:09)

za nějaký týden bude zase všechno jinak.

Radka (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

Jo tak takhle to je! Vy to s ní nepřejete jenom mně když prý jinou Lucinku! Zajímavý.To by mně zajímalo co jsem tady komu udělala že jste tak ke mně hnusný.Člověk aby jí tady kvůli vám pomalu ani nemohl napsat.

sto (Pá, 6. 9. 2019 - 22:09)

krát to tady bylo řečeno. Zneužíváš psychicky nemocnou Milunu

Miluna (Pá, 6. 9. 2019 - 22:09)

A jak mít aspoň jen kamarádku? Teď by se mi nějaká hodila aspoň na to psaní.Ta služba se vleče.Byla sem teď na pár pokojích na zazvonění ale většina pacientů už jde spát a na mě padá taky únava ale musim něco dělat abych vydržela do rána.Sestra říkala že v noci pujdem něco třídit.Teď momentálně sem zase na sesterně.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

Milu si najde jinou Lucinku.

to si (Pá, 6. 9. 2019 - 20:09)

piš že jo.

:-) (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

to je picsa

ještě (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

blbější než jsme mysleli.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Na tohle se tady čekalo, číháš, číháš. Zase tě svrbí?

Radka (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Ale teď nesvrbí ale Milunka je moje i tak.Moje a Denise.

leda (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

hovno ty můro pelešivá.

Radka (Pá, 6. 9. 2019 - 19:09)

Proč tohle píšeš? Nejsem chlap.A jsou z nás i dobrý kamarádky takže my spolu budem dál.Milu už ví že s jinou to nemá cenu že tu jsme my dvě pro sebe.

Návštěvník (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

Píše, že je kráva, že hulí trávu, tak asi je. Možná ji i žvýká.

Alice (Pá, 6. 9. 2019 - 18:09)

:D

Reklama

Přidat komentář