Reklama

Gamblerství

NIC (Pá, 29. 1. 2016 - 10:01)

17 dni bez hrani

Dobre...Gratulace

NIC (Pá, 29. 1. 2016 - 10:01)

Ahoj NIC nebo jak tem mam...Ahoj gamblerko:-),
Me to taky pomaha...je to super
Dneska jsem mel chut hrat, ale radeji jsem vzal telefon a pisu sem.
Pokud teda chces , muzem zalozit skupinu na whatsapp, staci si jen ,asi pres email napsat telefon a potom jsem online prad a podpora bude vetsi.
Nekdo to zde kritizoval, ale ja si rikam proc tomu nedat sanci.
Jinak vsem dekuji za diskuzi zde, pomaha:-)
Pekny patek, venku je krasne ,tak co sedet v posranCh hernach...
Mej te se

Gamblerka (Pá, 29. 1. 2016 - 07:01)

17 dni bez hrani

Dobre ranko
Vikend se nam blizi tak vsem plno sil a abstinenci zdar

Lemog (Pá, 29. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 138. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Gamblerka (Čt, 28. 1. 2016 - 21:01)

Ahoj všem:

Ahoj Gamblerko...Ahoj Lemogu
Hodne pozitivni na tom filmu je, ze Dan uz nikdy nehral - pokud je i tato info dle pravdy nekteri to opravdu dokazali a to me motivuje jelikoz ne vsichni to zvladli - spis malokdo
Tak do boje panove a damy

Lemog (Čt, 28. 1. 2016 - 20:01)

Ahoj všem:

Ahoj Gamblerko : Zpracování filmu - tak jak se podarilo, nicmene obsah sdeleni je jasny, pro zasvecene alarmujici, pro ty kteri se stouto problematikou nesetkali k zamysleni a pokud aspon castecne o tom zacnou premyslet - pak treba i k diskuzi. Myslim , ze i tobe by tento film stejne jakomi mel prinest dalsi iompuls k abstinenci.

Ahoj NIC: Jak proste - uz NECHOD NIKDY HRAT HAZERDNI HRY. Jak pises, ze mas za sebou cerstvou recidivu, musis si ted utribit myslenky a pokud chces nastartovat abstinenci, musis dodrzet nekolik zakladnich pravidel, v tuto chvili myslim pro tebe nejdulezitejsi, nemit pristup k penezni hotovosti, zvaz moznosti jak to udelat (mit nekoho, kdo se ti o penize bude starat a treba zatim denne davat na zakladni potreby, mit penize na platebni karte).....jakakoliv moiznost, ktera povede k tomu, ze nebudes mit moiznost jit hrat.......nevim zda uz jsi pro zacatek vyhledal pomoc psycholůoga, nevim jake mas informace o teto nemoci, zda mas nekovo v rodine, komu se muzes sverit, brzy se urcite objevi Tragik - ZDRAVIM - a vysvetli pripadne da odkaz na AG - kazdemu muze pomoci neco jineho.........a dalsi a dalsi moznoisti...............jedine kladne v tuto chvili je, ze s tim chces neco delat a jak s touto moznosti nalozis je jen na tobe.

Nevim jak funguje skupina na whatsapp, ja myslel ze je to nejaka aplikace pro mobil, nejaky komunikator, neco jako mesenger u facebooku - coz teda neresi vubec nic, to si tady muzeme vymenit tel. cisla a bude to to stejne.
Za sebe muzu rict, ze mi vyhovuje tato diskuze na doktorce, ucel je podpoprovat se a vymenovat zkusenosti, poradit nebo nechat si poradit.
NIC - jak to tedy funguje s tim whatsapp

Lemog

Gamblerka (Čt, 28. 1. 2016 - 19:01)

Ahoj NIC nebo jak tem mam nazyvat :)
Je to tezky a kruty boj.
Skupina neni spatny napad a s telefonama je vetsina lidi stale online takze muzeme navzajem vypomahat jeden druhemu. S whatsapp nemam zatim zadnou zkusenost ale muzu se naucit.
Tahle diskuse mi hodne pomaha protoze jsou tu lide se stejnymi problemy kteri chapou - az samo na par vyjimek co se sem chodi jen vysmivat ale ti se musi ignorovat :)
Kazdy krok a moznost se vypovidat ocenuji
Hezky vecer a abstinenci zdar

NIC (Čt, 28. 1. 2016 - 16:01)

Ahoj všem: 136. den bez...Ahoj vsem,
Z automatama bojuji asi 8 let, za tu dobu jsem 600 tis minus, pujcky, pujcky, pujcky....nic jineho, proste hnus.
Lemog, dekuji za info z jineho webu, dekuji za to, ze podporujes vsechny.
Ja uz nehral asi mesic, a tedka jsem v tom zase, ale opravdu koncit, musim!!!!?!
Co vytvorit nekde na netu mejakou skupinu a podporovat se vzdy kdyz nas to napadne. Je to asi dulezite, vzdycky kdyz mas chut hrat, tak proste napises a nekdo ti hnedka odepise a naopak.
Muj navrh je: skupina na whatsapp pokid mate zajem...
Napiste budu se tesit a hlavne jak rika lemog, bez gamblu je vsechno lepsi#-)

NIC (Čt, 28. 1. 2016 - 16:01)

Ahoj všem: 136. den bez...Ahoj vsem,
Z automatama bojuji asi 8 let, za tu dobu jsem 600 tis minus, pujcky, pujcky, pujcky....nic jineho, proste hnus.
Lemog, dekuji za info z jineho webu, dekuji za to, ze podporujes vsechny.
Ja uz nehral asi mesic, a tedka jsem v tom zase, ale opravdu koncit, musim!!!!?!
Co vytvorit nekde na netu mejakou skupinu a podporovat se vzdy kdyz nas to napadne. Je to asi dulezite, vzdycky kdyz mas chut hrat, tak proste napises a nekdo ti hnedka odepise a naopak.
Muj navrh je: skupina na whatsapp pokid mate zajem...
Napiste budu se tesit a hlavne jak rika lemog, bez gamblu je vsechno lepsi#-)

Gamblerka (Čt, 28. 1. 2016 - 14:01)

Ahoj vsem,
Tak koukam na ten film Pripad Mahowny. Je mi ho moc lito a mit pristup k penezum je u gambleru vrazedny. Nejvice jsem ale znechucena majitely kasin a heren. Jak muzou jeste podnecovat hrace ke hre a prizni kasinu nabidkou luxusu jen aby znich vyzdimali maximum? Hnus velebnosti.
Dekuji za tip na tento film. Mela jsem ho videt drive mozna by mi to otevrelo oci - mozna ne ale to uz je fuk. Hlavne ze ted to vidim.
Hezky den a abstinenci zdar

Lemog (Čt, 28. 1. 2016 - 07:01)

Ahoj všem: 137. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Gamblerka (Čt, 28. 1. 2016 - 07:01)

16 dni bez hrani

Dobre rano vsem a Abstinenci zdar

Gamblerka (St, 27. 1. 2016 - 07:01)

15 dni bez hrani

Dobre rano,
Dekuji za podporu s ano mas pravdu Lemogu, kdybych pokracovala ve hrani tak bych musela mit pocit menecenosti mozna vetsi s pocit znechuceni po kazdem opusteni "instituce".
Zvedlo
Mi to naludu a uz je trochu lepe :)
Abstinenci zdar a hezky den vsem

Lemog (St, 27. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 136. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Anonym D (St, 27. 1. 2016 - 00:01)

Dobrý večer,

Lemogu to bylo velmi dobře definovaný.
Perfektní úvaha.

Mějte se a ABSTINENCI ZDAR!!!

Lemog (Út, 26. 1. 2016 - 21:01)

14 dni bez hrani

Ahoj vsem...Ahoj,

Znechucenost sami nad sebou asi mame vsichni, co jsme s tim zscali bojovat. Je to zrejme normalni jev. Ja jsem silnejsi nez drive, ja sinz tohoto stavu vezmu to dobre, co muzu vyuzit ve svuj prospech. A to je to, ze se nenecham rozhodit zunechucenosti, sleduji pomyslne z povzdali, jak s nadhledem a moblesou vyprovazim svou znechucenost ze svych myslenek.
je treba hledet vpred, minulost se neda zmenit, stalo se, musime se s tim smirit.

My , kteri jsme se dali do boje, uz to je vyhra...........co si pocnou se svoji znechucenosti, ti gambleri, kteri jsou prave ted v herne a jeste vubec netusi, ze budou znechuceni.

Berme nasi situaci s vdekem, ze my uz v tuto chvili vime a jsme na spravne ceste

Lemog

Gamblerka (Út, 26. 1. 2016 - 07:01)

14 dni bez hrani

Ahoj vsem spolubojovnikum
Lemogu moc hezky napsany. Je to boj na cely zivot a nutno byt ostrazity. Recidiva muze prijit i po nekolika letech viz muj pripad a pad byl jeste horsi. Bud pripraven at tomu odolas ;)
Momemtalne ani nemam posledni dny bazeni spis takovou znechucenost sama nad sebou. Vim ze se clovek nesmi uzirat minulosti, ja jen pocituji neoochopeni jak jsem to mohla delat a kam jsem to dopracovala.
Meli jste podobne stavy?
Hezky den a Abstinenci zdar

Lemog (Út, 26. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 135. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Út, 26. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 134. den bez gamblu a cigaret

Jak lecit sve gamblerstvi?
Kazdy jak se v danou chvili citi. Fandim vam vsem, kteri jste se dali do boje a pouzivate k tomu prostredky, ktere si myslite, ze jsou pro vasi zavislost ty prave.
Abstinence na nasi zavislosti je tezka, Po prvotnim elanu a preklenuti par prvnich dnu, v euforii , ze to jde, prichazi dalsi dny a po 4 mesicich bez gambleni zacinam premyslet jak se ubirat dal abych trvale abstinoval, protoze bez gambleni je ten zivot daleko veselejsi, ovsem vsichni vime jak nase zavislost ceka ne prvni zavahani a hned by vyuzila situaci .
Pri zacatku me abstinence, tak jako vetsina gambleru, uplne bez penez, s vizi postupnych kroku, jsem dnes po nekolika mesicich ve stavu, kdy mam u sebe bezne i nekolik tisic korun , dozniva a chrani me jeste ta prvotni abstinencni euforie, jsem s penezi i vedomim v bezpeci.
Mym prvnim cilem bylo abstinovat do konce roku 2015, usmernit se a odstartovat trvalou abstinenci. To se podarilo, je konec ledna 2016 a ja premyslim a tvorim plan na rok 2016. Jak jsem se docetl, je spousta gambleru, kteri po pulrocni nebo i dele trvajici abstinenci zrecidivovali. Toho se chci ja vyvarovat.
Jednim z aspektu, ktery muze vest k recidive je, ze gambler , po mekolika mesicich abstinence ztrati ostrazitost , vydelane penize nestaci utracet a muze to vest k recidive. Muj konkretni ukol a cil pro prvni pulrok 2016 bude vyvarovat se teto nastraze, odolat, pracovat na sobe, nepovolit.
V druhe polovine roku stabilizovat situaci, nastolit vyrovnany stav vedomi .

Lemog

Tragik (Po, 25. 1. 2016 - 10:01)

Dobré ráno všem a příjemný vstup do nového týdne.

Po vzoru Lemoga nebudu na některé věci reagovat protože prostě není důvod.

Vám ostatním co za to stojíte jen chci říc že nechci aby to vypadalo že tu někomu radím. Já mám se sebou ještě dost práce. Jen sem přenáším některé zkušenosti ze skupin a říkám jak to mám já.

Je mi i dost jedno jak dluho kdo abstinuje. Halvně proto že pro mě a pro některé další je důležitější ta správná cesta než cíl. Cíl vlastně nevím jak bych definoval jelikož je to celoživotní cesta na které se udržím nebo ne.

A opravdu si jako chudák se stovkou v kapse nepřipadám. Holky na zmrzlinu už nezvu.. nemám to zapotřebí. Se ženou na obědě jsem byl poměrně nedávno... to se nevylučuje. Prostě jsem si na to vzal ten den peníze. Opravdu se mě ale nestává že bych měl potřebu třeba pozvat nějakou krásku z mětra na oběd a litoval že nemám víc peněz u sebe :)

Jinak si nestěžuju.. pořád mám byt ve svém vlastictví. Mám auto s plnou nádrží (teď trochu kecám - je tam půlka tak) Mám plnou lednici. Mám telefon.. notas. nevím co ještě.

Přeju vám všem kraśný týden.. dneska kdo může šup do bohnic na skupinu :)

Tragik

Reklama

Přidat komentář