Reklama

Výprask vařečkou

JANA (So, 5. 8. 2006 - 17:08)

PŘED 30TI LETY MNE MATKA TAKY ŘEZALA VAŘEČKOU,MYSLELA JSEM ,ŽE JE TO PŘEŽITEK,DNESKA VÍM ,ŽE TO DĚLALA ZE VZTEKU,VĚTŠINOU SE PROTI TOMU DÁ DĚLAT MÁLO,KDYŽ JSEM TO ŘEKLA BABIČCE DOSTALA JSEM ABYCH SI NEZTĚŽOVALA ,MAMINKA BY MĚLA JÍT K LÉKAŘI,TŘEBA K HOMEOPATCE,PŘEJI TI AT SE TI DAŘÍ VŠE AHOOOOOJ

paul (Pá, 4. 8. 2006 - 12:08)

Dívám se dívám Lído...:-)Mě to spíš zajímá jako téma.Je v něm ukryto dost z nás lidí..Jinak k tvým otázkám, no možná chtěl a ty?:-)Ty také brousíš po těchto tématech viď,:-)

Jana (Po, 31. 7. 2006 - 18:07)

Mám dva kluky a nikdy jsem je nemlátila vařečkou. Když byl ten starší ještě malý tak dostal pákrát přes ruku , ale zase jen mojí rukou a to jen proto , že sahal na kamna na chatě. Báli jsme se , aby se nepopálil. Tvoje maminka si asi léčí svoje mindráky na tobě. Když zlobíš, tak ať ti dá dělat něco co nerada děláš/úklid a pod./ Je to mnohem účinější než mlácení vařečkou.

marian (Po, 31. 7. 2006 - 16:07)

ty by jsi dokázala nařezat někomu na holou vařečkou?

Návštěvník (Ne, 30. 7. 2006 - 17:07)

Biti deti je proti mezinarodnim zakonum. A jdi do prdele! Pokud tu nemluvime o tyrani, potom ten rodic asi vi, co dela. Nekdo je bitej, nekdo ne, nekdo vic, nekdo min....Segra zije v Rakousku. Tam, kdyz by jsi treba na ulici placla svoje dite, nebo ho chtela nejak fyzicky potrestat, tak na tebe muzou hned volat socialku. Copak uz nemuzeme vychovavat ani svoje vlastni deti tak, jak si myslime, ze je spravne? Kdo nam ma do toho pravo kecat? Za starych dob si nikdo ve skole nemohl stezovat, ovsem dnes, kdyz se neco stane, deticky si hned stezujou a rodice jsou v prusvihu. Ja bych ty decka zrezala a naucila respektu. Ja osobne jsem proti fyzickymu trestani, nerikam, ze je to treba a ze to cloveku da neco dobryho. Od mamky jsem treba nikdy nedostala, od tatky jo. Pak to taky casem preslo, jako u vetsiny. A to, ze nekdo dostava vareckou, je asi bezna vec, ja si pamatuju, ze bud to byla ruka, ta tatku moc nebolela, a nebo dokonce i placacka na mouchy!:-)) To stipalo. No uplne jsem ho za to samozrejme nesnasela,...ale co se dalo delat, pokud jsem mu dala za pricinu tim, ze jsem neco udelala. Jo jo, on to nesnasi nekdo. Rodic by se mel ovladat a neztracet nervy, a dite by nemelo provokovat a zlobit. Jenze...tak to nechodi.

PAVEL (Ne, 30. 7. 2006 - 13:07)

SKODA RANY KTERA PADNE VEDLE TO JE STARE CESKE PRISLOVI A U 95PROCENT TO BOHUZEL I POMAHA PROTO SE TO POUZIVA

P.L. (So, 29. 7. 2006 - 22:07)

Je fakt že tu facku jsem jí vrazil v záchvatu vzteku, po tom výprasku. Nepamatuju si že bych to potom ještě někdy udělal. Teprve mnohem, mnohem dýl mi máma řekla, že brala tátovi ze skříně Lípy (to ani neznám, já hulil Startovačky!) a kouřily s holkama na intru na záchodě. A taky nekouří. Ale mně musela tehdy kvůli tomu zmalovat zadek. A nebylo to naposled. Dostal jsem ještě nejmíň dvakrát, za důtku a když zjistila že chodím s klukama na pivo. Pak už to naštěstí skončilo.

Helena (So, 29. 7. 2006 - 20:07)

P.L. jsi odvážný. Vychovávání bití je pitomost, ale tvá máma si facku zasloužila. Ale podruhé sis neměl nechat nařezat! Ve 14ti tě matka nesmí vyhodit z bytu. Nesmí! Ale to si tehdy nemusel vědět..

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 19:07)

Taky jsem proti vychove bitim, ale u tebe to asi fungovalo. Nejsem zadnej psycholog, ale mozna ten sok z toho, zes v tom veku dostal na holou a zes dal mame facku, spojujes s kourenim a proto nekouris.

P.L. (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

Už si to moc nepamatuju, je to pár let. Vím jak na mě řvala za ty cigarety. Že mi to trpět nebude. Že mi všechny moje věci vyhází z okna! A že mě vyhodí na ulici. Musel jsem si kleknout před postel, vystrčit zadek a dostal jsem nařezáno. Když odešla, za chvíli se to ve mě otočilo. Vlítnul jsem do kuchyně, dal jí nečekaně facku, vzal tu vařečku co tam ležela a spálil. Máma na mě řvala že mě vyhodí z baráku a že takovýho parchanta doma trpět nebude! Kdyby mě nebila, co by se stalo? Každej v pubertě hulí a chlastá. A přejde ho to. Stejně nakonec nekouřím. Jen důkaz toho, že vychovávat bitím je pitomost!

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

Omlouvam se za to opakovani, ale nejak to blblo.

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti dat na holou???

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti stahnout kalhoty a rezat te na holej zadek???

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti stahnout kalhoty a rezat te na holej zadek???

Jirka (So, 29. 7. 2006 - 15:07)

P.L., tak tys byl dostatecne silnej na to dat mame facku, ale ne dostatecne silnej na to, abys ji zabranil ti stahnout kalhoty a rezat te na holej zadek???

Magdaléna (So, 29. 7. 2006 - 10:07)

Mám 3 děti,takže to u nás musí klapat,když mě děti rozčílí,tak zařvu,když mě moc rozčílí,tak si to vyřídím ručně,stručně.Vařechu nepoužívám,nemíním dětem udělat modříny.V ruce vím,kolik mám síly(moc né).

P.L. (So, 29. 7. 2006 - 10:07)

Když mi máma dala ve 14 vařečkou na holou, protože mě přistihla s cigaretou, taky jsem cítil PONÍŽENÍ A NENÁVIST. Dal jsem jí za to facku! Pak jí vytrhl z ruky tu vařečku a hodil jí do rozžhavených kamen. Jenomže jsem pak dostal ještě víc. Řekla mi že za tu facku mě vyhodí a ulici. Týden jsme spolu nemluvili.....

Lucka co to psa (So, 29. 7. 2006 - 09:07)

Paní je mi líto že mi nevěříte já jsem jen chtěla napsát jak mi je a jak to proběhlo myslela jsem si že jsou zde maminky a ne tolik zlích lidí.Nevím proč si myslíte že mi 10 let není ale kdyby maminka věděla že jsem sem psala tak bych dostala zas.

Lída (Pá, 28. 7. 2006 - 10:07)

paule, vidím že brousíš na všech diskusích o výprasku. A co Ty? Vzrušuje Tě to? Dostals někdy? Chtěl bys?
Ano, je část lidí, kteří po tom touží a které výprask může vzrušovat (tomu se říká masochismus, výprask vařekou, pokud jsi ho někdy dostal, nic jiného není).
Ale pak je myslím většina lidí, kteří při výprasku necítili vzrušení, ale ponížení a OBROVSKOU NENÁVIST a bezmoc.

paul (Čt, 27. 7. 2006 - 12:07)

Tohle je zajímavá diskuze.Možná ta první zpráva je trochu provokace k diskusi, ale velmi povedená, protože se najednou rozvinula diskuze.fakt je, že věk je jedna věc, ale na tom to nezáleží.Jsou myslím holky, které vždy byly brány jako princezny a ve skrytu duše to toužily zažít.Anebo ženy, které jsou velmi pracovně vytížené a pak jako relax chtějí zažít toto.Prostě ten adrenalin je velmi vysoko.Berou to možná jako adrenalinový sport:-)Co vy na to?

Reklama

Přidat komentář