Reklama

Dlouhá masturbace po obřízce

honza.s. (Út, 23. 4. 2013 - 15:04)

dobri den jsem po obrizce 14 dni a uz jsem masturboval a nevim jestli to vadi ......zadni potize uz nemam mam tam jeste stehy a trosku boule a nic me neboli mam jit urologovi dekuji za odpovet :)

Petr (So, 29. 5. 2010 - 19:05)

Mam to chapat tak, ze je pro tebe masturbace cca 10 min dlouho a ze vetsinou se udelas treba za 2 min?

Vymysli si co c (Čt, 27. 5. 2010 - 14:05)

Ahoj,
mám cca měsíc po obřízce, absolvoval jsem ji kvůli zdravotním problémům - nemohl jsem předkožku přetáhnout, proto jsem nikdy nic ještě s žádnou holkou neměl. Dnes jsem zkoušel masturbovat, na zvhlčení používám indulonu, která je docela účinná, musím uznat, že bez zvlhčení to opravdu nejde. Ale masturbuju, cítím velké vzrušení, dokonce mi dost silně začla pulzovat noha, občas i zavzdychám ale výstřik i cca 7 - 10 minutách nikde, co se děje? Mám zajít k urologovi?

Díky

Default User Image
Míra (Pá, 23. 2. 2024 - 18:02)

7 minut. Trochu si přidej času. Moje zkušenost. Střízlivý i když po plese. Prostě moc nepiju. Od 2h do půl sedmý a nic! Tomu se potom říká prohraná bitva! I hodinu bych bral. Už mě bolí obě ruce jako bych kopal studnu a 3x úspěch za tři týdny. 

Reklama

Přidat komentář