Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 31. 8. 2019 - 19:08)

Nikolka je na zom líp. Už nemá cévku a může se lehce pohybovat. Stejně ale školu nestihne. Je to náročný,ale snad bude v pořádku. Víc až bude lepší konstelace. Díky moc!

Karel (So, 31. 8. 2019 - 16:08)

Poprvé jsem ke společnému čurání přesvědčil partnerku ve vaně a teď to děláme běžně. Ale musel jsem to poprvé spustit já jako první a ona pak začala čurat taky.

Míla (So, 31. 8. 2019 - 08:08)

Takže Libor je fikce a celý přìběh taky? To není možný!

Mílo (So, 31. 8. 2019 - 08:08)

Ano,je to tak,ale ten příběh je krásný jak píše Tony. Bohužel znám zákulisí a tak je jen proto tak krásný,že je v něm uvnitř hodně bolesti a smutku.

Tony a vy další (So, 31. 8. 2019 - 07:08)

Pokud si nalistujete zpět,tak jednou jsem sem napsala že člověka,kt.sem píše osobně znám a John mi tehdy doporučil,abych víc neodkrývala. Tomu človeku nejen já vděčím za mnohé,mj.zachránil život mé vnučce Rozárce a pomohl i jinak. Jedná se o VŠ vzdělaného člověka,který svou profesí je znám i v zahraničí po celém světě a je i mediálně známý. Velmi mne tehdy překvapilo,že má takovýto ventil,ale pochopila jsem. Tady se jen jednou podle mne lidsky otevřel po pravdě Tonymu, ikdyž postava Jakuba byla nešťastná ,ale ne úmyslně Tonyho poškodit. Vše,co zde Libor ostatní Tonymu tvrdil je naprostá pravda,znala jsem dokonce i jeho maminku a otce,ale důvod jeho psaní je podle mne nejen v tom,co Tonymu uvedl,ale spouštěcí moment si myslím je ten,co se mu přihodilo před dvěma roky. A chápu,že to člověk i takového kalibru nemusí unést. Proto se přimlouvám i já ,nechme ho psát s jistou mírou tolerance. Pochopila jsem,že nekteří podobní lidé potrebují ventil na odvedení napětí....saunu,hospodu,dominu s bičem,harleye,pást ovce apod. Bolest tohoto člověka je tak značná že to močení je podle mne jen symbol uvolnění,John tady napsal výstižně -spodní pláč .Pokud ve svém psaní nakonec odhalí to,co se stalo nedávno,pak mnozí pochopí. Já to vzhledem k úctě k tomuto člověku neudělám, i tento můj odkaz chtěl odvahu,ale trápím se temi posměšky a znevažovanim i ostatních,co ho podporují,že jsou jako on nebo on. Tento člověk nemá vůbec zapotřebí si zde vytvářet nějakou falešnou neexistující podporu a vůči lidem,co ho podporují nebo vzali příběh doopravdy to je opravdu nefér.

Josef (So, 31. 8. 2019 - 03:08)

Mě teda nepřijde že zažil něco těžkého,to je prostě život.Každý má nějakou bolest a třeba těžký osud.Že by mu pomáhalo psaní o čůráni do nočníku a o proudu moči z pipiny.??Spíš se vtom plácá a neví jak pokračovat.Styl psaní se za toho půl roku několikrát změnil,tak asi kdo začal kdysi jako Klárka to dnes už nepíše.A že přivezl ikk kachnu a bude se zelim to je spíš na doktora

Tony (So, 31. 8. 2019 - 04:08)

Jsme na doktorce, tak se nediv.

Pozorovatel (So, 31. 8. 2019 - 08:08)

Přesně tak. Celá doktorka je na doktora.

Tony (So, 31. 8. 2019 - 04:08)

Jsme na doktorce, tak se nediv.

Josef (So, 31. 8. 2019 - 03:08)

Mě teda nepřijde že zažil něco těžkého,to je prostě život.Každý má nějakou bolest a třeba těžký osud.Že by mu pomáhalo psaní o čůráni do nočníku a o proudu moči z pipiny.??Spíš se vtom plácá a neví jak pokračovat.Styl psaní se za toho půl roku několikrát změnil,tak asi kdo začal kdysi jako Klárka to dnes už nepíše.A že přivezl ikk kachnu a bude se zelim to je spíš na doktora

Tony (So, 31. 8. 2019 - 00:08)

Libor píše něco velice těžkého ze života. Promítá tu své sny z jeho vnitřní bolestí, jak sám osobně, když jsem se stavil v Mikulášovicích přiznal. Proto bych byl rád, kdyby tu psal dále. Sice to není dobrý příklad pro mládež, nalévat mladé nezletilé děvuchy vinným střikem, které pak vobchcávají vesnici a viadukt, jenže jeho fikce je v jádru krásná

Tony (So, 31. 8. 2019 - 00:08)

Proto mi tu tyto báchorky nevadí, jenže Libor se dopustil ve svém báchorčení dvou chyb, shoda jmen, ale z mého oblíbence Jakuba, který sem na doktorku přijde opravdu zřídkavě udělal v jeho povídce naprostého hajzla, já už vím, že celý ikk, je smyšlený, a to se prostě dělat nemá, tím si to autor pohnojil, naopak, pravý Jakub má ze mě naprostý děs a vůbec nechápe, proč ho já jako starý dědek obdivuju. A vůbec nebere určité věci- Jenže mé natahování psychiky autorem ohledně Jakuba bylo zcela zbytečné-----------Nepohořelo to na Jakubovi.-V Berlíně jsem měl zcela hovězí nápad, koupit Klárce a Mišce pohledy s kusem berlínské zdi. Nevím, jak by to vyšlo, když jsem u Dačic a Mimoně dal jenom jméno s M, kdyby mi autor jménem Klárky a Mišky za ty pohledy poděkoval, tak bych vše sežral i s navijákem, jenže on hrál hru na nespolehlivost pošty a tak jsem se tam trmácel podruhé a to mne stálo nemalé peníze i za ty známky, nakonec jsem se tam trmácel potřetí, že když česká pošta nefunguje, jak má, že ten balíček pak odevzdám pro Klárku a Mišku v restauraci u Vladařů v Mikulášovicích.----------------A najednou jsem zjistil, že Klárka ani Miška vůbec neexistují, že jsou to výplody jednoho autora.---------------------

Dvě chyby, autor vůbec neměl ztotožnit mého oblíbence Jakuba s vybájeným xindlem. Druhá chyba byla, že kdyby hned přitakal na ty pohledy z Berlína, tak bych to vzal, nekupoval je jako idiot zajížděje do bývalého východního sektoru na třikrát a nechtěl je pak v Mikulášovicích doručit.---Tam jsem zjistil, že je vše jinak.-------------------Takže, nervy, můj oblíbenec Jakub vůbec o ničem neví a užívá si jako vždy léta na chatě své tety u bazénu, tak já jsem málem i s navijákem spolkl autorovy báchorky a málem jsem jel do Polšči.

Daniela (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

Libor ale netvrdil,že píše pravdu. Tady jsi mimo. Lidi se spíš posmivají těm,co to neprohlédli a věří v realitu. Ale máš pravdu,je to nechutný a plný zloby a ponižování. A to sem skutečně nepatří.

Tony (So, 31. 8. 2019 - 00:08)

Mně vůbec nevadilo Liborovo další psaní a rozvíjení příběhu, geograficky to sedělo, ale reálně jsem věděl, že se jedná o nesmysly---------------------Pořád je to lepší, než ty bláboly, co píše úchylný multinick Zkoumal na zcela jiném vlákně.-------------------S mrtvě narozenou Nikolkou to chápu-----------Z toho, co dnes psali v Blesku a co tam popsala paní Lucie Vondráčková, která to dodnes tajila, mně jímá děs. Podruhé rodila v Kanadě, předčasný porod a dceruška, která už měla dopředu jméno, se narodila mrtvá, prý ji v té Kanadě nechali celý den, tu mrtvou dcerušku chovat. Když se jí pak po třetím těhotenství narodil druhý syn, tak prý měla děsivý strach ze všeho a nemohla se od něj jako od miminka odtrhnout ani minutu.---------------------Nevím, proč autor oživil mrtvě narozenou Nikolku, on nechce působit zlo, jak tu napsal, že si tu tím psaním utěšuje svou vlastní bolest, kterou v tomto plně chápu, když jsem se včera poprvé dověděl o neskutečné vnitřní bolesti paní Lucie Vondráčkové.

Josef (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

A co třeba mysliš?

Znalec (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

Vy,kteří tady zesmešňujete Luborovo psaní a lidi,co ho podporují jste lidské hyeny a hovada a nemáte vůbec pochopení pro lidskou bolest. Vtìpky beru ,ale tohle je daleko za slušností normálních lidí. Jsem na doktorce mnoho let,ale takový zloby a šikanu člověka jsem tady ještě nezažil,vy hulváti. Jsem velmi tolerantni,ale tohle je moc.

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2019 - 23:08)

Jsi si jistý, že vůbec nějaký Lubor existuje? Že to není zase nějaká skupina studentíků? Nebo náhodně sem přispívající lidi? A vůbec kde je Mravní hlídka a Ignacius????

Roman (Pá, 30. 8. 2019 - 22:08)

S holkou na čůrání sehnat je těžký. Jestli by se našla z Táborska tak kolem dvaceti ,ať se ozve na toto vlákno. 28 let,svobodný,nezadaný,finančně nezávislý. Díky za nabídky a info....

Miška (Pá, 30. 8. 2019 - 21:08)

Já o tom vím taky a moc mně to vzalo,snad Nikolka už bude Ok. Tohle je daleko důležitější než moje nešťastný vztahy. Nejradši bych za ní jela ,ale až bude lepší dáme alespoň skype. Ještě leží a prý až zitra bude moci vstát a moci už sama čurat. Jsem s ní každou chvíli a včera jsem plakala a nemohla spát stejně jako Klárka. Ani teď to nejde a jsem na chodbě v penzionku a píšu. O čurání teď nemohu vůbec. Omlouvám se.

Návštěvník (Pá, 30. 8. 2019 - 21:08)

Ok,souhlas

Reklama

Přidat komentář