Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ano (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Miluna je zvyklá na svůj způsob života a bude utíkat. Dobře napsáno!

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 18:09)

Spis je otazkou, jak dlouho mu ta trpelivost vydrzi.

a (Čt, 5. 9. 2019 - 17:09)

Nechtěl Denis stavět později dům?
Chce dítě a dům. Rodinný život.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Jen blbec už v partnerství na sebe vybleje všechno.Na co? Aby to pak dotyčnej mohl při hádkách proti vám používat jako třeba Jirka.Tuhle chybu už nikdy neudělam.Řekla sem že ví to co je důležitý pro mě a jak jsme spolu byli dřív řekla sem že se snažim krotit a neprojevovat víc než je nutný ale nejsem tichá jako Maruška.Kdy sem zjistila že ta tichost mu moc nevyhovovala tak lepší mluvit ale nějak tak normálně.Ale občas i on sám umí přepnout a dělat blbůstky,tak ať si je ale dělá ale já nebudu,maximálně na jeho notu ale už se nikdy nechci projevovat abych byla za blba,musim s tim bojovat a už si udržet takovýho chlapa.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Jenže to může vyjít najevo, je lékař a může nahlédnou do papírů, třeba u porodu ap.. Dnes jde za peníze všechno. Ano, je to neuvážené a zbrklé jednání, které se opět dostane na špatnou cestu.

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Tak to to dopadlo nahodou jeste velice dobre. k Milune a jejimu predchozimu zivotu…. No, ja si, uprimne receno, neumim predstavit, ze by nekdo z vas (nas) dobrovolne na sebe povedel takove, casto dost odstrasujici veci. Zakladni obrazek si doktor stejne uz mohl udelat sam, mel uz dost podnetu a kdyz ho to jeste neodradilo, tak asi to tak chce, no.

:-) (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Nic nedopadlo, teprve dopadne. A špatně.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 11:09)

Nežere tě svědomí?

Miluno (Čt, 5. 9. 2019 - 10:09)

Co jsi řekla Denisovi, kde ke jsi přišla k hif?

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 09:09)

Možná si myslí, že Milunu spasí, bude léčit a ona mu za to dá dítě. A bude vzorná manželka, vděčná hospodyňka. Neví nic o životě Miluny a rodiče mu to nepoví.

. (Čt, 5. 9. 2019 - 09:09)

Tovíže to je přesně takhle jak píšeš.

zvláštní (Čt, 5. 9. 2019 - 09:09)

Taky vám Denis začíná připomínat Jirku, jak chodí pobrekávat k jejím rodičům? Třeba časem přistoupí i na nějakého toho Fandu a další Miluniny úchylárny

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 09:09)

Kdyby věděl do čeho jde, to je fakt tak blbý?

Myslím, (Čt, 5. 9. 2019 - 09:09)

že už to tady někdo včera psal. Ten člověk neví ani desetinu z Milunina života. To ještě bude průšvih, až mu to doklapne. Psala přece Miluna, že ví tolik co je třeba, takže zmanipulované kecy, jak byla využívána. Těžko ví, jak "se jí dělaly" děti, jak ji obskákalo několik kámošů na záchodě až z toho chytla HIV, jak chrápala s arabama, kteří se jí pak těžko zbavovali, jak kradla rodičům a vildovi peníze a věci, jak chodila s alicí a Fanoušem šlapat, jak platila kamiońákům, aby ji obskočili, jak se jí posral u radiátoru za prachy ten úchylnej magor, jak byla zavřená za napadení a spoustu jiného. Jednou to bouchne Miluno, víš, že partneři o sobě musí vědět vše a novomanželé to musí potvrdit v den svatebního obřadu?

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 09:09)

Jak do čeho jde? Jak to myslíš?

hm (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

On Denis ještě neví Miluno, že tě takové typy přitahují, že když jsi v klidu, začneš se nudit, chceš tu nudu takhle měnit. No nevím, jestli ti tohle stálo za to a jestli se nepoučíš.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

Ale já chci jako klid doma a chlapa kterej neni vzteklej a neřve.Tu nudu to je asi něco jinýho zase,to nevim jak vysvětlit ale rozhodně mi nebaví agresivní debil aby po mě řval.A já si ho našla takovýho snadno když takovejch mi vždy chtěla většina a taky to seznámení bylo v baru no.Můžu být vděčná za sanitářku že sem ho takhle potkala Deniska.Teď má od něj modřinu i Denisek protože mi Deniska nakopl.pozoruju Deniska jak kouká zamyšleně a teď si povídal s mámou a člověk by ho fakt zlíbal,jak je tak jinej.

? (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

A kde je teď Denis?

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 08:09)

Denis je z něho nasranej.Řekl mi jak sem ho mohla nahradit timhle:'( a je teď semnou u rodičů a domlouváme se co dál a Sergej už otravoval i tady protože bohužel ví kde bydlí.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 07:09)

Bylo to hrozný,s rozchodem nesouhlasí.Křičel,házel věcma a napadal Denise,vyhazoval ho z bytu a mě neustále chtěl odtahovat.Pak když viděl že mu tohle nepomůže tak se sebral a odešel sám a třísknul dveřma ale v noci přišel zpátky ožralej a rozbil i nějaký věci:-( neni s nim řeč se normálně domluvit,tak je mi zas hnusně.Do práce nevstal a vyřešenýho neni nic protože se s nim nedá dohodnout.Vůbec neřekl jak to chce udělat s bytem prostě prý žádný rozchod že nesouhlasí a Denisovi vyhrožoval že ho sundá za to že mu mě přebírá,tak já nevim už co s nim.

Reklama

Přidat komentář