Reklama

Gamblerství

Gamblerka (So, 23. 1. 2016 - 09:01)

11 dni bez hrani
Dobre zasnezene rano jako z pohadky
Dneska na me padaji nejake deprese z cele me situace s dluhy ale nejak se to zvladne - kdyz nejde o zivot jde o ho... :)

Co doporucujete na tyhle stavy?

Ahoj Anonyme
Ja hodne ctu a maluji. Je to velmi uklidnujici :)
Co ty? Jak se drzis a pokracujes v misi zvane Abstinence?
Hezky den a Abstinenci zdar

Lemog (So, 23. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 132. den bez gamblu a cigaret

Pro Tragika, Anonyma D, Gamblerku a ostatni kolemjdoucí čtouci - radek je gambler, ktery svuj boj zatim prohrava, rika ze kontrolovane prohreava nejakou tu tisicovku nesicne - krmi tim svoji zavislost a hlavne cpe dobrovolne sve penize do kapes majitelum heren. Setkali jsme se zde asi pred 3 mesici, kdy se misto konstruktivni diskuze nezmohl na nic jineho, nez kritiku bez padnych argumentu. Po par vymenenych nazorech jsem odmitl dale s nim diskutovat, jeho zamerem je vyvolat rozepri bez kloudnych argumentu. Ja si klidne vyslechnu a budu reagovat i na gamblera v teto fazi "jakoby kontrolovaneho prohravani" , i takovi gambleri existuji a jejich nazory a postoje by me zajimaly, ovsem pouze v pripade, ze bude argumentovat vecne a pristupovat k diskuzi slusne a nebude urazet.
Proto bych vsem doporucoval nereagovat do te doby, nez se uklidni a povede slusny dialog.

Lemog

radek (So, 23. 1. 2016 - 02:01)

Tragiku, drzis se 3m smesny a vsem radis ztroskotance s kilem v kapse. Ani jidlo ani nic jineho si nemuzes koupit. zit jako social do konce zivota a z metra vsem radit. Muzes ve svych 40 pozvat holku na kopecek zmrzliny nebo dva rohliky a vykladat ji o AG ty vole.

radek (So, 23. 1. 2016 - 02:01)

Tragiku, drzis se 3m smesny a vsem radis ztroskotance s kilem v kapse. Ani jidlo ani nic jineho si nemuzes koupit. zit jako social do konce zivota a z metra vsem radit. Muzes ve svych 40 pozvat holku na kopecek zmrzliny nebo dva rohliky a vykladat ji o AG ty vole.

radek (So, 23. 1. 2016 - 02:01)

Tragiku, drzis se 3m smesny a vsem radis ztroskotance s kilem v kapse. Ani jidlo ani nic jineho si nemuzes koupit. zit jako social do konce zivota a z metra vsem radit. Muzes ve svych 40 pozvat holku na kopecek zmrzliny nebo dva rohliky a vykladat ji o AG ty vole.

radek (So, 23. 1. 2016 - 02:01)

Tragiku, drzis se 3m smesny a vsem radis ztroskotance s kilem v kapse. Ani jidlo ani nic jineho si nemuzes koupit. zit jako social do konce zivota a z metra vsem radit. Muzes ve svych 40 pozvat holku na kopecek zmrzliny nebo dva rohliky a vykladat ji o AG ty vole.

Anonym D (Pá, 22. 1. 2016 - 23:01)

Zdravím :)

Výborně Gamblerko, jen tak dál..
Hodně jsem na Tebe myslel.

Co takhle koníčky, jaký máte Gamblerko, Lemogu, Tragiku?

Gamblerka (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

Nazdravi vsem :) a abstinenci zdar

Gamblerka (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

Ahoj Tragiku
Je to kazdeho vec kolik nosi a jak hospodari. Kazdy mame sve metody co nam vyhovuji. Myslim ze to tady nikdo ve zlem nekomentoval a pokud ty to mas takhle, tak nikdo nema pravo soudit. Jen jsem se snazila rict ze pokud mam u sebe nejakou tu tisicovku a Nechci tak je to stejne jako mit stovku a nechtit. Pro me by byla recidiva i mit jen tu stovku a koupit treba los takze vyse castky nehraje roli.

Lemog (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

Hezky vecer vsem
Lemogu...Tragiku, Anonyme D, Gamblerko -na zdravi, na abstinenci, na pekny vikend bez gamblu.

Lemog

Gamblerka (Pá, 22. 1. 2016 - 20:01)

Hezky vecer vsem
Lemogu odspuntuj potencialni sampus ;)
Jsem doma penize stale vcelku a bazeni zadne. Prislo uvedomeni jak jsem se na to nadrela a co vse musim zaplatit takze pomysleni na hru nebylo spis jen smutek proc jsem to drive delala :( ale za minulosti jsem udelala tlustou caru. Stalo se a ted musime hledet do budoucna k kepsim zitrkum.
Jsem rada ze vas tady mam - komu bych to mohla vypravet aby pochopil tyhle myslenky, problemy a sr.... nez vam "znalym" a "zkusenym"
Hezky patecni vecer a Abstinenci zdar

Tragik (Pá, 22. 1. 2016 - 17:01)

Ještě prostě musím říc něco k té stovce v kapse.

Celkem mě překvapuje že to někdo tak silně řeší.. mě za ty měsíce to že nemám u sebe peníze nepřineslo žádná negativa. Naopak tím dost šetřím protože nepřemýšlím co bych si koupil za blbost. Já si můžu koupit co chci ale musím si na to ráno vzít sebou peníze a to se mě obvykle nechce a tak :)

Nenapadá mě opravdu žádná "náhlá potřeba" kdy bych si řekl.. "bože to sem pos.ral že u sebe nemám peníze" :)

Celkově se mě vztah k penězům hodně změnil. Víc mě naštve když si nechám doma sluchátka a zrovna mám chuť si poslechnout něco pěkného v metru :)

Tragik (Pá, 22. 1. 2016 - 17:01)

:))

Mě to už přijde i vtipné.. asi slušnej oddíl. Neumím si to představit. Tam kam chodím já chodí tedy lidi třeba den po tom co přestali. Nebo se tam parkrát někdo vrátil po recidivě. Nikdo kdo aktivně hraje.

co se týká "modlidby" ano je to ono Lemogu.. chtěl jsem jen ukázal jak to samé řečené normálně nemusí být spojeno s náboženstvím. Je i možné že to někdo bere jako prázdná slova ale to už neovlivníš jak kdo co bere. Ta cessta je jen v nás.

Tragik (Pá, 22. 1. 2016 - 17:01)

:))

Mě to už přijde i vtipné.. asi slušnej oddíl. Neumím si to představit. Tam kam chodím já chodí tedy lidi třeba den po tom co přestali. Nebo se tam parkrát někdo vrátil po recidivě. Nikdo kdo aktivně hraje.

co se týká "modlidby" ano je to ono Lemogu.. chtěl jsem jen ukázal jak to samé řečené normálně nemusí být spojeno s náboženstvím. Je i možné že to někdo bere jako prázdná slova ale to už neovlivníš jak kdo co bere. Ta cessta je jen v nás.

Lemog (Pá, 22. 1. 2016 - 15:01)

Ahoj petre,

muzes mi tedy vysvetlit myslenkove pochody cloveka, ktery chodi na AG a pritom hraje? Proc tam takovy clovek chodi?

Lemog

petr (Pá, 22. 1. 2016 - 15:01)

Chodil jsem na Ag a bylo to k hovnu v Brne. A pulka lidi hrala a chodila na Ag. Pobrecet si tam.

petr (Pá, 22. 1. 2016 - 15:01)

Chodil jsem na Ag a bylo to k hovnu v Brne. A pulka lidi hrala a chodila na Ag. Pobrecet si tam.

Ano, (Pá, 22. 1. 2016 - 14:01)

je to tak se vším.Jsem např.kuřačka a diskuzi bych si přečetla,ale nijak tam nepsala,pokud nebudu mít chut s tím skončit.Potom,když se toho budu chtít zbavit,pak určitě bych vypisovala stále,protože bych věděla,že jsem na tom stejně jako ostatní a že mi to aspon trošku pomůže.Automaty bych všechny okamžitě zrušila,protože kolik lidí tím trpí,kolik to rozvedlo manželství,kolik lidí se musí léčit atd.,že to je hrůza.V té chvíli si říkám,že vlastně nemám žádné problémy-v uvozovce,je mi těch lidí opravdu líto.Pokud je tam už ta závislost,pak vůbec není jednoduché přestat a většina to prostě nedokáže.Je to pouze otázka času,kdy s tím opět začně.Ty jsi dobrým příkladem,že to jde,když se chce.

Lemog (Pá, 22. 1. 2016 - 14:01)

řekla bych,že to.......pokud je to tak, je to dost tragicke a herny nikdy nezkrachuji...........i napr. na webu gambling/podaneruce.cz se nekdo zapoji do diskuze, narika jak je na tom spatne, napise dva tři prispevky a ztrati se - tzn. vesele gambli v herne............ja jsem byl na tom uplne stejne - ja jsem napr. poprve vyhledal diskuzi a aktivne napsal par prispevku nebo spise tedy dotazu na "zkusenejsi" diskutujici kolegy na jare 2013 (nebylo to tady na doktorce, byl to web stopzavislosti, kde ovsem v polovine roku 2014 diskuze ze dne na den skoncila a do dnes neni obnovena)- to uz se moje prohravacska kariera rozjela na plne obratky a az temer po 2,5 letech jsem ten rozjety vlak ve fazi obrovsky sebedestruktivnich rozmeru dokazal zastavit

tak az dalsi gambler zjisti, ze si musi pomoci hlavne jen on sam a to hlavne uvedomenim si a priznanim, ze je gambler, objevi se tady a my ho s radosti privitame do klubu

Lemog

Lemogu, (Pá, 22. 1. 2016 - 14:01)

řekla bych,že to pročítají pouze ti,co toho skutečně chtějí nechat,kteří se snaží s tím skoncovat.A ti sem potom i rádi píšou.

Reklama

Přidat komentář