Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

MAX (St, 27. 4. 2022 - 20:04)

chlapci, muži nechte si udělat úplnou obřízku a nemáte do konce života problém z přetahováním předkožky ,lepší je i hygiena a na to by měly dohlédnout především matky které většinou od mala koupou své syny a přetahuji předkožku, někdy s tím mají problémy. Mě rodiče nekoupali ani nepřetahovali předkožku, matka i otec to asi nevěděli osobně jsem většinou po celých dnech chodil nahý, neměl jsem nikdy do 20 let erekci ani jsem nemasturboval, svého ptáčka jsem považoval že je pouze k čůraní-později jsem zjistil že je problém s přetahováním při hygieně a tak jsem se trápil se zúženou až do 40 let, kdy mi při sexu na dovolené ve vodě předkožka přeskočila za žalud a tak jsem podstoupil úplné obřízce. Proto doporučuji všem matkám poněvadž děti to nevědí a ve škole jim to také nikdo neřekne, již v dětství nejlépe je nechat obřezat- vůbec to nebolí, budou vám za to vděční než se tímto trápit a je také nebezpečí že při delším přiškrcením mohou přijít i o žalud

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 11:05)

To, co jste napsal, je úplná blbost. Vy jste měl erekci dřív než ve 20 letech. To jste neměl ani poluci? A navíc obřízka snižuje citlivost penisu a zabraňuje vyvrcholení. Myslím, že v některých částech vašeho příspěvku kecáte.

Pepa (Pá, 22. 4. 2022 - 17:04)

Tvl. na mě když to přišlo tak matka vzala salátovku a na ní mi ukázala co mám dělat s pinďourem abych měl od toho pokoj a bylo vymalováno.Pak se mě ještě párkrát zeptala jestli je to jako všechno v cajku a v patnácti mi darovala nějakou bolševickou příručku o sexu a dospívání mladého muže. Tak že asi tak.

David (Út, 5. 7. 2022 - 13:07)

Měla ti tou okurkou protáhnout kaďák. Víc by sis to užil.

Květa (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Náš syn má 13 a už dva roky dostává na noc pleny - aby se do nich vysemenil a vyčural a nebylo špinavé ložní prádlo od polucí. A taky aby byl klidný a spal a nehrál si s ním. Ráno mi ukáže špinavou plenu.

Návštěvník (Čt, 21. 4. 2022 - 17:04)

Ty jsi píča, fakt

Tech (St, 20. 4. 2022 - 07:04)

Ty si piča fakt

Denka (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Ten můj měl poluce před rokem, vím i přesně kdy jsem tu první skvrnu objevila. Výrony měl každou noc a trvalo to tak necelého půl roku. Pak bylo znát, že začal s onanií. Nikdy u nás nepadlo ani slůvko o polucích či onanii. Na vše kluk přišel sám, nebylo potřeba něco říkat.

Bára (Čt, 3. 3. 2022 - 07:03)

Už to tady víckrát někdo psal. Žádný vysvětlování. Kluky mám dva, pět let od sebe a každý na všechno přišel sám. Nikdy u nás nepadlo slovo o poluci či onanii. Mladší syn je ve věku kdy bez toho honění nemůže být a nevím, proč bych mu něco měla vysvětlovat. Všechna ví, je to s ním úplně bez problémů.

Valerie (Út, 1. 3. 2022 - 05:03)

Když začaly synovi poluce, tak jsem mu nevysvětlovala vůbec nic. Témata kolem sexu jsou jaksi tabu, propadla bych se hanbou, zavést s ním o tom řeč. Asi necelého půl roku měl poluce, dost jsem to totiž sledovala. Každé ráno byla na prostěradle dávka spermií. Pomalu se pak skvrny objevovaly i na místech, kde by při výronu polucemi nemohly být. Bylo teda znát, že si to už dělá. Taky jsem ho pak načapala, jak si ten koneček mastí prstem, a to už si pravidelně dělal dobře. Teď je v pubertě a jenom si ho mastí a mastí. Ráno, až vstane, tak v prádle budou aspoň dva fleky, jeden úplně čerstvý. Takže má jenom to honění.

Návštěvka (Út, 1. 3. 2022 - 05:03)

Jo kluci v pubertě bez toho nemůžou být, to semeno potřebují dostat ven a jde to u nich jenom tím honěním a vyhoněním. U nás bylo to samé. Poluce se u kluka objevily ani ještě neměl 10. A hned se semenem i v tom věku. Taky brzo přišel na to, že si to může dělat sám. Víckrát jsem ho tenkrát načapala, protože měl vlastně pořád ruce mezi nohama jak si ho zkoumal. Vždycky jsem raději dala vterinku předtím vědět že přicházím. Ale i tak jsem ho několikrát spatřila, jak si ho taky tím prstíkem tře. Dodneška to tak dělá , že nestahuje, ale mastí ukazovákem. Bratr má taky puberťáka a jak vím od jeho ženy, tak je to u nich taky stejné. I ten jejich jenom onanuje.

Zdeněk (Po, 28. 2. 2022 - 14:02)

Tak já už jsem dospělý, pubertu jsem prodělával někdy v letech 1998-2000. No tenkrát mi nikdo nic nevysvětloval, byl jsem takový tichý a nevšímavý chlapec. Tak až to začalo, tak jsem si brával pod pyžamo slipy - to stejně nepomáhalo, tak jsem to ručně vždycky pral, měnil si prostěradlo. To, že když si ho vyhoním a snížím tak riziko nočních polucí, to mi taky nikdo neřekl. A internet nebyl. Pak jsem si ho začal na noc ovazovat do ubrousků nebo i kapesníků a obtáhl gumičkou....no a to aroma, na to se nedá zapomenout

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

Poluce jsou pro kluky překvapivé asi tak, jako pro dívky měsíčky. Co se týká pohlavních výměšků, má problém i v dospělosti. Jak se mi postaví, vytéká mi z penisu hojně preejakulační sekret. Mám stále olepený penis a klouzavé mokro ve slipech. Vytéká to i do pyžama a na povlečení. Musím pohlaví stále omývat a měnit často spodní prádlo. Poluce nejsou u potentních mužů jediný problém.

Zdeněk (Po, 28. 2. 2022 - 15:02)

Jo, já jsem si jen přečetl historii této diskuze a někde jsou maminky opravdu na rozpacích ze svých synátorů. Četl jsem i o plenkách, nicméně chtějí si udržovat čisté povlečení a matrace - to je od nich vcelku pochopitelné, na druhou stranu chlapci to mají jako něco jeleni v říji, nechtějí přijít o svoji čest a hrdost pubertálního období. Mě se tenkrát rodiče na nic neptali, ale taky jsem se to snažil maskovat. Prostěradla jsme měli bílé a dokonce jsem jednou přistoupil k tomu, že jsem ty ztvrdlé žluté skvrny začal z toho prostěradla vystřihovat...no a to jsem udělal asi 5x a bylo po prostěradle.

Verča (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

Už jsem tady psala. A chci jen reagovat na příspěvek. Taky měl syn období , kdy se to snažil maskovat. Přepíral si sám prádlo, dokonce si vyměnil prostěradlo či se jej snažil oprat. Prostě za žádnou cenu by nepřipustil, že si toho svého ptáka honí a má výrony semene. Teď už to nedělá, vždycky to prádlo s nesčetnými skvrnami někde zmuchlá a já vím kde a pak to přeperu.

Zdeněk (Po, 28. 2. 2022 - 16:02)

Ale stejně, že se na trhu neprodávají nějaký "vylepšováky", které by elimonovaly znečištění pyžama a lůžkovin. Mám na mysli něco jako plena, akorát jen na ptáka, že by se do toho zabalil s extra savou špičkou a pak by se to nějak muselo připnout, asi kolem pasu, aby to moc nestahovalo, prostě aby to bylo pohodlné a drželo to. Už mohli něco vymyslet páni inženýři. Já když jsem si to balil do ubrousků a kapesníků a převázal gumičkou, tak jsem to stejně ráno našel někde úplně jinde...

J (Ne, 27. 2. 2022 - 15:02)

Za mého mládí a v mých kruzích se s onanijí nikdo nechlubil. Věšinou se každý snažil tvrdit, že má svou holku a není mu to zapotřebí. Já jsem teda honil tak 2x týdně, ale nikomu bych to v té době nepřiznal.

Gi (Po, 28. 2. 2022 - 08:02)

Onanoval jsem a onanuji pravidelně i několikrát denně. Můj táta tvrdil, že so po tom zblbne. Jako jediný z rodiny mám maturitu i VŠ. Máma to podporovala v domění, že se neožením a budu se o ní starat. Oženil jsem se při první příležitosti. Manželka mojí onanii vnímá pozitivně a často se stává předehrou našich sexuálních hrátek.

Verča (Po, 28. 2. 2022 - 07:02)

Tak stejný je to i teď. Myslíš, by se můj syn přiznal k onanii? Nikdy na světě. Vypadá jak neviňátko, ale mastí si ho pořádně a pořád. To je semene den co den co nacházím, ale dělá že ho má jen na čůrání a na nic jiného.

Návštěvník (Po, 28. 2. 2022 - 11:02)

A jak to u syna začalo, polucemi? To máš teď práce, co, jak píšeš, den co den plno semene. Znáš jeho semeno?

Reklama

Přidat komentář