Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 10. 9. 2019 - 20:09)

To je můj Nick nepiš za mě ano

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 21:09)

Ty vole, alias Klárko, můžeme si myslet o autorovi cokoliv,ale je naprosto nějvětší hyenismus ukradnout nick Kláry a zde ji ponižovat a zesměšňovat. Mějme úctu k tomu jejich příběhu,který je na motivy reálu jak jsem byl informován a nedělme ze sebe hovada a debily.

Mravní hlídka (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

Ano,tady to je skutečně přes čáru. Neberte si ty holky škodolibě na písmo a nechte je žít.

Klárka (Út, 10. 9. 2019 - 15:09)

Jak to trochu uschlo tak jsem se vrátila do třídy.Nikdo nic nepoznal a řekla jsem že se mě udělalo špatně.Trochu to studilo ale dalo se to vydržet.Uz jsem doma ani viadukt nebyl stačilo mě tam to.No možná to vypustim někde na zahradce když je hezky

Klára (Út, 10. 9. 2019 - 11:09)

O včerejsku napíši později. Ale ted jsem nedoběhla na záchod mám hrozně mokrý kalhoty.Takhle nemůžu do třídy všichni by se mě smáli.Co ted?Asi čekat

Klára (Út, 10. 9. 2019 - 14:09)

No zase si nekdo udělal legraci. To jsem nepsala já,pisnu večer.

Miška (Út, 10. 9. 2019 - 10:09)

A jak mi do pinďoura strcis pinďoura.

Nett (Út, 10. 9. 2019 - 08:09)

A chtěla bys do baculky pořádnýho pinďoura strčit?

Miška (Út, 10. 9. 2019 - 07:09)

Za chvilku jdu do školy. Myslim na Klárku jak prožila noc a zavoláme si. Ráno se mi chtělo hodně na záchod už v půl šestý a tak jsem musela jít čurat a rychle jsem svou štěrbinku nasměrovala na záchod a nechala to všechno z baculky vytéct ven. Šlo to spíš pod tlakem a tak jsem dělala chvilku větší pramínek . Teď mám baculku prázdnou a třeba vydrzí nečurat až než přijdu domů,ale asi půjdu dopoledne na malou o přestávce s nejakou holkou ze třídy a udělám to taky.

Miška (Po, 9. 9. 2019 - 17:09)

Moc dnes myslìm na Klárku jak ji to dopadlo a jestli bude mít hezký večer. Už jsem ji přála a mám pro ní dárek jestli se sejdeme někdy brzy. Dnes jsem venku nečurala jen ve škole a až pak doma a teď před chvilkou. Baculka mi čurala světlou moč a bez problémů.

Rozárka (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

19.přesně. jak to víš?

Rozárka (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

Jeli jsme autem na Moravu s přítelem a mně se chtelo tak moc čurat,že jsem si nechala zastavit na odbočce u lesa a pod nejbližším keříkem to pustila. Pavel, můj přítel se ale chtěl divat a díval se jak čurám a já to měla plný a šlo mi to dlouho a já když to předržím neudělám to rychle,ale naopak čurám dlouho a nedělám prudkou loużi jako některé jiný holky. Ikdyž se známe a máme spolu sex ,tohle mi bylo trochu nepříjemný. On ,že se mu to moc líbilo vidět mně takto čurat a pak to chtěl často. Někdy mu to dovolím.

Adam (Po, 9. 9. 2019 - 11:09)

Škoda, že máš partnera. Ja bych se taky moc rád díval jak čůráš. Kolik ti je? Tipuji 19?

Klára (Po, 9. 9. 2019 - 07:09)

Děkuju všem ! Mamča mne vzala do Lípy autem, má tady byřizování. Nevím jak se dnes ozvu,ale už vím,že to překvapení je skutečně noc na Ještědu! Tak se moc těším,ale Nikol to neví a tak asi bude bulit,až se to doví,že bude sama doma do rána.

Tak (Po, 9. 9. 2019 - 08:09)

Libore, vytvoř lechtivou noc ve třech, ne?

Pavlína (Po, 9. 9. 2019 - 07:09)

Klárko i odemne vše nejlepší k narozkám !!!!!

Zdena (Po, 9. 9. 2019 - 00:09)

Já spíše myslím na Mišku aby di našla kluka. Ona má mokrý orgasmus a to se klukūm může líbit když se u toho vyčůrá v tom nejlepším.

Návštěvník (Ne, 8. 9. 2019 - 22:09)

Bláboly jak stehno

Míla (Ne, 8. 9. 2019 - 21:09)

To bude asi ta noc. Moc ti to přeju!

Gita (Ne, 8. 9. 2019 - 23:09)

Taky bych to viděla na tu noc na Ještědu. Já jsem tam byla před pěti lety a počasí nic moc,ale s partnerem jsme prožívali jiné radovánky. Tohle moc Klárce přeju,jestli je to ten dárek s překvapením a tu Prahu ,tak to si opravdu nedovolím tipovat. Ale tipuji pana Vetchého.

Reklama

Přidat komentář