Reklama

Gamblerství

Lemog (Ne, 10. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 119. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (So, 9. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 118. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Lemog (Pá, 8. 1. 2016 - 04:01)

Ahoj všem: 117. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Helena (Po, 1. 7. 2013 - 14:07)

Obcas sem zajdu a ctu si...já nepsala, že jsou všechny závislosti stejné, to je jasné, že brát perník a třeba sázet Fortunu je rozdíl, ale ta PODSTATA je stejná. Závislá osobnost, bažení (touha užít drogu, zahrát si), zvyšování dávek, osobní úpadek atd. Závislí jsou si ve své podstatě podobní, jsou nezdrženliví, s narušenou vůlí, chtějí příjemné zážitky hned a bez nějaké námahy, nalhávají si, že věci zvládnou sami, utíkají svou závislostí z reálného života, který nejsou schopni zvládnout. Nízká hranice snášení stresu, narušené sebevědomí.... mám pokračovat?

Lemog (Čt, 7. 1. 2016 - 05:01)

Ahoj všem: 116. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Kaa (Po, 1. 7. 2013 - 05:07)

Obcas sem zajdu a ctu si clanky a zkusenosti ostatnich hracu a jejich problemu. K poslednimu pripadu by sem chtel jen rict, ze situace je komlikovana,ale bude daleko komplikovanejsi, pokud pan neprestane okamzite hrat anebo Andy nedokaze udelat ten krok a odejit...Vsichni gembleri jsou vynikajci lhari a herci,proto kdyz jde do tuheho a vidi ,ze by ze situace nemuselo vyjit ve svuj prospech,tak umi zahrat komedii,ze to chvilkama vypada ze je vzorny manzel otec ci pritel. Pisu to proto,ze to sou me vlastni zkusenosti! Sam uz hraju pres 13 roku a prohral jsem kolem 15 milionu korun,dluhy nemam vzdy to byly videlane penize at uz ciste,ci pachane trestnou cinnosti...S tou zavislosti ze jsou vsechny stejne bych tak docela nesouhlasil,mam urcitou zkusenost s drogama a zbavit se zavislosti byla prochazka ruzovou zahradou (pernik,trava),ale naoak restat byt gemblerem je daleko horsi,protoze ta touha a euforie ziskani penez bez prace je obrovska! clovek vetsinou kdyz uz je na dne a tak jak naschval vyhraje a to je ro gemblera ta nejvetsi prohra! Vsem preju at jim vse vyjde jak by si predstavovali a hlavne neni vyhra jako vyhra...

Helena (Ne, 30. 6. 2013 - 23:06)

aha, já jsem podle toho, jak jsi psala, že ti nedá ani korunu, usoudila že to táhneš všechno sama. Takže je to komplikovanější... No nedivím se, že nemáš odvahu to rozseknout, já bych se asi chovala stejně. Ale až to vyřešíš, uvidíš že se ti uleví. Jinak léčebnu v Brně neznám, ale je tam - PL Brno Černovice, kontakt Húskova 2, tel. 548 123 111. Chtělo by tam ale asi zavolat a zeptat se, jestli berou i gamblery, ale myslím že dneska už všechny protialkoholní léčebny berou i gamglery a toxikomany, ono to máš závislost jako závislost, ta podstata je stejná. Jinak tahle léčebna je prý hodně tvrdá a nepříjemná, což je dobře. No, uvidíš, ale myslím že on s tím souhlasit nebude.

andy (Ne, 30. 6. 2013 - 23:06)

Urcite mas pravdu neco na tom...Strach ze me zlstajne samozrejme mam.take jsem naivni husa.a nevis prosim o nejake lecebne v brne? jinak dekuju moc

andy (Ne, 30. 6. 2013 - 23:06)

Urcite mas pravdu neco na tom pravdy bude.nuz na lrk jsem mu parkrat dala.dokonce tenkrat kdyz se kluk narodil tak jsem od nej odesla po nejakem tydnu prilezl doslova na kolenou priblazil a sliboval a slibuje do ted a ja vzdy najivni blbka mu na to skocim.zase na druhou sranu plati celou hyboteku a bydleni.jen jednou se stalo ze prohral tolik ze jsem musela prilezt za rodici a prosit o pomoc.mam obavy uz jen z toho ze kdyz pujde a rozhodne bydleni sama neutahnu.tolik bohuzel nevidelavam ani zdaleka.tzn stehovani zmena skoly atd.ja mu mockrat v zapalu vzteku rekla at odejde opravdu jsem to chtela ale on to udelal jen jednou a hned rano stal pred barakem.kdyby sel hned jak ho zadam tak budu stasna.ale on vi ze se z toho vzdycky vispim a pak mu dam pokoj.takle by odesel ja bych to sice obrecela ale urcite bych se stim smirila.on mi ted tvrdi ze to zvladne sam ze zádnou pomoc nepotebuje momentalne mu to vracim tim ze bych mela jot akutne k doktorovi s podezrednim na boreliozu.ma o me strach a ja mu jen reknu zvladnu to sama zadnou pomoc nepotrebui.je nastvany ja to vim zase na druhou stranu si rikam treba si to uvedomi jake je to pro me.vis ja ho mam na jednu stranu rada ale na druhou si nedovedu predstavit toto mu dal tolerovat.jsem blba ja to vim moc dobre ale on i nekdy dokaze byt porad fajn.

Lemog (St, 6. 1. 2016 - 05:01)

Ahoj všem: 115. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Helena (So, 29. 6. 2013 - 11:06)

Byt je naštěstí můj mam...no tak to je super. Nejsi tak hloupá, jak jsem myslela, promiň :o). Ale viděla jsem často, jak partnerky závisláků dokážou být neuvěřitelně naivní a nechají se zneužívat. Termín "spoluzávislost" jsi někdy slyšela? Jde o to, že nejbližší člověk kolem závisláka (partner, rodič, dítě ap.) už nedokáže taky úplně reálně uvažovat, má pocit, že musí toho svého závislého pořád zachraňovat, rozhodovat za něj atd. Ve výsledku mu tím spíš škodí, než pomáhá. Jediné co totiž platí, nechat toho člověka padnout na hubu, aby si uvědomil, jak na tom je a chtěl s tím SÁM něco dělat. Viděla jsem to u sebe. Tím, že mu poskytuješ zadarmo bydlení, jídlo, veškerý servis, vychováváš mu dítě - tak proč by on něco řešil?!! Těch pár tvých "keců" vydrží a jede se dál. Podle mě, pokud bys chtěla mít teda opravdu čisté svědomí, že jsi udělala všechno, dala bych mu nůž na krk - buď se půjde léčit (doporučuju Červený Dvůr nebo Havlíčkův Brod, Nechanice) anebo ať se odstěhuje. Koneckonců vídat se můžete dál, ale ať si svoje živobytí platí sám. Co myslíš, až si naseká dluhy u nějakých pochybných existencí, můžeš z toho mít problémy i ty - já bych z toho teda měla strach.

andy (So, 29. 6. 2013 - 10:06)

Byt je naštěstí můj mam ho na hypotéku nedovolila jsem mu tenkrát ani aby tu mel trvale bydliste ani tu neni prihlaseny to je jedine co me těší.

Lemog (Út, 5. 1. 2016 - 05:01)

Ahoj všem: 114. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Helena (Pá, 28. 6. 2013 - 21:06)

a ten byt je tvůj? Strach ze samoty neměj, jsi ještě mladá, určitě potkáš někoho dalšího a i kdyby ne, být sama je lepší než tohle. A syn... jak ti bude, až za pár let bude škemrat mobil, počítač, kroužky a brečet, že je mezi ostatními socka a všichni se mu smějou? Mám jedenáctiletou neteř a synovce, vidím jak to dneska chodí. Přítelovy dluhy se budou jen a jen zvyšovat, každá závislost je progresivní a zhoršuje se.

andy (Pá, 28. 6. 2013 - 17:06)

odejít je jediné řešení....Ja to v podstate vidim uplne stejne ze mi nezbyva nic jineho ale nejak tam mam porad to ale.asi mam strach ze samoty strach co na to rekne syn.ja mu to rekla mockrat at odejde.dnes uz taky ale on proste nejde.nechce a ja jsem suchar mu vyhazet veci na chodbu a vymenit zamky protoze by me udelal ze zivoa peklo

RX (Po, 4. 1. 2016 - 08:01)

Ahoj všem: 110. den bez...Lemongu krásné. Dík a taky vše nej do roku 2016.

Helena (Pá, 28. 6. 2013 - 14:06)

Ahoj lidicky koukam ze je vas...odejít je jediné řešení. Ale když tohle nechceš slyšet, nevím co ti poradit. Zřejmě k tomu časem dospěješ, ale teď trp, no, co dodat. Já vím, že je to těžké, ale tohle přece není život. Mysli aspoň na to dítě.

Lemog (Po, 4. 1. 2016 - 05:01)

Ahoj všem: 113. den bez gamblu a cigaret

Lemog

andy (Pá, 28. 6. 2013 - 13:06)

Ahoj lidicky koukam ze je vas tu hodne a trosku.take uz nevim kudy tudy :-) nevim jak donutit pritele aby se sel pecit na gamblerstvi.stale mi tvrdi ze zadnou pomoc nepotřebuje.jsme spolu už 10let zijeme spolu a máme 7 letého kluka.už po 2 měsících vztahu jsem vedela že v tom lítá. Pomáhala jsem mu jak to šlohlavne financne.pote jsem mela pocit ze kdyz uz jsem mu dala nuz na krk tak ze je vse ok.otehotnela jsem zacali jsme spolu zit a uz je to takova doba a ja porad a stale zjistuji kde vsude a kmu dluzi penize.samozrejme je nastrkal do beden.porad sliboval a prosil ze uz to hrat nebude a nehraje a ja se stejne dozvim ze lze.lze mi porad vimysli si hystorky.sam podle me uz nevi co rika nebo kde rekl.kdyz jsem mu dala pred vanoci ultimatum kdy prohral celou vyplatu i tu moji pote co mi vzal kreditni kartu a my nemeli ani na pitomi vanocni strom a darky na ktere jsem si musela pujcit.preci jenom nezkazim synovi vanoce protoze je tata vul.ted to udelal zase a dovidam se jak moc je zadluzeny.porad jsem se snazila to s nim nejak preckat.odrizla ho od penez a davalu mej urcitou cast.zmenila pin ke karte a schovavam kazde penize.ale ja uz toho mam dost mockrat si rikam ze ho opustim dokobce to i chci a proc jsem tak hroznej suchar a nedokazu od nej odejit? Sama si to nedokazu vysvetlit.je mi 27 A myslim ze marnim s nim cas.lecit se nechce pry pompc nepotrebuje ze to zvladne sam ale to mi rika porad.ci mam delat.rekla jsem mu mockrat ze uz takhle zit nechci a vazne nechci.ksem srab nedokazu odejit.co mam delat jsem z toho uz uplne na dne.nikdy s nin uz nebidu stastna.nedokazu mu verit

Lemog (Ne, 3. 1. 2016 - 06:01)

Ahoj všem: 112. den bez gamblu a cigaret

Lemog

Reklama

Přidat komentář