Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

ú (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

Ale červotoči taky dovedou své.

omyl (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

kůrovec nežere kůru, ale lýko. Proto se mu taky říká lýkožrout.

Sany11 (Čt, 5. 9. 2019 - 23:09)

Docetla jsem se prave, ze kurovcu existuje asi 100 druhu. A jen nekterym se rika lykozrout. Ale to je celkem fuk.Je to stejne malej skodlivej hajzl.

Lalla (Pá, 6. 9. 2019 - 10:09)

To máš jedno, Sany :)

tak to já (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

vidím Milunu jak se plíží lesem, má tlaky, v očích výraz šílence, z huby ji kapou sliny a stopuje houbaře. Pánbůh je ochranuj.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

To se musim smát:D něco takovýho vidim taky:) ale Milča zatim kouká se zavřenýma očima,na profilu má takovou fotku;)

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

jen to práskni Milu, už nás ničím nemůžeš překvapit

jen (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

aby se jim kolem obydlí nevyskytl kůrovec, to by byli namydlení. Miluno, ve smrkovém lese nic nestavět !!! Denis asi bude hledat březový háj.

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

Vy mi provokujete s tim čim sem to nezkoušela:-) občas se mi stane podivná věc ale to sem tu na sebe nikdy nepráskla.

Miluno (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

ale na divočáka bacha. Třeba by tě nevojel, ale přímo sežral.

hm (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

No dnes byl celkem u našich hrdinů hezký den. Zlomeniny nebyly, plány sice nevyšly, ale plánovat se má. Bude se mi hezky usínat, že se Miluna smířuje s myšlenkou, že by bydlela sama na samotě u lesa. Protože Denis bude makat od rána do večera, aby v tom srubu byla šťastná. A bez rivotrilu.

kuk (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

a jak se za ní dostanou dealeři s rivotrilem???

a taky (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

může kvílet u splavu, pokud tam bude. To až bude mít ty svoje tlaky.......tak mě napadlo, koho tam bude nahánět, kance?

s (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

s kancem to ještě Miluna nezkoušela. A klandry zábradlí tam asi nebudou

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

ale budou tam jesličky, možná železné

nebojím se o ni (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

ona si určitě poradí. Může ojíždět mladé stromky. No rivotril bude asi problém, ale co může sbírat lysohlávky. Pak se zdokonalí ve sběru léčivek a bude mít po starostech.

:) (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

...se počůrám smíchy...

Miluna (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

No tak to je hustý,nejspíš si na to přišel že to má tak v sobě a je zvyklej na dřevljanky.No děti mi někdy říkaji Marfušo tak bych se tam do toho třeba hodila:-) ale jako bylo by to zvláštní bydlet takhle na samotě.Jen nevim co dělat s bánim se.Tenkrát v tom lese sem se dost bála když sem tam spala.Ale jako přes den to nervy uklidňuje.Já jeho nesmim už nikdy ztratit.Po pravdě,jak ho mam zpátky tak mi ulevily i ty myšlenky na sebevraždu.Já tak kolikrát pro něj trpěla,ani sem to nepsala už ale ve mě to bylo.U Sergeje sem aspoň v té řeči hledala jeho nebo ve tmě a teď ho mam zpátky a cítim v sobě tak hezkej pocit po dlouhý době.A máte tu někdo zkušenosti s takovim bydlenim? Musí to být zajímavý a pujdu tam kam pujde on.

vidím (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

Milunu po ránu tančit na rozkvetlé louce a vzdávat hold sluníčku, pak posnídá pár kapek rosy a bude si léčit nervy v přírodě, navečer přijde Denis, zbaví jí klíštat a k večeři dostane pár hub a štovík. A při měsíčku budou sedět venku, koukat na hvězdy a Denis jí bude líčit koho dnes zachranoval.

Návštěvník (Čt, 5. 9. 2019 - 22:09)

Miluna má přírodu ráda. Les, brouci, nějaké to políčko a houf dětí s Rusem

Reklama

Přidat komentář